18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młoda japońska dziewczyna

Reyser • 2020-02-19, 19:44
Skacze pod pociąg


koras24

2020-02-19, 19:49
Jakoś mi to fejkiem jebie ale ekspertem nie jestem.

ciepson

2020-02-19, 20:09
Opis na Hardzie albo nie miało miejsca.

wertuqq

2020-02-19, 20:13
"Cała prawda, całą dobę" Fejk dla pryszczatych gimbusów.

Juzwa

2020-02-19, 20:14
jakis1typek napisał/a:

ch*jowo to nagrała



Niebawem poprawi scenariusz i zdjęcia.

Barnellini

2020-02-19, 22:00
Fejki nie powinny opuszczać poczekalni dlatego apeluję o niedawanie piw temu tematowi.

cupra11

2020-02-20, 00:02
Chciała wymusić odszkodowanie

silwerbalk

2020-02-20, 00:07
Głupia samolubna atencyjna c**a. :evil: jak już chciała skończyć z sobą to trzeba było się powiesić w domu albo skoczyć z mostu a nie wpie**alać się pod pociąg i psuć humor oraz zj***ć dzień innym ludzią jadącym np. Do pracy.... Ty mała samolubna k***o.... :roll: nie szanuje takich samobójców i gardze nimi napluć na takiego to obowiązek każdego

suborg

2020-02-20, 00:18
Silwerbank oni napewno muszą być przejęci tym że ich nie szanujesz

albazsanagycjib

2020-02-20, 00:20
k***a, jestem w pełnej gotowości by uszczęśliwić taką japoneczkę, to głupie marnują dobre ciała.

silwerbalk

2020-02-20, 00:40
suborg napisał/a:

Silwerbank oni napewno muszą być przejęci tym że ich nie szanujesz



Mam to w dupie czy są tym przejęci choć raczej im to wisi wtedy po fakcie..... Ale do szacunku samego siebie nie szanuje ich bo w 90% to atencyjne k***y z słabą psychiką bo mame nie kupiła nowego Iphona albo przejmuje się słowami które nic nie znaczą słabych ludzi w szkole pracy albo co gorsza w internecie jak można się takimi pustymi słowami przejmować....

:-|

Bo mnie obrażają to idę się chuśnąć

:cry:

Zamiast wyj***ć im bułe na p*zde albo jebnąć im riposte i niech sp***alają bo mogą mieć przykry wypadek np. Upadek ze schodów albo sp***olić się z barierki na 3 piętrze

:mrgreen:

pudel82x

2020-02-20, 00:56
silwerbalk napisał/a:

Głupia samolubna atencyjna c**a. jak już chciała skończyć z sobą to trzeba było się powiesić w domu albo skoczyć z mostu a nie wpie**alać się pod pociąg i psuć humor oraz zj***ć dzień innym ludzią jadącym np. Do pracy.... Ty mała samolubna k***o.... nie szanuje takich samobójców i gardze nimi napluć na takiego to obowiązek każdego


Jeśli bym jechał do pracy to bym ciągnął chorobowe na psychę jak tylko długo się da że niby boje sie teraz wsiąść do pociągu, gorzej jakbym jechał na lotnisko...


tanatopraktyk

2020-02-20, 00:57
Ty jebiesz humor innym ludziOM ktorzy musza czytac twoje gimbusowe wypociny z ortografia wprost z Sosnowca. Wez przyklad z niej i idz sie zajeb bo nic tu po tobie

silwerbalk napisał/a:

Głupia samolubna atencyjna c**a. jak już chciała skończyć z sobą to trzeba było się powiesić w domu albo skoczyć z mostu a nie wpie**alać się pod pociąg i psuć humor oraz zj***ć dzień innym ludzią jadącym np. Do pracy.... Ty mała samolubna k***o.... nie szanuje takich samobójców i gardze nimi napluć na takiego to obowiązek każdego