18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

młody Amerykanin

nowynick • 2019-08-23, 08:43
ale nudy w te wakacje pomyślał "bardzo inteligentny" nastolatek i napisał w necie że wpadnie do szkoły z bronią ojca i zabije co najmniej 7 osób



qbalo86

2019-08-23, 14:16
gorillaz25 napisał/a:

I tak się rodzi państwo totalitarne. Aresztowanie z myśli. Jak pisał Orwell "myślozbrodnia".




co innego rzucić taki tekst przy swoich koleżkach, w prywatnej wiadomości, a co innego wstawić go na publiczny profil...

Fraglessi

2019-08-23, 15:11
Madka, jest tylko jedna!...


PieronJasnySzlag

2019-08-23, 17:58
I to jest słuszne imo. Patrząc na łydki tego kolesia obstawiam że jest wielkim nerdem przylepionym do komputera a właśnie takim odpie**ala taka szajba.

Problem się zacznie kiedy takie odwiedziny będziemy mieli my kiedy pod filmikiem z bijącym białą kobiete murzynem napiszemy "a to czarny ch*j"

zakmen

2019-08-23, 18:11
@ ~Velture

Stary jak coś oglądasz to oglądaj to dokładnie. Gadka jest o tym że chłopak napisał w gierce coś takiego jako żart więc inwigilacja jest już całkiem niezła. Mimo tego uważam że dobrze że reagują na takie rzeczy jednak to że chcą mu postawić zarzuty za żarty w gierce to już jest gruba przesada (samemu nie raz napisałem we wk***ie gorsze rzeczy).Wskaźnik paranoi w ich kraju już dawno wyj***ło poza skale. Wk***ia mnie to jak ludzie mi mówią że w stanach żyje się szczęśliwie, na nic nie narzeka i jest bezpiecznie . Niby tak kolorowo ale wystarczy że przejedzie głośny motocykl by pół miasta rzuciło się do ucieczki, ubezpieczalnie i banki r*chają ich bardziej niż nas a inni ludzie mogą cię pozwać za najmniejszą pierdołę. Ich kraj jest popie**olony a ludzie którzy tam mieszkają mają praktycznie wyprane mózgi.

zielak300

2019-08-23, 18:24
Ostro sie wzieli teraz i powijaj kazdego kto moglby cos odjebac.

twisstoss

2019-08-23, 20:44
My żyjemy w 2019 roku podczas gdy hamburgery żyją w 1984. A tak na serio to uj w dupe jankesom za karanie za samo myślenie. Gość nie zrobił nic złego. Nawet nie podjął jakichkolwiek działań zmierzających do strzelaniny, o usiłowaniu jej nie wspominając. W sumie ciesze się, że w naszej cebulandii panuje względna normalność.

ellsworth

2019-08-23, 21:09
Spiderowski napisał/a:

I to jest słuszne imo. Patrząc na łydki tego kolesia obstawiam że jest wielkim nerdem przylepionym do komputera a właśnie takim odpie**ala taka szajba.


Nie. Po prostu ma 15 lat i tyle. Znam 15 latka który trenuje półprofesjonalnie kolarstwo, a więc sport który w ch*j rozwija łydki, a ma nogi jak patyki.

Armandoktor

2019-08-23, 22:11
Ktoś może wie co to za gierka?

mazga50

2019-08-23, 22:28
Velture napisał/a:

@up
"Permanentna inwigilacja"
No rzeczywiście w ch*j wielka inwigilacja jak debil w necie publicznie coś napisał... To jak płacz zjebów, że rząd ich szpieguje a wrzucających na fejsika, instagrama i tłitera codziennie tysiące informacji o tym gdzie się było, z kim, co robiło, o której i co jadłaś na śniadanie a potem jaki kolor miało twoje gówno kiedy robiłaś sobie selfie ze swoim kotem Filemonem.
Ludzie po prostu sami są debilami i udostępniają od ch*ja informacji o sobie z własnej woli a potem wielki szok i niedowierzanie, że dane które sami udostępnili publicznie są znane policji.
Gwarantuję wam, że rządy mają całkowicie wyj***ne na statystycznego kowalskiego. Mają w dupie co jecie, fotki waszych bombelkuf i 99% innego gówna na wasz temat.



Ja bym wolał, żeby miał wyj***ne na 100%.

Smokw

2019-08-24, 10:44
gorillaz25 napisał/a:

I tak się rodzi państwo totalitarne. Aresztowanie z myśli. Jak pisał Orwell "myślozbrodnia".



Coś Ci się pokręciło znawco Orwella.

Myślozbrodnia – przestępstwo w Oceanii, fikcyjnym państwie stworzonym przez George'a Orwella w powieści pt. Rok 1984.

Słowo myślozbrodnia (zbrodniomyśl – ang. thoughtcrime) pochodzi z nowomowy i jest efektem połączenia słów „myśli” i „zbrodnia”. W praktyce oznacza ono przestępstwo polegające na myśleniu wbrew linii propagowanej przez Partię oraz Wielkiego Brata. Myślozbrodnię wykrywa Policja Myśli, która pełni rolę tajnej służby. Człowiek ogłoszony przez Policję Myśli myślozbrodniarzem, zostaje poddany ewaporacji, tzn. wymazuje się jego wszystkie dane z ksiąg oraz zaciera się po nim wszelki ślad. Jest przetrzymywany w siedzibie Ministerstwa Miłości.

jpdlv2

2019-08-24, 11:33
Velture napisał/a:

@up
"Permanentna inwigilacja"
No rzeczywiście w ch*j wielka inwigilacja jak debil w necie publicznie coś napisał... To jak płacz zjebów, że rząd ich szpieguje a wrzucających na fejsika, instagrama i tłitera codziennie tysiące informacji o tym gdzie się było, z kim, co robiło, o której i co jadłaś na śniadanie a potem jaki kolor miało twoje gówno kiedy robiłaś sobie selfie ze swoim kotem Filemonem.
Ludzie po prostu sami są debilami i udostępniają od ch*ja informacji o sobie z własnej woli a potem wielki szok i niedowierzanie, że dane które sami udostępnili publicznie są znane policji.
Gwarantuję wam, że rządy mają całkowicie wyj***ne na statystycznego kowalskiego. Mają w dupie co jecie, fotki waszych bombelkuf i 99% innego gówna na wasz temat.



Ale pie**olisz. Co to jest w ogóle za porównanie? Chyba jest różnica między tym co ludzie piszą publicznie na portalach społecznościowych, a prywatnym czatem w grze.

robsonx79

2019-08-26, 01:07
mut1234 napisał/a:

ale pitolisz, groźba zawsze jest karalna, ktoś to potraktował poważnie i zgłosił gdzie trzeba.



Nie, groźba nie staje się automatycznie groźbą karalną, przynajmniej w Polsce.

bilabong

2019-11-24, 21:15



~Velturałkę napisał/a:

@up
"Permanentna inwigilacja"
No rzeczywiście w ch*j wielka inwigilacja jak debil w necie publicznie coś napisał... To jak płacz zjebów, że rząd ich szpieguje a wrzucających na fejsika, instagrama i tłitera codziennie tysiące informacji o tym gdzie się było, z kim, co robiło, o której i co jadłaś na śniadanie a potem jaki kolor miało twoje gówno kiedy robiłaś sobie selfie ze swoim kotem Filemonem.
Ludzie po prostu sami są debilami i udostępniają od ch*ja informacji o sobie z własnej woli a potem wielki szok i niedowierzanie, że dane które sami udostępnili publicznie są znane policji.
Gwarantuję wam, że rządy mają całkowicie wyj***ne na statystycznego kowalskiego. Mają w dupie co jecie, fotki waszych bombelkuf i 99% innego gówna na wasz temat.



Dane osobowe tego roku przebiły akcje ropy!!!
Możesz mi zagwarantować jakiś certyfikat na tą gwarancje od ciebie?
Obejrzyjcie dokument >Hakowanie Świata<
Dowiecie się z niego, między innymi o firmie, która tworzyła kampanie jednego z kandydatów na fotel prezydencki.
Firma ta zgromadziła po 500 punktów informacji o każdym wyborcy w stanach i dzięki temu moli manipulować demokratycznymi wyborami.