18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mizoginizm, czyli nieśmiały mężczyzna nienawidzi kobiet.

GhostRider32 • 2017-11-30, 11:19
Marek Jakubiak został jakiś czas temu oskarżony o molestowanie pani Justyny Samolińskiej z partii Razem (jak w ogóle można toto chcieć molestować to nie rozumiem)



O "sprawie" można przeczytać TUTAJ, przy okazji podziwiając "kunszt dziennikarski":

Cytat:

Wynika z tego, że takich zachowań [molestowań] (a więc zapewne i przestępstw) z ogromnym prawdopodobieństwem może być na prawicy znacznie więcej.



W "artykule" tym pojawia się dla mnie nowe słowo "MIZOGINIA".
Chciałem zapoznać się z definicją nowo spotkanego słowa, więc wpisałem je w wyszukiwarkę. Moją rządzę wiedzy zaspokoił kolejny ARTYKUŁ WP.
Możemy w nim przeczytać, że "mizoginia" to w skrócie nienawiść do kobiet. Dalej czytamy, że "mizoginię" leczy się farmakologicznie i przez terapię. Najciekawsza jest końcówka tegoż arcydzieła:

Cytat:

Mizoginizm wcale nie musi objawiać się nienawiścią do kobiet, może dawać takie symptomy, jak:
- niezręczność w towarzystwie płci żeńskiej,
- nieśmiałość wobec kobiet,
- unikanie towarzystwa kobiety,
- spuszczanie wzroku w obecności pań,
- małomówność,
- wzmożona potliwość.
Czasami mizoginizm może wiązać się z nieuświadomionymi tendencjami homoseksualnymi.



Czyli będąc nieśmiałym mężczyzną obrażasz kobiety :)

jacek44

2017-11-30, 11:25
On jej nie molestował, on jej zrobił przysługę! :amused:

Wiewór

2017-11-30, 11:26
To ja już nic nie rozumiem.
Patrząc w głęboki dekolt koleżanki z pracy, z którego wylewają się gigantyczne cycki opasane zbyt małym stanikiem push-up dokonuję jej molestacji seksualnej. Traktuję ją wbrew jej woli jako obiekt seksualnego pożądania bo gwałcę ją po stokroć w głowie a ona się nie może bronić.
Jeśli nie będę patrzył na te wielkie fantastyczne cycki tylko traktował ją bezpłciowo (po prostu jako osobę z, którą tylko pracuję) to ją obrażam? :ciasteczkowy2:
Przydał by się jakiś przewodnik poruszania po dzisiejszym świecie bo to k***a może przerosnąć każdego...

CbK

2017-11-30, 11:34
syndrom wiecznego okresu

KillerLaugh

2017-11-30, 11:39
Był nieśmiały i nie wykazywał zainteresowania ową panią, w związku z czym poczuła się dyskryminowana i pasywnie zgwałcona (wedle nowomowy gender). Babka ewidentnie domaga się ku*asa i gdyby znalazł się śmiałek, który zakneblowałby penisem jej usta, przynajmniej nie pie**oliłaby głupot.

Noside

2017-11-30, 11:48
Nosz k***a mać. Stulejarstwo chcą leczyć psychotropami, a pedałki na paradzie wykrzyczały, że j***nie w dupę wszystkiego, co na drzewo nie ucieka to nie choroba i ich postępowi lekarze wykreślili.
Co trzeba zrobić, żeby te masy pojebów wróciły na swoje miejsce? Zgłaszam się.

Moby_Dick

2017-11-30, 11:51
Samo patrzenie na nią to już molestowanie... swoich oczu.

cholonek

2017-11-30, 12:40
Ale ma byczy kark... Mogłaby się napie**alać w MMA

~Velture

2017-11-30, 12:57
Cytat:

Dalej czytamy, że "mizoginię" leczy się farmakologicznie i przez terapię.


Cytat:

Czasami mizoginizm może wiązać się z nieuświadomionymi tendencjami homoseksualnymi.


Czyli homoseksualizm można leczyć. Zajebiste samozaoranie tych debili.

Wiewór

2017-11-30, 13:07
@up halucynacje religijne też podobno można leczyć.

poligon6

2017-11-30, 13:49
Myslałem że ten Jakubiak jest na zdjęciu a to jednak baba.

janlew

2017-11-30, 16:27
A co to za wstawianie najlepszej fotki tego marksistowskiego paszczura. Tak się nie bawimy.


~Velture

2017-11-30, 16:39
janlew napisał/a:

A co to za wstawianie najlepszej fotki tego marksistowskiego paszczura. Tak się nie bawimy.

Obrazek


Po tej fotce śmiało mogę zadeklarować, że jakby to była ostatnia kobieta na świecie to wolałbym się spedalić niż przedłużyć gatunek.

albazsanagycjib

2017-11-30, 17:03
Velture napisał/a:


Po tej fotce śmiało mogę zadeklarować, że jakby to była ostatnia kobieta na świecie to wolałbym się spedalić niż przedłużyć gatunek.



Trochę popadasz w "skrajny radykalizm".
Przy czym, gdyby w trakcie sexu zrobiła minę jak ta po prawo, to chyba bym się w niej spuścił ze śmiechu.