18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ministerstwo zdrowia przypomina

GeorgeHarvey1 • 2022-07-31, 15:11

O przypominającej dawce substancji

Infiniti09

2022-07-31, 15:27
Atak antyszcepionkowych zjebów za 3...2....1..... A za krzaków wyskoczyli faszyści z konfy

Manolito666

2022-07-31, 15:30
Infiniti09 napisał/a:

Atak antyszcepionkowych zjebów za 3...2....1..... A za krzaków wyskoczyli faszyści z konfy



Tu się jebnij

AlbertoNihilo

2022-07-31, 15:42
Laska ma pewnie udar. Stąd ta wykrzywiona w grymasie połowa twarzy.

Kriski

2022-07-31, 15:57
AlbertoNihilo napisał/a:

Laska ma pewnie udar. Stąd ta wykrzywiona w grymasie połowa twarzy.



Foliarzom tego nie wytłumaczysz, to po szczepionce i koniec.

RoboCat

2022-07-31, 16:43
najdziwniejsze jest to ze szczepionkowcy nawet jak pfizer opublikowal badania ktore chcial ukryc nadal beda stali w kolejce po 4ta dawke na katar :D

envy13

2022-07-31, 17:13
jakby ktoś ją zapinał to pomyślałbym że to moja siostra

cavern69

2022-07-31, 18:03
RoboCat napisał/a:

najdziwniejsze jest to ze szczepionkowcy nawet jak pfizer opublikowal badania ktore chcial ukryc nadal beda stali w kolejce po 4ta dawke na katar



dawaj link do źródeł na które się powołujesz / albo przestań robić przerwy w dymaniu swojej kuzynki

baronturbina

2022-07-31, 18:15
Jessie czemu masz multikonto? Czemu administracja przepuszcza ?

Wiewór

2022-07-31, 18:17
AlbertoNihilo napisał/a:

Laska ma pewnie udar. Stąd ta wykrzywiona w grymasie połowa twarzy.



Albo przedawkowała tweety Korwina o ataku wściekłego zachodu na dobra Federację rosyjską

RoboCat

2022-07-31, 19:00
@cavern69:
no i tu jest problem - w tv nie pokazali tak jak pokazali ze jest "bezpieczna i skuteczna" i juz nikomu sie nie chce nawet sledzic co sobie wstrzykneli.
znajdz sobie - jaka byla skutecznosc/czas ochrony. w ilu przypadkach ludzie na ktorych to testowano w badaniach zostalo "wycofanych" z dalszego badania (wszyscy z jednego powodu). Pytanie dlaczego pfizer chcial to zablokowac na 50-70 lat :D to jest smieszne ze nazywacie ludzi antyszczepami na podstawie wiadomosci z tv i rzadu a jak macie przed oczami dokladne badania i dokumenty to juz nikt nic nie widzi :) Tak samo juz nikomu niechce sie sprwadzac wynikow badan (w publikacjach medycznych - tam antyszczepy i plaskoziemcy nie publikuja) o tym jak super szczepionka laczy sie z dna w watrobie powodujac zoltaczke immunologiczna...
w takim wypadku wole pozostac plaskoziemca i antyszczepem :)

ogolnie zauwazylem ze sadistic stal sie na maxa lewacki - blokowanie, cenzura, usuwanie postow itp itd...

djpyza

2022-07-31, 19:38
Infiniti09 napisał/a:

Atak antyszcepionkowych zjebów za 3...2....1..... A za krzaków wyskoczyli faszyści z konfy



która dawka przyznaj się ? jak się czujesz ? ja jakoś się nie szczepiłem i jakoś żyje i mam się dobrze. przypadek ? nie sądzę. całkiem ci zryto sagan współczuje !

f1...........ut

2022-07-31, 19:46
djpyza napisał/a:

która dawka przyznaj się ? jak się czujesz ? ja jakoś się nie szczepiłem i jakoś żyje i mam się dobrze. przypadek ? nie sądzę. całkiem ci zryto sagan współczuje !



Już niedługo, idzie twoja fala.

djpyza

2022-07-31, 20:07
f1...........ut napisał/a:

Już niedługo, idzie twoja fala.



może być w twojej głowie i tv 100 fal mam wyj***ne jajca. wiem że tacy ludzie jak ty łatwo jest manipulować. idziesz ze wszystkim jak stado baranów bo w tv powiedzieli buhahaha. naucz się logicznie łączyć kropki może ci coś z tego wyjdzie ale wątpię ! myślenie nie jest twoją dobrą stroną :)

Infiniti09

2022-07-31, 20:12
djpyza napisał/a:

która dawka przyznaj się ? jak się czujesz ? ja jakoś się nie szczepiłem i jakoś żyje i mam się dobrze. przypadek ? nie sądzę. całkiem ci zryto sagan współczuje !



no to się nie szczep, jaki masz problem? tylko później nie zajmuj w szpitalu miejsca dla innych chorych
ps. 3 dawki przyjąłem na ten wg was "katar". Już mam dwa ku*asy, ogon dodatkowy...a i skrzydła zaczynają mi rosnąć. hahaha