18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

młody Amerykanin

nowynick • 2019-08-23, 08:43
ale nudy w te wakacje pomyślał "bardzo inteligentny" nastolatek i napisał w necie że wpadnie do szkoły z bronią ojca i zabije co najmniej 7 osób



Arathnmor

2019-08-23, 08:49
Do pełni szczęścia brakowało debilnego zachowania przy zakładaniu kajdanek. Permanentna inwigilacja w imię bezpieczeństwa, po paru większych błędach nauczyli się nie ignorować podobnych sygnałów.

~Velture

2019-08-23, 09:03
@up
"Permanentna inwigilacja"
No rzeczywiście w ch*j wielka inwigilacja jak debil w necie publicznie coś napisał... To jak płacz zjebów, że rząd ich szpieguje a wrzucających na fejsika, instagrama i tłitera codziennie tysiące informacji o tym gdzie się było, z kim, co robiło, o której i co jadłaś na śniadanie a potem jaki kolor miało twoje gówno kiedy robiłaś sobie selfie ze swoim kotem Filemonem.

Ludzie po prostu sami są debilami i udostępniają od ch*ja informacji o sobie z własnej woli a potem wielki szok i niedowierzanie, że dane które sami udostępnili publicznie są znane policji.

Gwarantuję wam, że rządy mają całkowicie wyj***ne na statystycznego kowalskiego. Mają w dupie co jecie, fotki waszych bombelkuf i 99% innego gówna na wasz temat.

kretowicz14

2019-08-23, 09:09
To jakaś przestroga dla Sadoli? Widziałem, że tu pełno może nie tego typu, lecz na podobnym poziomie rzeczy się wydarza.

camson

2019-08-23, 09:19
I bardzo dobrze. Jak nie potrafisz bękarta wychować i zrzucasz wszystko na jakieś tam gry to jest to tylko i wyłącznie twoja wina durna c**o. Gdybym mieszkał w stanach i wiedział od podszewki jakie to jest państwo policyjne to od sryla bym uczulał na takie rzeczy. Tak jest kiedy bezstresowe wychowanie wjedzie zbyt mocno.

Wiewór

2019-08-23, 10:18
Zamiast szejków na szkolnej stołówce będzie opie**alał Jamalowi i Hesusowi. I to na pewno nie będzie pinacolada.

CbK

2019-08-23, 11:06
@up: po co mieli strzelać do białego?

traf

2019-08-23, 11:43
@up bo jest niepełnoletni ? ;0

loda_szmato

2019-08-23, 12:40
A teraz wyobraźcie sobie jakby wyglądało takie zatrzymanie w murzyńskim gettcie :D

bakus1233

2019-08-23, 13:09
Ofiara niskiego IQ :D

kanalistakp

2019-08-23, 13:11
jak mnie wk***ia ten j***ny syndrom madki. Jakby przyszły po mnie pały to jedyne co bym usłyszał od rodziców to "narobiłeś, to teraz musisz ponieść konsekwencje" + ewentualny wpie**ol na chacie jeżeli rzeczywiście bym coś zrobił bo może zajść pomyłka. Ten mały sp***oleniec grozi innym i są na to dowody, powinna stara go jeszcze opie**olić ale NIE. A potem mamy takie k***y które napadają dziadków w taksówkach bo przyzwyczaił się że kara ich ominie.

gorillaz25

2019-08-23, 14:05
I tak się rodzi państwo totalitarne. Aresztowanie z myśli. Jak pisał Orwell "myślozbrodnia".

mut1234

2019-08-23, 14:14
gorillaz25 napisał/a:

I tak się rodzi państwo totalitarne. Aresztowanie z myśli. Jak pisał Orwell "myślozbrodnia".



ale pitolisz, groźba zawsze jest karalna, ktoś to potraktował poważnie i zgłosił gdzie trzeba.