18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młoda patologia

sad_mad_1 • 2021-09-15, 09:07
Jakaś idiotka wrzuciła to na fb w obronie "dzieci". Jednak już filmiku tam nie ma.
Lokalizacja: podobno Mińsk Maz.

Halman

2021-09-15, 09:14
jak by ktoś pytał to informuję: patusiara ma rację; może nagrywać mundurowych na służbie do woli, nie może publikować w przestrzeni publicznej bez zgody

murel_26

2021-09-15, 09:18
Halman napisał/a:

jak by ktoś pytał to informuję: patusiara ma rację; może nagrywać do woli, nie może publikować bez zgody



może publikować przecież jest z Anglii

nebelwerfer

2021-09-15, 09:27
"ale poprosze yyy numer swojego tego" :D tssssssssss skisłem ze śmiechu

Swooniak

2021-09-15, 09:28
Można nagrywać, oni od tego mają również kamery. Potem w sądzie zestawia się dwa materiały dowodowe i Ziobro i tak ich ułaskawia XD

Jesse.Pinkman

2021-09-15, 09:56
Lubię takie materiały. Patusy do utylizacji kręcą aferę i jeszcze to wrzucają do neta żebyśmy mogli zobaczyć jakimi zjebami są :)
Przy okazji pozdrowienia dla sadolowego najmana, który podj***ł typka na bana.
I kto teraz jest konfidentem-hipokrytą? :)

KolegaBartek644

2021-09-15, 10:29
a czy można jej yebnąć w ten głupi ryj za to ze jest z london-kondon?

SLOVAN

2021-09-15, 10:36
To jest czystej krwi angielka, aparycja jak z elitarnego klubu parzenia herbaty. hmm

Halman

2021-09-15, 10:37
Jesse.Pinkman napisał/a:

który podpie**olił ziomka na bana.



i o czym to świadczy? typ dostał bana od Angela, do niego wysyłaj swoje żale mnie w to nie mieszaj i nie śmieć mi na poczcie pogróżkami

Jesse.Pinkman

2021-09-15, 10:39
Halman napisał/a:

i o czym to świadczy? typ dostał bana od Angela, do niego wysyłaj swoje żale mnie w to nie mieszaj i nie śmieć mi na poczcie pogróżkami


Łżesz jak pies, na poczcie pisałeś mu bluzgi, podobnie jak do mnie i podj***łeś go. Znowu zostałeś zaorany. Dziękuję. Dobranoc.

Halman

2021-09-15, 10:42
szkoda słów, dobranoc

Policeman

2021-09-15, 10:43
"MOGĘ a handolladimiete te Angli MOGĘ" o k***a z tym argumentem to nie ma jak dilować. Coś czuję, że karyna szorowała tam gary i kaktusy pakoli i "przesiąkła" tym wszystkim. No ale fakt, może nagrywać, wrzucać gdzieś to już gorzej. Policja trochę obawia się nagrań po ostatnich interwencjach i chociaż oczywiście wyżywanie się na tych zerach społecznych to jest nadużycie, ale z drugiej strony naprawdę ktoś musi zacząć robić porządek z tym syfem. Odwiedzam starą ciotkę, na osiedlu wszystko umazane w jakieś zj***ne teksty, bród syf, zbite butelki, naj***ne lumpy srające i szczające dookoła, straż miejska "spisująca", seby bez szkoły z piwem na klatce, krzyki, płacze. Karyny w gronie kilku, każda z wózkiem dziecięcym, każda z kiepem, odpalanym jeden od drugiego. Obraz polskich post-socjalnychh osiedli. Dali im wykupić mieszkania za grosze i teraz nawet nie można ich eksmitować na jakiś zsyp. W tej walce trzymam stronę policji.

P.S ta patuska gada normalnie jak postacie z blok ekipy :D

Watermelon

2021-09-15, 10:44
Halman napisał/a:

i o czym to świadczy? typ dostał bana od Angela, do niego wysyłaj swoje żale mnie w to nie mieszaj i nie śmieć mi na poczcie pogróżkami



O ty k***a mendo, od konfidentow mu cisnąles a teraz sam podj***les. Wiecej piwa nie dostaniesz.

RobsoN

2021-09-15, 11:02
Watermelon napisał/a:

O ty k***a mendo, od konfidentow mu cisnąles a teraz sam podj***les. Wiecej piwa nie dostaniesz.



Ty, bo icek halman podjebie cię za mende i też warna dostaniesz ;-) ... to, że mosiek jest sadolową gnidą to wszyscy już chyba wiedzą, ma tu kilku adoratorów co mu okrężnicę wylizują, ale to takie same przygłupy jak on. Jesse. zaczął lepsze materiały wrzucać, to go i krew zalewa... cieńki jest i co tu dużo pisać.

Raflik

2021-09-15, 11:13
Powiem tak jakby patusy normalnie się zachowywali to by nie było takich burd, ale oni myślą że w taki sposób cos ugrają.