18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młodsza siostra

TT4 • 2017-07-22, 07:13
Zj***ła sesję. Do końca oglądamy.


tarcer123

2017-07-22, 07:58
Troche nie kumam. Jedne laski nie moga dojsc w ogole a ta sama z siebie wije sie jak waz jadowity inpuszcza soki. Zalatuje mi makrela i fejkiem

~Velture

2017-07-22, 08:36
Cytat:

Troche nie kumam. Jedne laski nie moga dojsc w ogole a ta sama z siebie wije sie jak waz jadowity inpuszcza soki. Zalatuje mi makrela i fejkiem


Nie wydaje mi się. Widać jak wodospadzik ładnie leci.
Stawiam, że ma w cipie te wibrujące kulki.


Jednak samo pojawienie się 'siostry' już mi bardziej jebie fejkiem.

józekdeluxe

2017-07-22, 09:25
tarcer123 napisał/a:

Troche nie kumam. Jedne laski nie moga dojsc w ogole a ta sama z siebie wije sie jak waz jadowity inpuszcza soki. Zalatuje mi makrela i fejkiem



Uwierz mi każda laska może dojść. Na jeden lub drugi sposób, a czasami na trzeci. :lol: Chyba, że jakieś schorzenie psycho, pochwica czy inne sprawy to nie wnikam. Po tej lali od razu widać, że na pusto nie siedzi.

Qunda

2017-07-22, 09:54
@upy Velture blisko. Amatorzy. Jestem Ekspertem. Był juz tutaj podobny temat, laska ma w cipce taki wibrator (choć różowego ogonka nie widze)
Chodzi tutaj o to że laski mają je w c*pkach i pokazują się na czatach, kolesie dają żetony (tipy) Ustalone sa sec. co do ilości żetonów, im wiecej da tym dłużej wibruje = laska dochodzi :ciasteczkowy: Wejść na pierwszy lepszy portal z sex kamerkami, nie polski. Na SU jeszcze tego nie ma i długo pewnie nie będzie, praktycznie każda panna to ma.

pejpo

2017-07-22, 10:46
@up, to sie nazywa OhMiBod, a akcja z siostrą jest podłożona, żeby sie ludzie nabierali i rzucali hajs, zabawa pod tytułem "shhh i am not alone"

i kto tu jest ekspertem? :roll: :mrgreen:

patgaw

2017-07-22, 10:48
moze byc fejk, przeciez na ekranie laptopa siostra by widziala ze sa na czacie. a na tych czatach teraz maja cos takiego ze jak ktos im przelewa kase to wibrator w cipie wibruje


a tak poza tym to ma ktos link do calosci? :D

Lobo24

2017-07-22, 11:02
Zakochałem się...

The_Generat

2017-07-22, 11:07
to żadna siostra, tylko koleżanka po fachu, rozkraczona do drugiej kamerki

tarcer123

2017-07-22, 11:13
Ładna laska ale dlaczego ludzie tak się upodlają? Wsadzanie wibratora w cipsko w zamian za jakieś żetony? DOkąd ten świat zmierza.

hell.no

2017-07-22, 11:35
tarcer123 napisał/a:

Ładna laska ale dlaczego ludzie tak się upodlają? Wsadzanie wibratora w cipsko w zamian za jakieś żetony? DOkąd ten świat zmierza.



Bo obie strony mają żałosne jednostki, z jednej desperaci z kasą, którzy nie mają nawet wystarczająco odwagi by iść na dz**ki, z drugiej k***y, które nie uważają się za k***y, a jednocześnie wykorzystują tych desperatów.


Obie strony są siebie ware.

blacha212

2017-07-22, 11:41
Kolega mówi, że to Innocentemmy.

józekdeluxe

2017-07-22, 11:51
tarcer123 napisał/a:

Ładna laska ale dlaczego ludzie tak się upodlają? Wsadzanie wibratora w cipsko w zamian za jakieś żetony? DOkąd ten świat zmierza.



A domy publiczne znane od wieków czy night cluby cię nie szokują? W sumie jak laska ma się dać obmacać 500 razy na dobę w nocnym klubie naj***nym kolesiom wszelkiej maści, gimnastykować na rurce itd., to na jej miejscu też wolałbym wsadzić sobie w cipę wibrator i wyłożyć się na kanapie. O ile już nic innego nie potrafi w życiu robić.

Inny aspekt jest tylko taki, że do klubu nie wpuszczą dzieciaka, a w sieci to wiadomo...

enes19

2017-07-22, 12:07
Imie tej pani ?
Proboszcz pyta