18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrz prostej w passeratti i szybka karma

Jesse.Pinkman • 2023-08-10, 17:11
Krokodylkom też czasami zdarzy się być w odpowiednim miejscu i czasie.

Lukers1234

2023-08-10, 19:53
Bart47 napisał/a:

".... Przepisy są po to żeby ich przestrzegać.



Pierwotną ideą przepisów jako takich było usystematyzowanie zachowań w grupie ludzi. Co cwańsi przywódcy zauważyli, że przepisy mają dodatkową funkcję: można nimi tresować swe stado. Przykładem jest ograniczenie prędkości w mieście: dawniej, gdy 17-letni Jędrek pożyczył od ojca malucha z prowizorycznym zawieszeniem na 10-letnich wielosezonowych oponach mógł poruszać się bez pasów z prędkością 60km/h w terenie zabudowanym. Dziś, w samochodach z sezonowymi oponami, sygnalizatorami przeszkód i automatycznym włączaniem hamulców, z wielowachaczowym zawieszeniem i 300-ma systemami hamowania prędkość w terenie zabudowanym ograniczona jest do 50km/h. Tłumaczy się to gawiedzi, że to dla ich bezpieczeństwa i gawiedź przytakuje, bo mózguje, że jej bezpieczeństwo stoi ponad wszystkim. Co więcej, eksperymentuje się w Polsce z ograniczeniem prędkości do 40km/h (np. miasto Kętrzyn). Nikt nie protestuje, nikt nie zadaje pytań, bo po co, skoro bezpieczeństwo jest najważniejsze... Za dwa lata pojawią się wyniki eksperymentalnych badań które udowodnią, że 40km/h jest bezpieczniejsze niż 50km/h i że należy wprowadzić to w całym kraju i gawiedź przyjmie to ze rozumieniem. I o to chodzi.

Hollo

2023-08-10, 19:55
Jakie to Polskie, to jak wigilia, jak kremówki, jak żółta morda i cała reszta.

Wojownik12

2023-08-10, 20:02
Taki k***iszon robi to tylko i wyłącznie na złość innym uczestnikom ruchu. ch*j z bezpieczeństwem, grunt, żeby się rodak wk***ił cheche

JamPawel

2023-08-10, 20:37
Nie oglądać, nie ma trupów, krwi, wypadku, motop*zd, cycków itp. Niczego nie ma w zasadzie.

smc

2023-08-10, 20:39
17-letni Jędrek w tym maluchu miał małe szanse na przeżycie jakiejkolwiek kraksy. Wiem, bo jeździłem tym gównem i kilku moich kolegów nie żyje.



Przepisy i 40km/h w mieście mają na celu to, aby nikt nie umierał z powodu wypadku samochodowego.


VOLVO XC90 to samochód, w którym nikt nigdy nie zginął. To jest prawdzowy sukces.

bakus1233

2023-08-10, 20:41
Lukers1234 napisał/a:

Pierwotną ideą przepisów jako takich było usystematyzowanie zachowań w grupie ludzi. Co cwańsi przywódcy zauważyli, że przepisy mają dodatkową funkcję: można nimi tresować swe stado. Przykładem jest ograniczenie prędkości w mieście: dawniej, gdy 17-letni Jędrek pożyczył od ojca malucha z prowizorycznym zawieszeniem na 10-letnich wielosezonowych oponach mógł poruszać się bez pasów z prędkością 60km/h w terenie zabudowanym. Dziś, w samochodach z sezonowymi oponami, sygnalizatorami przeszkód i automatycznym włączaniem hamulców, z wielowachaczowym zawieszeniem i 300-ma systemami hamowania prędkość w terenie zabudowanym ograniczona jest do 50km/h. Tłumaczy się to gawiedzi, że to dla ich bezpieczeństwa i gawiedź przytakuje, bo mózguje, że jej bezpieczeństwo stoi ponad wszystkim. Co więcej, eksperymentuje się w Polsce z ograniczeniem prędkości do 40km/h (np. miasto Kętrzyn). Nikt nie protestuje, nikt nie zadaje pytań, bo po co, skoro bezpieczeństwo jest najważniejsze... Za dwa lata pojawią się wyniki eksperymentalnych badań które udowodnią, że 40km/h jest bezpieczniejsze niż 50km/h i że należy wprowadzić to w całym kraju i gawiedź przyjmie to ze rozumieniem. I o to chodzi.



Pitu pitu. Tak mamy nowoczesne samochody, które oduczają kierowców myślenia, to podnieśmy w zabudowanym do 100km/h <ściana>

35i

2023-08-10, 20:56
motylekwbrzuchu napisał/a:

Ożeż ty



Zwróć uwagę, że chodzi tu o niemiecki pojazd. :-)



radek225 napisał/a:

B3 i B4 bo oba paseratti mają zbiorniki o pojemności 70 litrów



W sedanie owszem, ale w Varianta (combi) wlejesz 100 do 110 litrów po zablokowaniu odpowietrznika.
B4 jest liftem B3 i ma nawet ten sam kod producenta (35i). :-D

dżonyłojlker

2023-08-10, 21:38
35i napisał/a:

Zwróć uwagę, że chodzi tu o niemiecki pojazd.



O ty k***a, taki jesteś cwaniak - podoba mnie się to :-)

35i napisał/a:

(combi) wlejesz 100



Dlatego wszyscy mieszkający w pobliżu okręgu kaliningradzkiego mieli te auta.
edit: A, widzę, że już radzio o tym wspomniał, tyle, że z błędem.

miotaczkiszonki

2023-08-10, 21:46
Lukers1234 napisał/a:

Pierwotną ideą przepisów jako takich było usystematyzowanie zachowań w grupie ludzi. Co cwańsi przywódcy zauważyli, że przepisy mają dodatkową funkcję: można nimi tresować swe stado. Przykładem jest ograniczenie prędkości w mieście: dawniej, gdy 17-letni Jędrek pożyczył od ojca malucha z prowizorycznym zawieszeniem na 10-letnich wielosezonowych oponach mógł poruszać się bez pasów z prędkością 60km/h w terenie zabudowanym. Dziś, w samochodach z sezonowymi oponami, sygnalizatorami przeszkód i automatycznym włączaniem hamulców, z wielowachaczowym zawieszeniem i 300-ma systemami hamowania prędkość w terenie zabudowanym ograniczona jest do 50km/h. Tłumaczy się to gawiedzi, że to dla ich bezpieczeństwa i gawiedź przytakuje, bo mózguje, że jej bezpieczeństwo stoi ponad wszystkim. Co więcej, eksperymentuje się w Polsce z ograniczeniem prędkości do 40km/h (np. miasto Kętrzyn). Nikt nie protestuje, nikt nie zadaje pytań, bo po co, skoro bezpieczeństwo jest najważniejsze... Za dwa lata pojawią się wyniki eksperymentalnych badań które udowodnią, że 40km/h jest bezpieczniejsze niż 50km/h i że należy wprowadzić to w całym kraju i gawiedź przyjmie to ze rozumieniem. I o to chodzi.



Dawniej 17-letni Jędrek myślał o konsekwencjach swojego zachowania - bo tak był nauczony z domu. Dziś 17 letni Patryk w samochodzie 300-ma systemami ma wyj***ne na każdego bo jest królem życia.


dgfdfg

2023-08-10, 23:29
jak można być takim śmieciem żeby takim złomem jeździć :lol:

URAGE

2023-08-10, 23:35
Donku*assinio napisał/a:

k***a jak widzę takie nagrania ch*j mnie strzela, z czego się cieszycie pojeby? "teren zabudowany" - 4 domy na krzyż, pola las. Cały czas dwa szerokie chodniki, dwie drogi rowerowe, dwa pasy zieleni, wszystko min 2m i k***a 50km/h przecież to jest k***a pozbawione sensu, jakim trzeba być kretynem żeby akceptować takie tresowanie kierowców? ale się uniosłem.



Daj debilom palec a wezmą rękę. Przyzwól na 90 - pojadą 140, przyzwól na 70 to pojadą 100, więc przyzwalają na 40 przez takich debili jak Peretti i ty, żeby wam się spieszyło z max 80 na liczniku a nie 120, bo droga k***a prosta. W mojej miejscowości po remoncie ulicy i postawieniu w końcu po 20 latach chodników i ścieżek rowerowych ludziom istnie odj***ło. Pedalarze asfaltem, bo ścieka ble, 2 kilometry podwójnej ciągłej, 4 przejścia dla pieszych a cisną 100 w biały dzień i wyprzedzają jak leci. Osobówki, ciężarówki, wszyscy równo debile. W godzinach szczytu strach z domu wyjść i tylko w tym roku 3 wypadki, a mieścina ledwo dobiła 2500 ludzi po patodeveloperkach. Wcześniej asfalt był łaciaty jak krowa na rowie i pomimo takich niebezpiecznych warunków było o ironio bezpieczniej, bo brakowało debili na drodze.

Lukers1234

2023-08-11, 00:01
smc napisał/a:

"17-letni Jędrek w tym maluchu miał małe szanse na przeżycie jakiejkolwiek kraksy. Wiem, bo jeździłem tym gównem i kilku moich kolegów nie żyje. "

Ty jeździłeś, ja jeździłem i obaj przeżyliśmy...

"Przepisy i 40km/h w mieście mają na celu to, aby nikt nie umierał z powodu wypadku samochodowego. "
Przepisy i 40km/h w mieście mają na celu dalsze odmóżdżanie obywateli i kodowanie narracji, że "rygorystyczny przepis" jest tożsamy z "bezpieczeństwem".


"VOLVO XC90 to samochód, w którym nikt nigdy nie zginął. To jest prawdzowy sukces."
Tego nie wiem, niemniej właściciele Volvo to ludzie z inteligencją wyższą niż przeciętna, uważam i tu upatrywałbym przyczyn sukcesu (nie ujmując Volvo zaawansowania w zakresie bezpieczeństwa, także nie sprawdzając statystycznego udziału Volvo w wypadkach).



bakus1233 napisał/a:

Pitu pitu. Tak mamy nowoczesne samochody, które oduczają kierowców myślenia, to podnieśmy w zabudowanym do 100km/h <ściana>



Jednych oduczają , innych nie...
Niech będzie te 100km/h, ale jak komuś zrobisz krzywdę, to ponosisz wszelkie konsekwencje. Tak samo jak dzisiaj, jeżdżąc 50km/h...

miotaczkiszonki napisał/a:

Dawniej 17-letni Jędrek myślał o konsekwencjach swojego zachowania - bo tak był nauczony z domu. Dziś 17 letni Patryk w samochodzie 300-ma systemami ma wyj***ne na każdego bo jest królem życia.



Ojciec Jędrka był zatem mądrzejszym ojcem.

Leesniczy

2023-08-11, 00:08
Lukers1234 napisał/a:

Jednych oduczają , innych nie...
Niech będzie te 100km/h, ale jak komuś zrobisz krzywdę, to ponosisz wszelkie konsekwencje. Tak samo jak dzisiaj, jeżdżąc 50km/h...



No k***a zajebiście. Cieszę się, że jak zginę, to Ty k***a poniesiesz konsekwencje. W takim razie mogę umierać.
No debil, k***a debil. O drodze hamowania to pewnie nie słyszałeś? Takie krowopasy jak Ty powinny mieć ustawowo zablokowany samochód do 10 km/h, bo skoro wysrałeś coś tak idiotycznego, to zbyt mądry nie jesteś. Świnie Ci nie zdechną jak je oprzątniesz dwie minuty później.

Lukers1234

2023-08-11, 00:15
Leesniczy napisał/a:

No k***a zajebiście. Cieszę się, że jak zginę, to Ty k***a poniesiesz konsekwencje. W takim razie mogę umierać.
No debil, k***a debil. O drodze hamowania to pewnie nie słyszałeś? Takie krowopasy jak Ty powinny mieć ustawowo zablokowany samochód do 10 km/h, bo skoro wysrałeś coś tak idiotycznego, to zbyt mądry nie jesteś. Świnie Ci nie zdechną jak je oprzątniesz dwie minuty później.



Dlaczego miałbyś zginąć?

LucasSaatkamp

2023-08-11, 01:31
Donku*assinio napisał/a:

k***a jak widzę takie nagrania ch*j mnie strzela, z czego się cieszycie pojeby? "teren zabudowany" - 4 domy na krzyż, pola las. Cały czas dwa szerokie chodniki, dwie drogi rowerowe, dwa pasy zieleni, wszystko min 2m i k***a 50km/h przecież to jest k***a pozbawione sensu, jakim trzeba być kretynem żeby akceptować takie tresowanie kierowców? ale się uniosłem.



kretyn