18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młoda japońska dziewczyna

Reyser • 2020-02-19, 19:44
Skacze pod pociąg


silwerbalk

2020-02-20, 01:12
tanatopraktyk napisał/a:

Ty jebiesz humor innym ludziOM ktorzy musza czytac twoje gimbusowe wypociny z ortografia wprost z Sosnowca. Wez przyklad z niej i idz sie zajeb bo nic tu po tobie



Jeśli mój komentarz cię tak obraził.... To wejś k***a skończ z sobą i nie męcz już dupy innym o ortografie bo widzę że zajmujesz się takimi pierdołami jak pisownia na j***nym portalu ty niespełniony polonisto

:roll:

Gromm

2020-02-20, 04:50
Pewnie chora na kamasutrę.

kargoolek

2020-02-20, 07:42
silwerbalk napisał/a:

Jeśli mój komentarz cię tak obraził.... To wejś k***a skończ z sobą i nie męcz już dupy innym o ortografie bo widzę że zajmujesz się takimi pierdołami jak pisownia na j***nym portalu ty niespełniony polonisto



Mnie też wku*wiają orty... Odkąd są automatyczne słowniki w telefonach, to zachodzę w głowę, jak Wy to ku*wa robicie?! Niektórzy znają po trzy języki, a Wy ku*wa pół jednego...

Mors_Nigra

2020-02-20, 20:53
Reyser napisał/a:

I tego sie trzymaj bo nie jesteś.



Znasz pojęcie słowa "apparently" cwaniaku???

UrShak

2020-02-20, 20:57
jakis1typek napisał/a:

ch*jowo to nagrała


ch*jowo ale tam mają różnice od torów do peronu chyba z 120 cm, wiec chyba na przy torach najlepiej by było ustawić


:mrgreen:

Lou

2020-02-21, 01:40
silwerbalk napisał/a:

Głupia samolubna atencyjna c**a. jak już chciała skończyć z sobą to trzeba było się powiesić w domu albo skoczyć z mostu a nie wpie**alać się pod pociąg i psuć humor oraz zj***ć dzień innym ludzią jadącym np. Do pracy.... Ty mała samolubna k***o.... nie szanuje takich samobójców i gardze nimi napluć na takiego to obowiązek każdego



Jestem ciekawa, czy powiedziałbyś tak samo o swoim bliskim, który by skończył ze sobą w ten sposób.

silwerbalk napisał/a:

Mam to w dupie czy są tym przejęci choć raczej im to wisi wtedy po fakcie..... Ale do szacunku samego siebie nie szanuje ich bo w 90% to atencyjne k***y z słabą psychiką bo mame nie kupiła nowego Iphona albo przejmuje się słowami które nic nie znaczą słabych ludzi w szkole pracy albo co gorsza w internecie jak można się takimi pustymi słowami przejmować....

Bo mnie obrażają to idę się chuśnąć

Zamiast wyj***ć im bułe na p*zde albo jebnąć im riposte i niech sp***alają bo mogą mieć przykry wypadek np. Upadek ze schodów albo sp***olić się z barierki na 3 piętrze



To że ty nie masz problemów w swoim życiu, nie znaczy że inni nie mają. Dla twojej informacji przeważnie powodem popełnienia samobójstwa nie jest to, że "mama nie kupiła nowego iPhona". A, i nie każdy jest tak silny psychicznie, żeby znosić chociażby nękanie. Ale najlepiej się wypowiadać, jak się nie zna sytuacji. Współczuję Ci człowieku, mam nadzieję, że kiedyś zobaczysz jak to jest.