18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młody nieostrożny kibic

mefe • 2012-02-27, 17:45
Prawdziwemu kibicowi nic nie przeszkodzi w świętowaniu gola swojej ukochanej drużyny


Ba...........ro

2012-02-27, 17:47
Ciekawe kiedy u nas wygonią tą dzicz łysą ze stadionów i wpuszczą normalnych kibiców :roll:

rockface123

2012-02-27, 17:51
@up proponowałbym zrobić kibiców w ch*ja zaprosić na mecz poczekać aż usiądą i zamiast piłkarzów wpuścić na murawe ludzi z karabinami maszynowymi żeby rozstrzelać to gówno w p*zdu ;-) innego sposobu nie ma niestety

brodziu666

2012-02-27, 17:57
@up
k***a tyle czasu myślałem na ten temt i w życiu tak dobre rozwiązania nie wymyslilem :P

LisekChytrusek

2012-02-27, 19:49
@ up up and up
Znam za to jedną osobę która swoim wyglądem potrafi wzruszyć naszych kibiców do łez ;)

bambaleon

2012-02-27, 23:29
@Bambi. @rockface123 @brodziu666

bulla

2012-02-27, 23:46
rockface123 napisał/a:

@up proponowałbym zrobić kibiców w ch*ja zaprosić na mecz poczekać aż usiądą i zamiast piłkarzów wpuścić na murawe ludzi z karabinami maszynowymi żeby rozstrzelać to gówno w p*zdu ;-) innego sposobu nie ma niestety



to kto wtedy bedzie przychodzil na mecze???

w10t

2012-02-27, 23:55
@up piłkarze

Gonzoitano

2012-02-28, 00:00
Myślał że sie dobrze maskuje, ale zęby go zdradziły

Sl...........nx

2012-02-28, 02:26
Bambi. napisał/a:

Ciekawe kiedy u nas wygonią tą dzicz łysą ze stadionów i wpuszczą normalnych kibiców :roll:


U nas chodzą na mecz normalni kibice.
Może chciałbyś taką kulturę kibicowania, jak na zachodzie?
Następny, z przeżartym przez media mózgiem.
Może nie wiesz, ale ci "normalni kibice" z Belgii, na meczu Wisły ze Standardem rzucali na sektor Wisły race, petardy, szklane butelki, a nawet pojawił się kubeczek z moczem. To wcale nie jest dzicz.
Wolę taką "dzicz łysą", jaką mamy teraz, bo jest atmosfera podczas meczów i prawdziwy doping.

tomkararek

2012-02-28, 06:14
ja jestem ciekam co sie unas na euro wydazy oh oh polegniemy na calej lini

Ba...........ro

2012-02-28, 10:16
Slonx napisał/a:


U nas chodzą na mecz normalni kibice.
Może chciałbyś taką kulturę kibicowania, jak na zachodzie?
Następny, z przeżartym przez media mózgiem.
Może nie wiesz, ale ci "normalni kibice" z Belgii, na meczu Wisły ze Standardem rzucali na sektor Wisły race, petardy, szklane butelki, a nawet pojawił się kubeczek z moczem. To wcale nie jest dzicz.
Wolę taką "dzicz łysą", jaką mamy teraz, bo jest atmosfera podczas meczów i prawdziwy doping.



Czy wszystkie gimbusy teraz znają tylko kilka sloganów i powtarzają je do posrania ? O mediach, kulturalnych kibicach, świetnym dopingu? JA mówię człowieku o kibicach, którzy przychodzą np. na żużel, na siatkówkę, na piłkę ręczną. I to jest prawdziwa atmosfera, prawdziwy doping. A nie banda degeneratów z wypaczonymi poglądami i zachowaniami. Powinni zainstalowac czytniki linii papilarnych na stadionach i jak się tylko jakaś k***a łysa zbliży do stadionu, a posiada zakaz stadionowy, to powinien od razu mieć na dołęk wycieczkę ;]

Wojna:)

2012-02-28, 11:53
Bambi. napisał/a:

Powinni zainstalowac czytniki linii papilarnych na stadionach i jak się tylko jakaś k***a łysa zbliży do stadionu, a posiada zakaz stadionowy, to powinien od razu mieć na dołęk wycieczkę ;]




Tak się zastanawiam- jak społeczeństwo mogło tak wyewoluować, że taka k***a jak wyżej będzie mówić kto może, a kto nie może chodzić na stadion. Na szczęście nie decydujesz o tym buraku, i jedyne co możesz robić to pisać listy do TVN/GW, niedowartościowana gnido !


Piłka nożna dla kiboli !

.:...........:.

2012-02-28, 11:55
Wojna:), hehe, Bambiś ma rację, a Ty... włączony cenzurator. :amused:

Wojna:)

2012-02-28, 12:34
Cytat:

Wojna:), hehe, Bambiś ma rację, a Ty... włączony cenzurator. :amused:




Wiedziałem, że skądś Cię kojarzę :)


Społeczniactwo pełną gębą, jeszcze trochę i nie będziemy wpuszczać ludzi do baru, sklepu, i stadionu, bo źle wyglądają, z ogólnym poklaskiem ludzi pokroju Bambisia czy jak go tam zwali.

BTW- jakiej drużyny to jest kibic?