18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jeloo

2013-06-23, 16:31
greggy_ napisał/a:

z tego co widac to jest moto endurak albo cross, duże koła i kostka, supermoto ma opony jak w ścigaczu



A jak dla mnie to właśnie opona supermoto, mogę się mylić, ale właśnie wygląda na zbyt małą jak na crossa czy enduro.

andrewerty

2013-06-23, 16:31
podwójne barierki - wyższa + niższa - i koleś wychodzi bez szwanku
u nas jakby tak wyj***ł to zamieniłby się na mielonkę

jeloo

2013-06-23, 16:35
andrewerty napisał/a:

podwójne barierki - wyższa + niższa - i koleś wychodzi bez szwanku
u nas jakby tak wyj***ł to zamieniłby się na mielonkę



Nie wiem czy wiesz, ale gdzieś w Polsce, nie pamiętam gdzie, są barierki ze stalowych linek ;) Była kłótnia o to, że są niebezpieczne, no ale kto by tam na protesty motocyklistów zwracał uwagę. Także zwykła barierka to nie najgorsze co na Naszych drogach możesz znaleźć :D

Skowu

2013-06-23, 16:41
sarkoziu napisał/a:

idiota, na crossie sie składa w zakret, widać ze idiota



że tak z ciekawości zapytam...
1. na jakim motorze się nie wykłada na zakręcie ( nie SKŁADA tylko WYKŁADA )
2. co ten motocyklista zrobił?

przypatrz się uważnie, bo on skręcił kierownicą, lekko skręcił ale się wyłożył...

Bezem

2013-06-23, 17:08
Koleś nie ma techniki. Skręca kierownicą normalnie, a powinien używać przeciwskrętu.

jeloo

2013-06-23, 22:09
Bezem napisał/a:

Koleś nie ma techniki. Skręca kierownicą normalnie, a powinien używać przeciwskrętu.



Ale przecież przeciwskręt ciężko zauważyć, a samym naciskaniem na podnóżki ciężko złożyć motocykl, trzeba delikatnie mu pomóc przeciwskrętem a potem skręca się kierownicą już normalnie ;)

haneczka1989

2013-06-24, 00:59
Na pewno to wina tego kierowcy co mu zajechał drogę :)

op...........ve

2013-06-24, 12:46
k***a dlaczego idioci co mają fajny sprzęt fajny motocykle zawsze się wypie**alają ja leżałem nie raz na romecie ale to był k***a romet :D za łepka....teraz jakoś nie wyobrażam się wyj***nia