18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młodsza siostra

TT4 • 2017-07-22, 07:13
Zj***ła sesję. Do końca oglądamy.


jessjess

2017-07-22, 12:09
To nie fejk, protip: zobaczcie jak zaciska palce u stóp. Jak laski spytasz w trakcie fikołków czy jej dobrze to w zasadzie nic się nie dowiesz. Ale jak jej robisz dobrze a ona mimowolnie zaciska palce u stóp, to jesteś na dobrej drodze. Taki mają odruch.

józekdeluxe

2017-07-22, 12:14
jessjess napisał/a:

To nie fejk, protip: zobaczcie jak zaciska palce u stóp. Jak laski spytasz w trakcie fikołków czy jej dobrze to w zasadzie nic się nie dowiesz. Ale jak jej robisz dobrze a ona mimowolnie zaciska palce u stóp, to jesteś na dobrej drodze. Taki mają odruch.



Spróbuj kiedyś wywołać squirta poprzez orgazm pochwowy. Wtedy jest jej dobrze.

oozyxak0o

2017-07-22, 13:07
enes19 napisał/a:

Imie tej pani ?
Proboszcz pyta


SirMajkel

2017-07-22, 13:19
piękna kobieta, mogłaby mieć każdego faceta, ale woli szmacić się w internecie. Nie pojmę.

sh...........ns

2017-07-22, 14:21
Naprawdę kogoś obchodzi czy "jej"jest dobrze naprawdę musicie się w ten sposób dowartościowac ?

_Gentleman_

2017-07-22, 14:22
@SirMajkel nie mów ze każdego faceta, bo mnie nie mogłaby mieć za wysokie progi jak na jej nogi...

sh...........ns

2017-07-22, 14:23
Sirmajkel kobieta nie może mieć mężczyzny ona może mu się jedynie oddać co nie znaczy ze ktoś ja zechce na stałe A tu ma gwarantowany zarobek

Qunda

2017-07-22, 15:30
pejpo napisał/a:

@up, to sie nazywa OhMiBod, a akcja z siostrą jest podłożona, żeby sie ludzie nabierali i rzucali hajs, zabawa pod tytułem "shhh i am not alone"

i kto tu jest ekspertem? :roll: :mrgreen:


Wiem że kilka akcji jest ustawionych. Laska siedzi na kanapie, obok koleś, ogladają tv, ona cipe pokazuje, i zachęca, jak rzucą jej żety to szaleje, a on pyta, albo dziwi się dlaczego/ co się z nią dzieje. Wejdzta se na czaturbate. I kto jest ekspertem?

pejpo

2017-07-22, 17:05
Qunda napisał/a:


Wiem że kilka akcji jest ustawionych. Laska siedzi na kanapie, obok koleś, ogladają tv, ona cipe pokazuje, i zachęca, jak rzucą jej żety to szaleje, a on pyta, albo dziwi się dlaczego/ co się z nią dzieje. Wejdzta se na czaturbate. I kto jest ekspertem?




nadal ja, kolega kolegi opowiadał, że na CB tak sie dzieje :lol:

elfis

2017-07-22, 17:43
szkoda mi tych którzy myślą że to może być tylko fejk

serenity20

2017-07-22, 17:44
Kolega prosi o link do całości :)

tarcer123

2017-07-22, 20:39
józekdeluxe napisał/a:



A domy publiczne znane od wieków czy night cluby cię nie szokują? W sumie jak laska ma się dać obmacać 500 razy na dobę w nocnym klubie naj***nym kolesiom wszelkiej maści, gimnastykować na rurce itd., to na jej miejscu też wolałbym wsadzić sobie w cipę wibrator i wyłożyć się na kanapie. O ile już nic innego nie potrafi w życiu robić.

Inny aspekt jest tylko taki, że do klubu nie wpuszczą dzieciaka, a w sieci to wiadomo...



To już bardziej normalne jest dla mnie to że facet ma potrzebę, idzie do burdelu, płaci i dostaje to co chce.

A nie k***a wsadzanie wibratora w cipsko, jakieś żetony i banda napalonych kretynów którzy wolą trzaskać gruchę do monitora niż iść do burdelu.

Ale ja widocznie stary jestem już i staroświecki.

pr...........as

2017-07-22, 22:05
piękna historia

mesjasz19

2017-07-23, 00:13
Pytałem znajomego księdza, Innocentemmy ma nicka na chaturbate.

A tutaj mata od zaj***nia takich szmateksów.
strona z dz**kami

Macie i walcie do tego wszyscy, pomodlę się za was żeby wam chusteczek starczyło.

mazga50

2017-07-23, 01:48
tarcer123 napisał/a:

Ładna laska ale dlaczego ludzie tak się upodlają? Wsadzanie wibratora w cipsko w zamian za jakieś żetony? DOkąd ten świat zmierza.



Dla kasy, Misiu, dla kasy...