18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młoda patologia

sad_mad_1 • 2021-09-15, 09:07
Jakaś idiotka wrzuciła to na fb w obronie "dzieci". Jednak już filmiku tam nie ma.
Lokalizacja: podobno Mińsk Maz.

Arachnid

2021-09-15, 23:34
Halman napisał/a:

jak by ktoś pytał to informuję: patusiara ma rację; może nagrywać mundurowych na służbie do woli, nie może publikować w przestrzeni publicznej bez zgody



Pomieszałes dwie rzeczy. Może nagrywać i publikowac do woli nagrania których obiektem są urzednicy państwowi ( oni nie są osobami prywatnymi). Osoby prywatne, można nagrywać w przestrzeni publicznej bez zgody nagrywanego, lecz na jego rzadanie musisz zamaskować jego twarz przed publikacją.

Prof._Kot_Budd

2021-09-15, 23:52
@~Angel

No w końcu, brawo, brawo, dziękujemy i prosimy o wincy :*

notak

2021-09-16, 06:58
poziom patusiary jaki jest każdy widzi, kiedyś i tak sama zostanie z jednym lub więcej dzieci za 500,
a co do nagrywania, niestety może, może też upublicznić nagranie, ale
w tym wypadku utrudniala prowadzenie działań przez policję, będąc zbyt blisko akcji, drąc japę, już nie wspomnę o wyzwiskach

djted

2021-09-16, 09:30
Ej, ale ja mam kolege co pracuje w parku linowym !
A co do banow to mialem zajawke by codziennie tu cos wrzucac. Mialem czas. Znajdowalem nawet spoko rzeczy, ale dostawalem glupie bany. Dostalem bana bo kazalem komus "wypie**alac". Co jest np. haslem przewodnim na dzidzie. Od tamtego czasu juz nic nie wrzucam bo to nie ma sensu.

Folur

2021-09-16, 16:26
Kiedy ten sralman weźmie się za uczciwą robotę zamiast siedzieć u matki i pasożytować na niej?

Seligos

2021-09-16, 19:09
Nic mnie tak nie wk***ia jak patusiarskie domaganie się sprawiedliwości. Darcie ryja, ja znam swoje prawa, ja jestem z Anglia. Jestem bardziej niż pewny że na pewno nic nie robiły te pato dzidy a policja jak zwykle ma ból dupy do nich.

Uharibifu

2021-09-16, 22:33
Panie raczej zabłądziły.. bo jak? kto wytłumaczy..że nie zmywają garów !?
Do zatrzymania by nie doszło, gdyby w miejscu zamieszkania, stosowany był łańcuch.

Jebacmusimy

2021-09-16, 23:35
O k***a nie widziałem że ta wieś jak Mińsk mazowiecki kiedyś zaistnieje na sadistic

veroni

2021-09-17, 12:00
mogę publikować przecież jestem z Anglii k***a

pixastudio

2021-09-17, 23:19
proże pana moge kolerzanke uzpojić. jprd co za patola