18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrz prostej w passeratti i szybka karma

Jesse.Pinkman • 2023-08-10, 17:11
Krokodylkom też czasami zdarzy się być w odpowiednim miejscu i czasie.

solis

2023-08-11, 01:51
Donku*assinio napisał/a:

k***a jak widzę takie nagrania ch*j mnie strzela, z czego się cieszycie pojeby? "teren zabudowany" - 4 domy na krzyż, pola las. Cały czas dwa szerokie chodniki, dwie drogi rowerowe, dwa pasy zieleni, wszystko min 2m i k***a 50km/h przecież to jest k***a pozbawione sensu, jakim trzeba być kretynem żeby akceptować takie tresowanie kierowców? ale się uniosłem.



Za ten komentarz powinni ci zabrac prawo jazdy debilu. Na przejsciach dla pieszych sie nie wyprzedza.

kris1978

2023-08-11, 02:31
Jesse.Pinkman napisał/a:

Zawsze może ci wylecieć na to przejście jakiś dzieciak. Trochę wyobraźni kierowniku. Mistrz z passeratti mógł spokojnie poczekać z tym manewrem.



Przejście to nie jest plac zabaw aby dzieciaki sobie po nim latały. Powinno się ludzi edukować, że jezdnia jest dla samochodów a piesi mają chodniki. Chcesz przejść na drugą stronę, czekasz aż będzie taka możliwość. Wtedy zmniejszy się ilość wypadków spowodowanych przez pieszych. Nie polepszyło statystyk, wprowadzenie nowych głupich przepisów na ch*jowych polskich drogach

Agulhado

2023-08-11, 06:38
Donku*assinio napisał/a:

k***a jak widzę takie nagrania ch*j mnie strzela, z czego się cieszycie pojeby? "teren zabudowany" - 4 domy na krzyż, pola las. Cały czas dwa szerokie chodniki, dwie drogi rowerowe, dwa pasy zieleni, wszystko min 2m i k***a 50km/h przecież to jest k***a pozbawione sensu, jakim trzeba być kretynem żeby akceptować takie tresowanie kierowców? ale się uniosłem.



Pojebem jestes Ty uważając ze w tamtym miejscu mogbys cisnąć 100km/h
Malo naogladales się potrąceń na pasach?
Powiedz to cwaniaku tym ludziom co tam mieszkaja....
Pewnie bysmy Cie ogladali na hardzie jak Ci klepią sztachetami po ryju i wjezdzaja skuterem w du....

Agre

2023-08-11, 09:24
"k***a jak widzę takie nagrania ch*j mnie strzela, z czego się cieszycie pojeby? "teren zabudowany" - 4 domy na krzyż, pola las. Cały czas dwa szerokie chodniki, dwie drogi rowerowe, dwa pasy zieleni, wszystko min 2m i k***a 50km/h przecież to jest k***a pozbawione sensu, jakim trzeba być kretynem żeby akceptować takie tresowanie kierowców? ale się uniosłem.

Zawsze może ci wylecieć na to przejście jakiś dzieciak. Trochę wyobraźni kierowniku. Mistrz z passeratti mógł spokojnie poczekać z tym manewrem.

No to uruchom wyobraźnię i pomyśl że wychodząc z domu mogą cię znikąd napaść może spaść na ciebie dachówka nie wielką szansa ale jednak że meteoryt może cię pie**olnąć budynek może się zawalić na ciebie , jakieś dzikie zwierzę może cię zaatakować ktoś rozpyli gaz i się otrujesz no albo covid np ...
No Ola Boga strach z domu wychodzić a w sumie może i tego trzeba by zakazać albo wymislic jakąś licencję na wychodzenie dla obywateli z domu bo tylko odpowiedzialni ludzie powinni wychodzić z domu a nie jacyś nie ogarnięci bo stwarzają zagrożenie sobie i innym

kamuha

2023-08-11, 22:21
Donku*assinio napisał/a:

k***a jak widzę takie nagrania ch*j mnie strzela, z czego się cieszycie pojeby? "teren zabudowany" - 4 domy na krzyż, pola las. Cały czas dwa szerokie chodniki, dwie drogi rowerowe, dwa pasy zieleni, wszystko min 2m i k***a 50km/h przecież to jest k***a pozbawione sensu, jakim trzeba być kretynem żeby akceptować takie tresowanie kierowców? ale się uniosłem.



Każdy zapie**alający szwul się tak tlumaczy. Zero wyobraźni i roszczeniowość level biedapatus.