18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młody nieostrożny kibic

mefe • 2012-02-27, 17:45
Prawdziwemu kibicowi nic nie przeszkodzi w świętowaniu gola swojej ukochanej drużyny


mateyko44

2012-02-28, 13:07
Co on świętuje, jak Liverpool nie wygrał mistrzowskiego tytułu od 1990 roku??

Żeliwna_Pięść

2012-02-28, 13:56
CC- Curling Cup od 6 lat nie mieli trofeum to prawdziwi kibice cieszą się pucharkiem.

paeeaq

2012-02-28, 14:35
Bambi. napisał/a:

Ciekawe kiedy u nas wygonią tą dzicz łysą ze stadionów i wpuszczą normalnych kibiców :roll:


W Polsce na piłkę chodzą "normalni kibice" jak to ładnie ująłeś (jak mniemam mówisz o rodzinach z dziećmi), tylko ty siedzisz odizolowany od świata przed komputerem i wylewasz jakieś z dupy wzięte kompleksy na klawiaturę.

Ba...........ro

2012-02-28, 14:35
Wojna:) napisał/a:




Tak się zastanawiam- jak społeczeństwo mogło tak wyewoluować, że taka k***a jak wyżej będzie mówić kto może, a kto nie może chodzić na stadion. Na szczęście nie decydujesz o tym buraku, i jedyne co możesz robić to pisać listy do TVN/GW, niedowartościowana gnido !


Piłka nożna dla kiboli !



Społeczeństwo na tyle ewoluowało, aby tępić patologię i syf. Szkoda, że tak mało restrykcyjnie. Bandytom, również tym stadionowym powinni dawać dużo surowsze kary. Piłka kopana jest tylko przykrywką dla kryminalistów i niedouczonych ich sługusów łysych w dresikach :) Sport jest już mało ważny w całej tej awanturze.

Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że tacy kibole z wykształceniem często nawet niepełnym podstawowym, wychodzący na świat z patologii blokowisk i ulicy, oni "wykładają" swoje mądrości dzieciom i młodzieży. Przez to jest coraz więcej imbecyli, zwykłych zjadaczy chleba, a coraz mniej jest ludzi na najmniejszym choćby poziomie do egzystencji w społeczeństwie.

Ale cóż ja mam Ci pisać, skoro serwujesz jakże bzdurne slogany o TVN/GW, kibolach, pewnie o rządzie, spiskach światowych, ACTA, zniewoleniu (jakim k***a zniewoleniu), marychułanie, j***niu policji. Powtarzasz slogany, które nakładł Ci jakiś podobny "kibol".

paeeaq

2012-02-28, 14:40
No to podziel się skąd takie obserwacje i wnioski panie najmądrzejszy na świecie, kwiecie polskiej inteligencji? Bo ja w twoim poście widzę jedynie żywcem wyciągnięte slogany z wyborczej i tvn-u o stadionowej przykrywce dla kryminalistów. Pochwal się na jakim stadionie uświadczyłeś tych mafiozów?

Ba...........ro

2012-02-28, 14:47
paeeaq napisał/a:


W Polsce na piłkę chodzą "normalni kibice" jak to ładnie ująłeś (jak mniemam mówisz o rodzinach z dziećmi), tylko ty siedzisz odizolowany od świata przed komputerem i wylewasz jakieś z dupy wzięte kompleksy na klawiaturę.



Kolejne sloganiki o siedzeniu przed komputerem ;) Aj szkoda słów. No ale odpowiem Ci na Twój hmm "zarzut".

Bardzo dobrze wiadomo, że nie mówię o ludziach, którzy lubią oglądać mecze, lubią oprawy, całą otoczkę meczową.

Czemu kibole chcą na siłę wcisnąć wszystkim, że oni nie rozpie**alają stadionów, że nie powodują lęku ludzi przed takimi imprezami, że nie biją młodziutkich piłkarzy i ich rodziców, że nie prowokują rasistowskimi i bandyckimi transparentami, że nie uczestniczą w rozróbach w miastach np. podczas jakiegoś meczu, że nie zabijają się maczetami na ulicach. Tak, to k***a bozia zstępuje z nieba i robi to wszystko, a biedny łysy, niedorozwinięty kibic ze zwierzęcymi i prostymi instynktami bicia i rozpie**alania jest niewinny :)

paeeaq napisał/a:

No to podziel się skąd takie obserwacje i wnioski panie najmądrzejszy na świecie, kwiecie polskiej inteligencji? Bo ja w twoim poście widzę jedynie żywcem wyciągnięte slogany z wyborczej i tvn-u o stadionowej przykrywce dla kryminalistów. Pochwal się na jakim stadionie uświadczyłeś tych mafiozów?



Na stadionie Motoru Lublin? Na stadionie Wisły Kraków? Otóż na studiach miałem do czynienia z aktami i rozprawami kibiców, którzy byli sądzeni za rozboje na stadionie, a w papierach mięli również pobicia, rozboje z użyciem niebezpiecznego narzędzia, kradzieże, włamania :) Więc proszę idź juz :)

.:...........:.

2012-02-28, 14:47
Bambiś, że Tobie się chce z nimi dyskutować. :roll:

paeeaq

2012-02-28, 15:46
No tak, bo z nami się nie dyskutuje, do nas się strzela :mrgreen:

Do maczet na ulicach nie będę się odnosił bo to problem Krakowa, największej kibicowskiej patologii na mapie Polski, od której odcina się cała reszta ekip i tu nie ma nad czym dyskutować. Mówisz o biciu młodych piłkarzy i ich rodziców, czyli jak rozumiem o ostatnim zdarzeniu w Redzie. Pomijając już fakt, że żadnemu małolatowi tam włos z głowy nie spadł, zorientuj się co później uczyniło stowarzyszenie kibiców Arki (a nie są to rodziny z dziećmi, tylko osoby decyzyjne na Arce i bynajmniej nie mam tu na myśli działaczy klubowych). Rasistowskie transparenty owszem sporadycznie się zdarzają, ale jak tak Ci przeszkadzają to co Ty tu jeszcze robisz? :mrgreen: Rozróby na mieście powiadasz... Jeżdzę kilka lat po całej Polsce i nie doświadczyłem, ale możliwe że coś przeoczyłem. A może Ty dramatyzujesz?

I tak można w kółko, więc przejdę do sedna o co mi chodzi. Otóż Bambi, może coś tam widziałeś na tych swoich rozprawach, ale wrzucasz wszystkich do jednego wora i dzielisz kibiców na dwie grupy (pierwszy post): dobrych, czyli rodziny z dziećmi i złych, czyli tą "łysą dzicz". A gdzie w tym wszystkim miejsce dla takich jak ja? Nie będę tutaj o sobie opowiadał, ale mogę Ci powiedzieć, że wedle Twojego rozumowania zostałem (jak i wielu innych kiboli) umieszczony w tej drugiej grupie, pomimo że nikogo nie okradłem, nie pobiłem żadnego dzieciaka, rodzica ani jego babci, nie podpaliłem żadnego samochodu, nie zdemolowałem żadnego miasta. I to właśnie ja i wielu innych staramy się wam wcisnąć do głów.

A największy ubaw mam z takich tekstów:
Cytat:

biedny łysy, niedorozwinięty kibic ze zwierzęcymi i prostymi instynktami bicia i rozpie**alania


no normalnie zaprogramowane do zabijania zwierzęta te kibole :mrgreen: tylko gdzie tacy się ukrywają?

Myślę, że nie ma sensu więcej dyskutować, Wy macie swój świat i wiecie więcej ode mnie na te tematy więc to mój ostatni post. Niebieski, strzelaj. ;)

WhyMe?

2012-02-28, 16:57
Młody się cieszy jak by mu żelki Haribo obiecali :emo:

Adyrian

2012-02-28, 21:14
Taka prawda paeeaq i pogódź się z tym . Bambi ma dużo racji . Chodzę na mecze koszykówki czy na żużel i wiem dużo o tym co się wyrabia. Nie chodzi o to by każdemu łysemu czy podejrzanie wyglądającemu dać karę i zakaz stadionowy . nie raz i nie dwa siedziałem koło gościa ogolonego na łysą pałę ze szramą na gębie ,a okazywał się miłym facetem i wielkim kibicem . chodzi o ludzi którzy traktują swój klub jak religię i szkodzą swymi czynami innym ludziom . To ,że nie cierpię jakiegoś miasta (bywa i tak) czy klubu sportowego nie znaczy ,że mam komuś robić krzywdę : fizyczną czy psychiczną BO ON KIBICUJE XYZ ! Natomiast "dresików" zakrywających resztki swego karku szaliczkiem jedynego słusznego klubu jest wielu i niejeden już przez nich ucierpiał . Ja sam nie cierpię piłki nożnej jako sportu (nudzi mnie) i przez otoczkę sportu narodowego mimo ,że znamy się na tym gorzej od wybrzeża kości słoniowej. Wku**** mnie niejednokrotnie ,ze dziedziny sportowe w których możemy się rozwijać , zdobywać sukcesy i przede wszystkim poszerzać horyzonty poza piłkę kopaną są - OLEWANE. Ale mimo wszystko nie zamierzam nikomu przez to szkodzić cieleśnie jak to ktoś wyżej napisał -przez karabiny maszynowe. Chciałbym po prostu by każdy z nas mógł pójść na mecz obojętnie jakiej dziedziny sportowej - usiąść wśród innych kibiców , uczestniczyć w wydarzeniach , oglądać oprawę czy uczestniczyć aktywnie w kibicowaniu i tym czasem nie bać się ,ze zaraz dostanie butelką w łeb czy o to gdzie się ewakuować --> w stronę kiboli (nie mylić z kibicami) chcącymi nagle zdemolować wszystko i komuś pierdo**** czy w stronę policji która jest tak genialnie przeszkolona ,że widząc ruch napie**ala przed siebie nie patrząc czy kibic czy kibol .
BTW. wkurzają mnie też "królowie" - nazywam tak ludzi którzy przychodzą na mecz mimo ,ze mogą obejrzeć to przed tv- olewają kibiców którzy przygotowali mu część oprawy (polską flagę , złotka, szalik czy co innego co wygląda świetnie gdy używają tego wszyscy) i siedzi jak przed telewizorem olewając wszystko . Jak ja nie mam ochoty kibicować i udzielać się to zostaje w domu i oglądam relację , natomiast idąc na mecz staram się docenić pracę innych i włożyć oprawę choć odrobinę siebie . wiecie dlaczego ? bo wygląda to zajebiście i nadaje pozytywnego klimatu . Ale nie, lepiej usiąść , mieć wszystko w dupie , wyciągnąć paczkę chipsów i rzucać się ,ze sektory wyżej rozwieszają załóżmy biało-czerwony materiał zasłaniając "panu i władcy " widok .

Sl...........nx

2012-02-29, 00:12
Bambi. napisał/a:



Czy wszystkie gimbusy teraz znają tylko kilka sloganów i powtarzają je do posrania ? O mediach, kulturalnych kibicach, świetnym dopingu? JA mówię człowieku o kibicach, którzy przychodzą np. na żużel, na siatkówkę, na piłkę ręczną. I to jest prawdziwa atmosfera, prawdziwy doping. A nie banda degeneratów z wypaczonymi poglądami i zachowaniami. Powinni zainstalowac czytniki linii papilarnych na stadionach i jak się tylko jakaś k***a łysa zbliży do stadionu, a posiada zakaz stadionowy, to powinien od razu mieć na dołęk wycieczkę ;]


Czy te wszystkie tępe młode wykształciuchy z wielkich miast znają tylko puste slogany z TVNu, Wybiórczej i Onetu, a jak pojawi się ktoś, kto zna prawdę, to trzeba go wyzwać od gimbusów?
Żużel - Sam chodzę.
Siatkówka - Nie masz pojęcia, co to doping, skoro według ciebie jest on na siatkówce lepszy niż na meczach piłkarskich.

Atmosfera, pie**olenie o szopenie, nic nie zastąpi piłkarskich opraw i ryku tysięcy gardeł w tym samym tempie, to zupełnie inna skala.
A jak ci się coś nie podoba odnośnie dopingu na naszych stadionach, to proszę bardzo to oglądnij sobie doping Wisły z meczu z Widzewem i akcję SKWK, albo doping Legii w meczu ze Spartakiem i nie chrzań głupot.

Wsadź sobie w rzyć gadanie agenciarskich mediów.
Namówiłbym cię do tego, żebyś zaczął myśleć, ale niestety, nie jesteś do tego zdolny.