18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młody student vs manifestacja KOD

zeen • 2016-01-27, 23:01
Brawa za odwagę i siłę spokoju bo mało który sadol by wytrzymał słuchając tych wielkich "obrońców" narodu.

kubex10091

2016-01-27, 23:59
Nie rozumiem po co z taką hołotą polemizować. Widać, że to barany, które przedawkowują telewizję. Dlaczego większość to emeryci? Bo oni mają czas siedzieć i oglądać cały dzień TV.
Znam to z własnej rodziny. Ci, którzy oglądają cały czas telewizję toczą pianę. Próbowałem rozmawiać, podsuwałem materiały naukowe, wykłady, przykłady logiczne. Nic nie działa. Oni uważają, że jak codziennie obserwują dzienniki telewizyjne to stają się w tych dziedzinach specjalistami. Dziękuje Bogu, że już dawno obrzydził mi TV i dał mi zdrowy rozum. Wolę posłuchać sobie 2 godzinny wykład na youtube lub poczytać pracę naukowe specjalistów, którzy nie sprzedają się w tv, niż wywalać mózg na lewą stronę.
W większości są to PiSofoby. Moja babcia jak tylko usłyszy "Kaczyński" to, aż się gotuje. Serio, to nie jest śmieszne. Strach pomyśleć co się tam w głowie dzieje. Dla jej zdrowia wolę z ojcem nie poruszać w ogóle tego tematu.
Wydaje mi się, że najlepiej jest to przeczekać. Niech się lemingi wykrzyczą. Pikawy dziadom powysiadają i będzie spokój.
Można obawiać się ataków ze strony UE, ale niech ich pies. Swoją drogą będzie to niezły sprawdzian dla PiSu, który pokaże czy PiSowi im zmiękną kolana po naciskach Eurokratów. Moim zdaniem Pisiorki nie postawią się tym lewusom, w końcu to socjaliści, chodzący do kościoła, ale wciąż lewaki. Jak to socjaliści mają we krwi - ważne, aby się hajs w kieszeni zgadzał.
Dla mnie to możemy sp***zielać z tej unii, to i tak już gnijący trup jest. Ich bogactwo wydoją arabusy na socjalu. Mówię to jako osoba mieszkająca za granicą, a dla mnie to oznacza kop w dupsko do kraju i koniec orki za euro. Za cenę zachowania tożsamości narodowej, za którą walczył pradziadek to mogę i suchy chleb wpierdzielać, bo to i tak nic w porównaniu z jego i jego kolegów poświęceniem za dobro ojczyzny.

NajlepszyPrezenter

2016-01-27, 23:59
Mógł wspomnieć o tym, że niszczono podpisy setek tysięcy ludzi, mógł wspomnieć, że wjeżdżano do siedzib prywatnych gazet, mógł wspomnieć o podsłuchach, skrajnej niekompetencji przy liczeniu głosów podczas wyborów, wywaleniu z publicznej TV wielu dziennikarzy gdy PO przejmowała władzę i wielu innych.
A wspomniał o górnikach, którzy z jednej strony nie chcą prywatyzacji, a z drugiej domagają się podwyżek czyli jeszcze wyższego dotowania już skrajnie nierentownego sektora (nierentownego w rękach państwa, bo prywatne jakoś działają).

A ci z KODu to banda dziadków, co im się chyba w domach nudzi. Jak ktoś coś powie nie po ich myśli to dostają k***icy tak samo jak ich koledzy pisowcy po drugiej stronie barykady.

Galin

2016-01-28, 00:00
@kosmosm

Ty tak na serio? A może nie dostałeś przelewu za ostatni marsz KOD na którym byłeś, i stąd ten wk***?

Chędogi_Rzułf

2016-01-28, 00:11
3:06 typowy KODowy pokemon. Ja pie**olę takie betony, że szkoda inicjatywy chłopaka.

W............R.

2016-01-28, 00:18
Wiecie co, ja to mam najbardziej przej***ne, jak idę do matki w odwiedziny. Też słyszę "ciebie jeszcze wtedy nie było na świecie, a ja w tych czasach żyłam" oraz koronny argument w dyskusji: "mam prawo do swoich opinii i nie będziesz mnie przekonywał do swojego zdania!"...

Popson

2016-01-28, 00:22
@kosmosm jak już obciagniesz schetynie do końca to łyknij, nie mów z pełnymi ustami :lol:

Nutzz

2016-01-28, 00:24
O opatrzności... Dlaczego zawsze po obydwu stronach po równi musi być plebsów i debili... Dlaczego każdy ruch prędzej czy później sprowadzić musi się do uzewnętrzniania mentalnego gówna.

A Wam, ludziom ze szwankującą pamięcią, pozostaje tylko przypomnieć jak wyglądały reakcje i komunikaty PiSowczyków na podobne wystąpienia młodzieżówek PO. Nie pamiętacie już? Tego, jak Macierewicz zmuszony był zaprosić młodego aktywistę na scenę bo inaczej rozszarpały by go stare dziady, dokładnie takie same jak tutaj? Tego, jak te same dziady wyciągały ręce w stronę reportera?

Obie strony gówno są warte... Niedobrze mi się od patrzenia robi, ręce opadają. I nic tylko prosić o kolejny rozbiór tego przeklętego kraju. Jedynie wtedy, jakimś szczególnym trafem przybywa temu narodowi rozsądku.

Zaorać, solą zasypać, naród rozproszyć po świecie. Tylko na to zasługujemy.

wiechec

2016-01-28, 00:24
dobrze gada, ale dla mnie to jest zbyt piękne, aby było prawdziwe.

ka...........ly

2016-01-28, 00:25
Jakieś dane chłopaka? Krata browara mu się należy!

Archeolog

2016-01-28, 00:36
O widzę, że sadolowe, pisowskie kuce najchętniej obciągnęłyby pałę temu pajacowi. Jesteście obrzydliwymi pedałami, ot co. :blowjob:

Nameless

2016-01-28, 00:40
Czytam komentarze i nie mogę uwierzyć ilu ćwoków tu siedzi. Oczywiście jeśli gościu nie jest podstawiony, to wielki szacun za odwagę, ale... Według mnie 100% ustawka, a ta poj***na babka co się jako jedyna wydziera pewnie też jest podstawiona. Nawet jeśli nie to zawsze w tłumie znajdzie się paru pojebańców. Według mnie jak na tłum, to całkiem spokojne reakcje były na skrajnie inne poglądy. W dodatku prowadzący ze spokojem pozwolili gościowi przedstawić swoje racje. Bądźmy obiektywni...
Propaganda, którą on odwala defacto nie jest skierowana do uczestników manifestacji, tylko do odbiorców tego nagrania i to młodych właśnie. Jesteście grupą docelową tego przedstawienia.

PS "Independent Video Press" :roll:

Adae

2016-01-28, 00:42
Hahahaha uwielbiam takich lapsów, pewnie studiuje humanistykę albo politologię.

Otóż, drodzy sadolowi niedoj***ni durnie - kopalnie w Polsce są kompletnie nierentowne, co więcej - kopalnie w Europie są kompletnie nie rentowne - co więcej - elektrownie węglowe są nieefektywne i generalnie do wyj***nia 50 lat temu.

Więc młody lapsie, wydygańcu, ci górnicy polecą na ryj jeśli nie pomyślą szybko o nowej profesji. Nie dlatego, że jak to młody lapsie założyłeś rząd był zły, tylko dlatego, że rynek działa.

Do tego kolejne piękne, niedorozwinięte i cfelowskie przyrównywanie manifestacji. Ty zakłamany cfelu, tylko pedał jest w stanie być tak fałszywą dz**ką. Na manifestacjach górników były palone opony i dewastowane ulice, podobnie z kibolską hołotą. Miałem okazje cfelowi górnikowi wyj***ć buta jak podpalał oponę pod moim blokiem.

Widzisz takie sceny na manifestacjach KODu? Nie, bo na te manifestacje chodzą normalni ludzie, a nie spatologizowany plebs który powinien zapie**alać na polach dla szlachty.

Dodelijke

2016-01-28, 00:56
Starych ludzi trzeba zabić żeby było normalnie, prze orane banie mają jak największe ćpuny

Nameless

2016-01-28, 00:59
@up
Wtedy PiS pewnie straciłby połowę elektoratu ;-)

pebeem

2016-01-28, 01:00
POwskie lemmingi zamieniły się miejscami z PISowskimi.
A sadole bezkrytycznie biją brawo.
:roll: