18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mitsubishi od księdza. Jak nówka

Misiek_KRK • 2015-12-08, 07:35
Była Śkoda i Merc. Czas na Mitsubishi

Myrdol

2015-12-10, 19:13
Kuzyna znajomy ma warsztat samochodowy i takie samochodziki robi sobie po godzinach, jednak selekcja jest konkretna, wybiera tylko marki AUDI,BMW,MERCEDES i rocznik nie większy niż 3lata. Siedzi w tym już długo i wszystkie części sprowadza z USA do wybranych modeli ww marek.

Przykładowa Audi A5 2013 cały koszt naprawy kosztował go 23tys, sprzedał za 68tys, co by było śmiesznie przed skończeniem prac montuje wgnieciony zderzak, rozwalone szyby itp tylko po to by później jak przyjedzie Słowak to pokazać zdjęcia jakie auto było przed naprawą :D Słowak tylko się pyta, czy można płacić w euro?

ganja125

2015-12-10, 21:06
piotrekt1976
no ja też obecnie kupilem uzywane auto od znajomego ktory byl pierwszym wlascicielem w ogóle, auto sprawdzpne zadbane i tak dalej

Kwok

2015-12-10, 21:48
@Myrdol I to jest właśnie czyste sk***ysyństwo. Jaja bym urywał za takie akcje

Dexterous

2015-12-10, 21:51
Kwok napisał/a:

@Myrdol I to jest właśnie czyste sk***ysyństwo. Jaja bym urywał za takie akcje



Nie urwałbyś, bo żeby koleś mógł tak żerować na czyimś bezpieczeństwie i życiu, to musi być zwykłą p*zdą bez jaj.

Przemovsky

2015-12-10, 21:56
k***a dla takich ludzi powinien być osobny kocioł w piekle. Oszczędzasz jak poj***ny żeby kupić bezpieczne i dobre auto którym będzie podróżować Twoja rodzina, a kupisz porozciąganego parcha z toną spawów i wymienioną deską rozdzielczą w której nie wiadomo czy są poduszki a nawet jak są to nie wiadomo czy działają. No ja pie**ole. Ciekawe czy taki Janusz Odnowiciel jeździ którymś ze swoich rzeźbiarskich dzieł.

Rudinxon

2015-12-10, 22:05
czeczen-00 napisał/a:

Jak ktoś plakuje nawet opony, to wiem, żeby nie zaglądać..



Czyli na samochody z salonu też nie patrzysz? :mikolaj:

mr-dupa

2015-12-10, 23:58
Panowie, nauczyliśmy się że samochody powyżej 200 tyś to wraki gdzie padają dwumasy i inne pierdoły. Trochę w tym prawdy jest bo od 2001 roku jest coraz słabiej. Gdyby Polak zarabiał tak by stać go było zapłacić 500zł raty za nowe BMW (liczę ratę miesięczną w niemczech 500 euro 1/1) to nie było by takich akcji bo nikt nie był by tym zainteresowany.

t0malson

2015-12-11, 15:26
Jak na mój gust to auto zostało prawidłowo naprawione, uszkodzone elementy zostały wymienione, miejsca łączenia zabezpieczone pastą pcw jak w fabryce, nadwozie ustawione na ramie, tak żeby miało fabryczną geometrię, deska i poduszki wymienione - jeśli ktoś rozwalił swoje auto i mu je naprawiono to nie widzę problemu - prawidłowo wykonana naprawa (nie to co ta skoda ostatnio)

Kwok

2015-12-11, 15:44
Pocięteo mocowania zawieszenia i podłużnicy nie widziałeś?