18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KlinikaAborcyjna

2017-04-23, 14:29
up
piwko, prawie oplułem monitor ze śmiechu

jebiewdupelewaka

2017-04-23, 15:51
sdstc_son
htp
myślicie że jako katolik mam odpuszczać debilom,nie reagować na to co pojeby czasem wypisują, nadstawić drugi policzek, nie chlać , palić itp.
nie wasza sprawa, to moje sumienie

zonk

2017-04-23, 16:42
@up, lepiej powiedz jak możesz j***ć w dupę lewaka bez ślubu.

~Angel

2017-04-23, 17:34
Maupajoke napisał/a:


Chociażby Angel, guru wśród antyklerykałów i niespełnionych Januszy wieku średniego na tym portalu.




sdstc_son

2017-04-23, 17:46
@jebiewdupelewaka - a pewnie ze to tylko Twoja sprawa, Twoje sumienie , które zresztą mnie kompletnie wali. Uważam też, że jako katolik wcale nie musisz "odpuszczać debilom,nie reagować na to co pojeby czasem wypisują, nadstawić drugi policzek, nie chlać , palić itp.". Ja tylko zwróciłem uwagę w swoim poprzednim komentarzu, że jako jako przedstawiciel religii miłości do bliźniego, która nakazuje wybaczać oraz zabrania osądzać, masz nick, który wskazuje na Twoją głęboką pogardę dla ludzi o odmiennych od Twoich poglądach, oraz co najmniej brak miłości do owego bliźniego. Innymi, słowy Ty i Tobie podobni czynicie wprost na odwrót niż Was Chrystus uczy :)

Zapomniałem podsumować - czyli uważam że taki z Ciebie katolik jak z koziej p*zdy akordeon :D

krasnal_hałabała

2017-04-23, 19:39
Ale o ch*j tu, k***a, chodzi, poza tym że gość się obraził na księży za to że go gwałcili?

jebiewdupelewaka

2017-04-23, 21:57
sdstc_son napisał/a:

@jebiewdupelewaka - a pewnie ze to tylko Twoja sprawa, Twoje sumienie , które zresztą mnie kompletnie wali. Uważam też, że jako katolik wcale nie musisz "odpuszczać debilom,nie reagować na to co pojeby czasem wypisują, nadstawić drugi policzek, nie chlać , palić itp.". Ja tylko zwróciłem uwagę w swoim poprzednim komentarzu, że jako jako przedstawiciel religii miłości do bliźniego, która nakazuje wybaczać oraz zabrania osądzać, masz nick, który wskazuje na Twoją głęboką pogardę dla ludzi o odmiennych od Twoich poglądach, oraz co najmniej brak miłości do owego bliźniego. Innymi, słowy Ty i Tobie podobni czynicie wprost na odwrót niż Was Chrystus uczy :)

Zapomniałem podsumować - czyli uważam że taki z Ciebie katolik jak z koziej p*zdy akordeon :D



dziś zdrowo mam wyj***ne na debili, więc jebię te żałosne twoje przemyślenia ,
może tylko jedno,
naprawdę myślisz że takimi prostackimi tekstami coś osiągniesz,
k***a , nie wierzę że takie downy tu siedzą
/ bez obrazy dla umysłowo chorych/

pozdr.

Err501

2017-04-24, 00:00
...Fanstastico ma na imie Witold?

sdstc_son

2017-04-24, 11:18
@jebiewdupelewaka - hehe tak podejrzewalem, że nie ma co nawet próbować dyskutować z takim prostakiem jak ty, bo dla twojego ograniczonego, ciasnego rozumka to za trudne do ogarnięcia :) No nic, do twojego poziomu się zniżać nie będę bo mam szacunek do samego siebie. Nara tępy klocu :D

jebiewdupelewaka

2017-04-24, 21:29
sdstc_son napisał/a:

@jebiewdupelewaka - hehe tak podejrzewalem, że nie ma co nawet próbować dyskutować z takim prostakiem jak ty, bo dla twojego ograniczonego, ciasnego rozumka to za trudne do ogarnięcia :) No nic, do twojego poziomu się zniżać nie będę bo mam szacunek do samego siebie. Nara tępy klocu :D


nara, tępa c**o

swoją drogą , gdzie admini
obrażają forumowicza , mnie, ja muszę się sam bronić
bo jak h*je piszą na katolika to wam nie przeszkadza
a jak obrazisz p*zdzielca który hejtuje katolika to wam tekst przeszkadza

mam nadzieję że sadol nie znaczy dla was , równi i równiejsi

SQT napisał/a:

@up, lepiej powiedz jak możesz j***ć w dupę lewaka bez ślubu.


wsadzam mu kija w dupę i cieszę się jak w końcu mówi,
bez wazeliny ni h*ja, nie pójdzie

Jolpoa

2017-04-25, 01:05
Pewnie ten wpis tak naprawdę jest bezcelowy, ponieważ tak naprawdę mało kogo to obchodzi, ale nie mogłem się powstrzymać, aby napisać kilka zdań na temat spowiedzi i życia bez ślubu.

Otóż, w Kościele Rzymskokatolickim 5 warunków spowiedzi:
1 Rachunek sumienia
2 Żal za grzechy
3 Postanowienie poprawy
4 Wyznanie grzechów
5 Zadośćuczynienie

No więc zasadniczo, żeby spowiedź uznać za ważną, wszystkie warunki muszą być spełnione. My skupimy się na trzecim warunku.

Ksiądz gdy siedzi w konfesjonale, na łące, czy gdzie tam jeszcze spowiada, nie ma możliwości, aby sprawdzić, czy Kowalska znowu komuś robi loda zaraz po mszy, czy ki ch*j. Nie ma jak spojrzeć w umysł człowieka i sprawdzić, czy faktycznie ma zamiar jakoś walczyć ze swoją pokusą/grzesznością, czy czym tam jeszcze.
Natomiast Ty, drogi czytelniku, jeżeli żyjesz z kimś bez ślubu, mieszkasz z tą osobą, no to chyba jasne, że nie postanawiasz w trakcie spowiedzi od tej osoby się wyprowadzić i zerwać z grzechem. Więc od razu wiadomo, że k***a nie spełniasz 3 warunku. No to chyba k***a nie jest takie trudne. :roll: