18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miś dusigrosz

PanFajek • 2024-03-02, 14:55
„Zakopane to jest bardzo sympatyczne miasto"


metyoo

2024-03-03, 00:20
mieszał napisał/a:

Ależ to jest normalne. Byłem w Rzymie to za zdjęcie z Rzymskim wojownikiem 10 euro brali i co ty myślisz, że misiowi pot po jajach będzie leciał z dupy jebie gorzej niż gównem pewnie i on ma za darmo z Tobą se zdjęcie zrobić. Daj zarobić k***a misiowi
Ależ to jest normalne. Byłem w Rzymie to za zdjęcie z Rzymskim wojownikiem 15 euro brali i co ty myślisz, że misiowi pot po jajach będzie leciał z dupy jebie gorzej niż gównem pewnie i on ma za darmo z Tobą se zdjęcie zrobić. Daj zarobić k***a misiowi. Xd



ja pie**ole, same kosmpoloitany! jeden warsiawiak urodzony i wychowany w stolycy na pradze, drugi w rzymie był nawet, to może ktoś się pochwali wizytą w wucecie?

vladok

2024-03-03, 00:25
marcino_zly napisał/a:

Ja jestem z Warszawy, tam się urodziłem i żyłem.
Praga Północ ulica Targowa 63.
Pamiętam Dworzec Wileński z lat 90.
Warsiawiak to ty, kmiotku. Takich jest tam was dużo.
Dużo się zmieniło, ciesz się warsiawiaku.


A dziadkowie z Grójca?

Arashi91

2024-03-03, 00:42
Zakopane to jest dla mnie jeden z największych polskich fenomenów. Zj***ny bazar, z którego okazjonalnie przy dobrej pogodzie widać góry. Tyle. Po co ludzie z całej Polski i często innych państw jadą tam? ch*j jeden wie. Marketing lat 90 i nic więcej. Polska to duży i piękny kraj, pełen zajebistych miejsc i fajnych ludzi. No, ale na Insta celebozjeby wrzucają relacje z Zakopanego więc ch*j trzeba jechać i zrobić sobie fotę w tym k***idołku.

smc

2024-03-03, 00:54
pie**olicie głupoty. Od lat jeżdżę do hotelu Aries i jest w miarę sympatycznie. Nie odwiedzam biedronek i kebabów. Staram się unikać plebsu, a w góry idę z przewodnikiem.
Tatry są piękne i dają mnóstwo radości. To nasza ojczyzna.

robert59

2024-03-03, 01:17
Pieprzony góralik potomek folksdojczów!!!! Za uczciwą pracę by się wziął a nie debila odwalać w stroju misia polarnego!!!! Co ma tyle z Zakopanem co Szczawnica z zupą szczawiową!!!!

bimaczow

2024-03-03, 01:51
Jestem z gór... Powiem krótko, przez wszystkich oscypy traktowani są jak podludzie i najgorszy sort.

Polaris5

2024-03-03, 03:59
W zakopanym są zakopiańczycy. Lepiej pojechać na Słowację albo na Podbeskidzie tam też mieszkają górale od kilku pokoleń a zachowują się normalnie

Benbusz

2024-03-03, 04:14
rzymianin przebrany za misia, miał bym drobniaki rzucał bym w niego :-)

biegu86

2024-03-03, 07:27
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

Nie wiem jak Wy, ale r*chałbym tą Bożenkę z klanu. (:



Zgadzam się :)

Miecz

2024-03-03, 10:30
Gambol napisał/a:

Za niemca lepiej mieli k***y j***ne sprzedawczyki
Przeciez sam sie przyznaje ze on nie Polak tylko gural
Specjalnie przez "u"



E, chyba przez "ü"

Ewentualnie "ue", zgodnie z:

UCHWAŁA ORTOGRAFICZNA NR 3 RADY JĘZYKA POLSKIEGO
W SPRAWIE ZAPISU NIEMIECKICH LITER Ü, Ö, Ä
(PRZYJĘTA NA XI POSIEDZENIU PLENARNYM DN. 20 LISTOPADA 2001 R)

Niemieckie litery ü, ö, ä można w tekstach polskich pozostawiać bez zmian lub zapisywać jako ue, oe, ae. Preferuje się pisownię oryginalną.

LizTruss

2024-03-03, 11:41
wrzesin602 napisał/a:

Będę za tydzień to zobaczymy czy jest łatwopalny



ch*ja mu zrobisz ale możesz perfidnie stanąć przed nim i nagrywać, robic zdjecia itd. Wrzuc potem na sadola.

mieszał

2024-03-03, 11:56
xv89 napisał/a:

To 10 czy 15 euro w końcu?



Byłem naj***ny nie pamiętam dobrze.

Jarazz napisał/a:

To zależy czy potrzymasz mu miecz czy nie



Skąd wiedziałeś?

Hrabia Drapula

2024-03-03, 12:47
mygyry napisał/a:

Miejscowi sami mu powinni ryj obić a zapomniałem, że oni tam wszyscy tak samo zaj***ni.



On też jest miejscowa, też z tego k***i dołka "turystycznego"

żmij

2024-03-03, 13:24
RobsoN napisał/a:

następnym razem jak będziesz wyjeżdżał z Warszawy, to zabierz ze sobą wszystkich znajomym rodem „zej wsi” całe to bydło słoikowe i nie wypowiadaj się o Warszawiakach skoro ich nie znasz. Nie podoba się Warszawa, to wypad na Wrocław albo do tego buraczanego Zakopca. Zapamiętaj jedno, że prawdziwych Warszawiaków prawie już nie ma, na ich miejsce zjechały się świnie, które wyczuły koryto… Korporacyjny szczurku sługusie.



Łap, z pewnością się przyda


:-D

https://allegro.pl/oferta/masc-na-bol-dupy-cudowny-lek-na-problemy-ludzi-7078876933