18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrzostwo taktyczne ISIS

Mell_Rebook • 2016-04-28, 01:03
Przedstawiam tutaj piękny filmik z kamerki zamontowanej na hełmie jednego z bojowników ISIS. :krejzi:



Cytat:


VICE News has obtained footage taken from the headcam of an Islamic State (IS) fighter who died in March while battling Kurdish peshmerga troops in northern Iraq. The clash took place about 30 miles north of Mosul.



Tłumaczenie:
Cytat:


VICE News uzyskało nagranie z kamerki na hełmie bojownika ISIS, który zginął w marcu podczas walki z Kurdami w północnym Iraku. Walka toczyła się 30 mil od Mosulu.



Oby więcej takich perełek :D

PS:
Najciekawsze momenty zaczynają się od 2:00

kokos_123

2016-04-28, 01:17
w 3:10 wiedziałem że jebnie, nawet nie popatrzył za siebie, gdzie ma odrzut skierowany i wszyscy dostali.

5:24 idzie sobie jak rasowy weteran, a kule śmigają koło niego ( inni się czołgają i turlają ), ale wszystko się zj***ło bo dostał :D

MaratHS

2016-04-28, 07:45
Brak zorganizowania, napie**alanie na oślep byleby magazynek wyj***ć, no a przeładowywanie broni z wychyloną głową to mój mistrz, więc k***a jakim cudem te cioty zdobyły pół terytorium syrii?
Teraz właśnie widać jak USA wspaniałomyślnie walczy z terroryzmem. Regularna armia rozniosłaby ich w miesiąc w dodatku z mniejszym nakładem w ludziach. Komuś tu chyba zależy żeby ISIS nadal odpie**alał cyrki.

innykonbarwyognia

2016-04-28, 07:56
Up
Nie zdobyli pół terytorium Syrii... Te państwo to coś jak nasze województwo, chyba.
I nie działa że rekrutują tak intensywnie, do wypłaty mało kto przeżyje...

weryfikator4

2016-04-28, 08:20
Zorganizowani jak mątwy w stawie..... na marginesie - umundurowanie i broń typowo bliskowschodniego kroju, absolutnie nie przypomina ciuchów od wuja sama:)

Gaj0

2016-04-28, 08:35
weryfikator4 napisał/a:

Zorganizowani jak mątwy w stawie..... na marginesie - umundurowanie i broń typowo bliskowschodniego kroju, absolutnie nie przypomina ciuchów od wuja sama:)


No tak ale ktoś jednak musiał im dać na te mundury bo raczej sami ich nie szyją widać że hełmy już porządniejsze wszystko ujednolicone.

8765tj

2016-04-28, 09:53
@up sporo sił zbrojnych ma obecnie na wyposażeniu ukm mg3 czyli zmodernizowaną wersję mg 42. główne różnice to dostosowanie do nato- wskiego kalibru 7.62x51mm kolba i chwyt plastikowy, niekiedy szyna montażowa i szybkostrzelość zredukowana do 900/600 strzałów na minutę w zależności od ustawienia przełącznika)można rozróżnić huk poszczególnych strzałów)
więcej tutaj :-D

wa...........wp

2016-04-28, 10:19
@up dzięki za doprecyzowanie :) leci piwo :)

SirMajkel

2016-04-28, 11:02
hehe przeczytałem "Kebab the driver is dead" xD

kreper

2016-04-28, 13:29
Może to być także pojugosławiańsakie M53, od cholery tego typu broni zostało sprzedane ciapakom po rozpadzie.

comsonx

2016-04-28, 14:01
W jaka gierke multiplayer bym nie grał, to moja cała drużyna składa się z takich Abu Hajaarów...

Vis_PL

2016-04-28, 14:03
Widać że III Rzesza jeszcze walczy bo na pokładzie jest MG 42 :v