18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miś dusigrosz

PanFajek • 2024-03-02, 14:55
„Zakopane to jest bardzo sympatyczne miasto"


CzarnyAdolf

2024-03-02, 18:31
Dlaczego goralenvolk mówi "zapłącić twenty złotych" zamiast "zweizig' złotych'

mieszał

2024-03-02, 18:32
Ależ to jest normalne. Byłem w Rzymie to za zdjęcie z Rzymskim wojownikiem 10 euro brali i co ty myślisz, że misiowi pot po jajach będzie leciał z dupy jebie gorzej niż gównem pewnie i on ma za darmo z Tobą se zdjęcie zrobić. Daj zarobić k***a misiowi

wrzesin602 napisał/a:

Będę za tydzień to zobaczymy czy jest łatwopalny

Ależ to jest normalne. Byłem w Rzymie to za zdjęcie z Rzymskim wojownikiem 15 euro brali i co ty myślisz, że misiowi pot po jajach będzie leciał z dupy jebie gorzej niż gównem pewnie i on ma za darmo z Tobą se zdjęcie zrobić. Daj zarobić k***a misiowi. Xd

parapsychol

2024-03-02, 18:41
Matt napisał/a:

Ciekawe czy paragon wystawi.



muj dziadek jak zyl to opowiad ze kolo piramid araby maja tak ze wystarczy ze pstrykniesz zdjecie, a gosciu specjalnie z boku ci stanie to chce kase, oczywiscie bez paragonu.

ProVVe

2024-03-02, 19:02
Co za j***ny wieśniak. Nie pasuje mu niech sp***la z kadru... zabetonowali mu ten pusty durny łeb tam? Deptak nie jest jego

Toperson1

2024-03-02, 19:13
Psilocke napisał/a:

Wiele lat temu w zakopanym byłem dwa razy w życiu. Pierwszy i ostatni.
Takiego poziomu sk***ienia i wyzysku chyba nie ma w całych górach.
Swoją drogą kompletnie nie rozumiem tej fascynacji zakopanym.
Stragan na straganie, kupa ludzi i naganiaczy.
Jeśli jadę na urlop to po to żeby odpocząć a nie łazić po jednym wielkim bazarze.
Jest naprawdę mnóstwo fantastycznych miejsc w naszych górach, gdzie wszystko jest fajniejsze, a zwłaszcza ludzie.



Dokładnie, a najwyżej położony w polskim mieście rynek znajduje się w Boguszowie-Gorcach , koło Wałbrzycha.
Zakopane może nam ssać

razem04

2024-03-02, 19:17
Ja te góralskie mendy bojkotuję od 1990 roku (tak mam 200 lat) i od 34 lat nie wydałem na te góralskie pazerne mendy ani złotówki. Omijam te pazerne strony od lat, a jesli przejeżdżam to nic u nich od 34lat nie kupiłem, nawet j***nej bułki. Bojkotuje też tych frajerów za to że zasrali całe Tatry reklamami. ch*j im zbiorczo w te kozie dupy. A temu misiowi podwójnie.

Ja te góralskie mendy bojkotuję od 1990 roku (tak mam 200 lat) i od 34 lat nie wydałem na te góralskie pazerne mendy ani złotówki. Omijam te pazerne strony od lat, a jesli przejeżdżam to nic u nich od 34lat nie kupiłem, nawet j***nej bułki. Bojkotuje też tych frajerów za to że zasrali całe Tatry reklamami. ch*j im zbiorczo w te kozie dupy. A temu misiowi podwójnie.

WhiteForce

2024-03-02, 19:48
PeterNORTH napisał/a:

oblałbym sk***ysyna benzyną i podpalił.



Obsrał by sie makowcem

kizior2

2024-03-02, 19:57
maxkulczyk napisał/a:

Typowy góral, najpierw zdradzili Polskę a teraz się panosza.
A co on k***a niby właścicielem deptaka jest ? Wyj***łbym mu aż by mu to futro spadło pedał j***ny, jeszcze by mi musiał płacić za uszkodzona rękę



skąd cwe*arczyku wiesz, że on jest góralem?

Może to taki sam pedał z nizin jak ty.

xv89

2024-03-02, 20:03
mieszał napisał/a:

Ależ to jest normalne. Byłem w Rzymie to za zdjęcie z Rzymskim wojownikiem 10 euro brali i co ty myślisz, że misiowi pot po jajach będzie leciał z dupy jebie gorzej niż gównem pewnie i on ma za darmo z Tobą se zdjęcie zrobić. Daj zarobić k***a misiowi
Ależ to jest normalne. Byłem w Rzymie to za zdjęcie z Rzymskim wojownikiem 15 euro brali i co ty myślisz, że misiowi pot po jajach będzie leciał z dupy jebie gorzej niż gównem pewnie i on ma za darmo z Tobą se zdjęcie zrobić. Daj zarobić k***a misiowi. Xd



To 10 czy 15 euro w końcu?

RobsoN

2024-03-02, 20:07
żmij napisał/a:

Toś się Pan, panie warsìawiak, pomylił.
Nie mieszkam w "stolycy". Jeżdżę tam (tak samo zresztą jak do zakopca) dwa razy do roku, aczkolwiek służbowo i z obrzydzeniem.
Miłej niedzieli życzę

P. S. Dupsko zapiekło!



następnym razem jak będziesz wyjeżdżał z Warszawy, to zabierz ze sobą wszystkich znajomym rodem „zej wsi” całe to bydło słoikowe i nie wypowiadaj się o Warszawiakach skoro ich nie znasz. Nie podoba się Warszawa, to wypad na Wrocław albo do tego buraczanego Zakopca. Zapamiętaj jedno, że prawdziwych Warszawiaków prawie już nie ma, na ich miejsce zjechały się świnie, które wyczuły koryto… Korporacyjny szczurku sługusie.

d-_-bE.Prigozhin61

2024-03-02, 20:20
Babka z misiem zrobili ustawkę a pół internetu się zesrało.Dziwne że takie gówno trafiło tutaj

Bonawojciechszarlata

2024-03-02, 20:21
3 lata temu na Kubie/Varadero miałem taką sytuację, chciałem z Żoną zdjęcie i podeszła do nas jakaś stara baba w tradycyjnym stroju Kubańskim i cygarem... też chciała kasę jak miś bo niby została ujęta w kadrze... oczywiście pstrykałem jej jeszcze parę fotek i poszedłem :-o :-D :-D

dgfdfg

2024-03-02, 20:37
Jak można do tego sk***iałego miasta jechać, najbardziej wstrętne miasto na świecie. Do kraju cyganów bym wolał jechać niż do tego pie**olnika z tymi góralami zjebami pazernymi