18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ministerstwo zdrowia przypomina

GeorgeHarvey1 • 2022-07-31, 15:11

O przypominającej dawce substancji

vanTerrier

2022-07-31, 20:29
Dokładnie, to szpyrcawka/śmierciawka/szczypawka czy jak wy tam w waszym zawszonym motłochu to nazywacie.

Przed szczepionką wszyscy żyli do 99 lat w pełnym zdrowiu. Tak było, nie zmyślam.

PS, jakiś czas temu foliarze zawyli, bo ministerstwo zdrowia opublikowało raport z NOP-ami, w tym ciężkimi, których było kilkaset, przede wszystkim wylewy. Co prawda jak się przeliczyło ilość takich przypadków na populację zaszczepionych, to wyszła niższa częstotliwość występowania wylewów niż te zdarzające się po prostu w społeczeństwie XD Ale myślę, że to już za gruba rozkmina na małe łebki pod foliowymi czapeczkami.

łopatolog

2022-07-31, 20:42
Najlepsze jest to, że "antyszczepionkowcami" są nazywani ludzie, którzy przyjęli wszystkie obowiązkowe szczepienia. Brawo przygłupy, przyjmujcie kolejne dawki niezbadanego preparatu i zapewniajcie sami siebie, że macie rację.
Ale cóż, łatwiej oszukać człowieka niż przekonać, że został oszukany.

Kroczi

2022-07-31, 21:02
Myślę, że najlepiej będzie jak każdy będzie decydował o sobie, czy się zaszczepi, czy nie i tyle. Nie powinno być coś takiego, że ludzie się kłócą o to, ponieważ każdy odpowiada za siebie, a tu, jak nie polityka, która partia lepsza, bo dają czy nie dają to szczepionki, kto ma kto nie i wyzywanie. A na górze ludzie patrzą i się śmieją z podzielonego społeczeństwa. Myślę, że ludzie powinni się nad tym zastanowić, bo nieważne, kim jesteś Ci z góry dymają nas tak samo. ;-)

dejwid092

2022-07-31, 21:07
Infiniti09 napisał/a:

no to się nie szczep, jaki masz problem? tylko później nie zajmuj w szpitalu miejsca dla innych chorych
ps. 3 dawki przyjąłem na ten wg was "katar". Już mam dwa ku*asy, ogon dodatkowy...a i skrzydła zaczynają mi rosnąć. hahaha



Jeśli opłaca zus to i tak muszą go przyjąć do szpitala czy się szczepił czy też nie inteligencie... Przyjmij jeszcze z dwie to twoje IQ spadnie do 10 bo już widać że się cofasz w rozwoju

Pijanystary

2022-07-31, 21:15
To teraz każdy randomowy filmik to rozumiem NOP po 4 dawce? Bo ona nie ma udaru co akurat widać na jej twarzy lub poprostu zasłabła albo jest nacpana albo nachlana albo zwyczajnie leży bo lubi. Nie i ch*j to strzepionka... Niech żyje Braun i te teksty o bezrozumnych baranach

Annnnnaaa

2022-07-31, 21:19
Kriski napisał/a:

Foliarzom tego nie wytłumaczysz, to po szczepionce i koniec.



Chryste panie kto cie spłodził

RoboCat

2022-07-31, 21:33
Skutecznosc szczepionki potwierdza brak choroby i restrykcji w najbardziej wyszczepionych krajach... a czekaj cos nie tak :)
Wogole rozumiem ze ktos sie zaszczepil 1 lub 2 dawka - wiadomo byl przestraszony i stal sie cud, ale zaszczepic sie 3/4/5 to musieli juz debile wierzacy w tv i "ekspertow".

vanTerrier

2022-07-31, 21:47
RoboCat napisał/a:

Skutecznosc szczepionki potwierdza brak choroby i restrykcji w najbardziej wyszczepionych krajach... a czekaj cos nie tak
Wogole rozumiem ze ktos sie zaszczepil 1 lub 2 dawka - wiadomo byl przestraszony i stal sie cud, ale zaszczepic sie 3/4/5 to musieli juz debile wierzacy w tv i "ekspertow".



Nie mądralo, skuteczność szczepionki potwierdza spadek przypadków hospitalizacji, czyli, że prędzej przejdziesz jak przeziębienie, a nie skończysz pod respiratorem.

djpyza

2022-07-31, 22:06
Infiniti09 napisał/a:

no to się nie szczep, jaki masz problem? tylko później nie zajmuj w szpitalu miejsca dla innych chorych
ps. 3 dawki przyjąłem na ten wg was "katar". Już mam dwa ku*asy, ogon dodatkowy...a i skrzydła zaczynają mi rosnąć. hahaha



a jak dostane zwału udaru :D i mnie przyjmą a potem kipnę to co ? też będziesz uważał że to wina bo się nie zaszczepiłem ? i zajmuję miejsce w szpitalu ? dobry tok myślenia nie gratuluję ! jprdl co za idiota....

Bangladesz123

2022-07-31, 22:48
Wykrzywiona twarz oznacza udar internetowy doktorze...
Wy Antyszczepy nie rozróżniacie chromosomu od Pantofelka więc nie ma co wchodzić z wami w dyskusję .
Oglądaj nadal w internecie podobne sp***oliny umysłowe jak ty.

martils

2022-07-31, 23:04
Infiniti09 napisał/a:

no to się nie szczep, jaki masz problem? tylko później nie zajmuj w szpitalu miejsca dla innych chorych
ps. 3 dawki przyjąłem na ten wg was "katar". Już mam dwa ku*asy, ogon dodatkowy...a i skrzydła zaczynają mi rosnąć. hahaha



chciałbyś mieć dwa ku*asy co ? - niestety zamiast ku*asów wyrosła ci druga dupa w miejsce głowy

RoboCat

2022-07-31, 23:17
Co do filmiku - pewnie jakis udar czy inne chinskie gowno.
Ale trzeba byc debilem zeby wierzyc w magiczne preparaty ktore trzeba brac 10razy na rok bo tak mowia w tv i eksperci zmieniajac definicje skutecznosci.
Wszystkich kto zadje pytania wystarczy zdyskredytowac osmieszajac - brak argumentow a super "oswieceni" biora swoja wiedze z pudelka i tvn...
Jezeli producent samochodu podawal by w wynikach crash testow 1 gwiadke - to czy kupilibyscie taki samochod? Tak jest z raportem pfizera na temat ich badan.
A wiecie ze np testy kliniczne szczepionki robione byly bez mrna tylko preparatem gdzie byl transporter tego gowna i sprawdzali gdzie sie rozniesie - ale co tam ludzie ktorzy to mowili przed kongresem usa to foliarze i antyszczepy :D Jeszcze nie widzialem badan nad szczepionka ktore potwierdzaly by "badania" glownego nurtu "naukowcow dopuszczonych do glosu" oraz przedstawicieli firm ktore zarabiaja miliardy.

A po drugie - jezeli wy tak wielce oswieceni mowicie ze szczepionka chroni przed hospitalizacja a nie przenoszeniem wirusa.... to po h*j chcecie wszystkich zmuszac,p przeceiz nie zastopuje to transmisji a wy przeciez jestescie tak zajebiscie chronieni :D

a po trzecie - jezeli rzad wam daje cos za darmo i mowi ze chce o was zadbac to jest to znak ze cos jest nie tak.

po ktores tam - Ursula von der Leyen - wystarczy zobaczyc powiazania jej i jej rodziny i juz wiadomo dlaczego taki nacisk na zmuszanie do szczepien cisnela w eu.

tak jestem foliarzem - w czasach ludzi "oswieconych" nosze to przezwisko z duma :)



Justynka99

2022-08-01, 02:15
RoboCat napisał/a:

@cavern69:
no i tu jest problem -



Zawsze jest problem jak się pyta antyszczepionkowca o źródło, albo konkretne dane :D A już zwłaszcza wtedy, jak się zapyta o wykształcenie :D

BanujNasNieMichalka

2022-08-01, 07:51
Na ch*j się z tymi debilami przepychanie? Przed 2020 ludzie nie umierali więc mają rację to wszystko wina szczepionek lub szczypawek, jak wolą.

djpyza napisał/a:

która dawka przyznaj się ? jak się czujesz ? ja jakoś się nie szczepiłem i jakoś żyje i mam się dobrze. przypadek ? nie sądzę. całkiem ci zryto sagan współczuje !



Zryty sagan to masz Ty, pisząc te komentarze zapewne piana z pyska Ci leci:) na dużo chorób ludzi się szczepi co nie znaczy że jak się nie zaszczepisz to nagle umrzesz w niewyobrażalnych bólach. Ale masz zryty sagan i tego nie pojmujesz. W ogóle zdanie "ja się nie szczepilem i jakoś żyje" pokazuje Twoja wiedzę. Szkoda w sumie że żyjesz bo by multum debili poznikały z tego świata jak by niezaszczepieni mieli umierać tak o pyk. Szkoda.

Infiniti09

2022-08-01, 10:15
martils napisał/a:

chciałbyś mieć dwa ku*asy co ? - niestety zamiast ku*asów wyrosła ci druga dupa w miejsce głowy



A wiesz co to ironia przygłupie? Pewnie wierzysz w płaską ziemię, oraz w to, iż Jarosław ma 2metry i jest mężem stanu

:mrgreen:

martils napisał/a:

chciałbyś mieć dwa ku*asy co ? - niestety zamiast ku*asów wyrosła ci druga dupa w miejsce głowy



A wiesz co to ironia przygłupie? Pewnie wierzysz w płaską ziemię, oraz w to, iż Jarosław ma 2metry i jest mężem stanu

:mrgreen:



djpyza napisał/a:

a jak dostane zwału udaru i mnie przyjmą a potem kipnę to co ? też będziesz uważał że to wina bo się nie zaszczepiłem ? i zajmuję miejsce w szpitalu ? dobry tok myślenia nie gratuluję ! jprdl co za idiota....



Debili, którzy występują przeciwko nauce, powinni leczyć wróże, radiesteci, szamani itp. Bo przecież nauka jest be, to po co Wam osiągnięcia medycyny

:mrgreen: