18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Minimum kultury

Bartek1991 • 2013-07-24, 01:18
Koleś poszedł do pubu, naszczał na deskę i wszędzie obok, nachodzi myśl:
- posprzątać?
- po ch*j? Nie mi za to płacą!

Idzie ktoś ulicą, wywali śmieć, jego pies nasra na chodnik, pojawia się myśl:
- posprzątać?
- po ch*j? Nie mi za to płacą!

I tu się zaczyna problem. Nie wiem, może mnie jakoś inaczej chowali, może przez to, że pracowałem to tu, to ówdzie, a może przez to, że mam więcej szarych komórek niż lat ale jakoś wychodzę z założenia, że jak mi się nie chce sprzątnąć po sobie kibla albo sprzątnąć po swoim psie gówna z chodnika to nikt nie będzie miał misji charytatywnej i zarazem samobójczej zrobić tego za mnie.
I opcje są dwie:
1. Zostawić, raptem za parę lat to gówno stanie się świetnym nawozem dla wyrastającego dębu na blokowisku...
2. Wziąć byle jaki patyk z krzaczka i to chociaż grzebnąć pod ten krzak aby ktoś inny tak jak ja kiedyś niechcący nie uj***ł pedałów w samochodzie psim gównem z chodnika...

Każdy ma swoją kulturę i każdy ma wybór czy chce się odróżniać od ciapaków i romów, którzy za wszelką cenę walczą z mydłem i czystością, czy wystarczy im tylko pisać obraźliwe komentarze na sadolu.

tonieja

2013-07-24, 02:13
nie wiem jak cię chowali, ale mnie za szafą

AlexanderDeLarge

2013-07-24, 02:23
Bartek1991 napisał/a:

świetnym nawozem dla wyrastającego dębu na blokowisku


gówna mięsożerców nie są nawozem, a chyba nawet szkodzą :p

Iperyt669

2013-07-24, 06:04
Śmiecenie daje pracę sprzątaczom, gdyby wszyscy po sobie sprzątali bezrobocie by się potroiło.

voidinfinity

2013-07-24, 21:17
Jeszcze kosze by się przydały - bo posprzątać to jedno, a spacerować 5min z gównem w ręku to drugie. Poza ścisłym centrum każdego miasta, kosz na śmieci to rzadkość.

KubiKubs

2013-07-25, 10:18
Myślałem, że będziesz kawał opowiadać jak przeczytałem początek

encepence88

2013-07-25, 10:19
za uj***nie pedałów (samochodowych) gównem, zawsze piwo :amused:

Lopez

2013-07-25, 10:22
wygrał j***ny tym patykiem i pedałami :D

Brzydki09

2013-07-25, 10:26
^^ :D u mnie na osiedlu gdzieś na około 10k ;D mieszkanców ;D jest jedno urządzenie na Woreczki i tu zaczyna sie :D fantastyczna sprawa ;D kosza na gófffienka nie ma wcale ^^

Bebechy

2013-07-25, 10:28
Pracuję obecnie kosząc miejskie trawniki. To co czasami się wyrabia to przechodzi ludzkie pojęcie. Lawirowanie między psimi klocami żeby tylko się nie ochlapać, co zresztą nie tak rzadko ma miejsce. Mało kto posprząta po swoim psie, a są jeszcze tacy co jakby specjalnie srają tymi psami na kawałku trawy, do którego dojdziesz za pół minuty. Kosze to swoją drogą, były niedaleko mnie dwa specjalne pojemniki z workami na psie odchody. W ciągu miesiąca były wiele razy wyrywane i niszczone. W końcu porzucono ten pomysł.
Inna kwestia ze śmieciami, te są najróżniejsze. Dominują butelki po wódce 100ml i opakowania po fajkach. To akurat można schować w kieszeń i przejść się w kierunku kosza na śmieci. Tak samo z opakowaniami po czipsach, lizakach, cukierkach, napojach itp. Ale jak widzę wyrzucone zużyte podpaski, tampony, pieluchy to mnie k***ica strzela. Albo po prostu worki z domowych koszy, które ktoś wyrzucił z samochodu albo nie doniósł do kontenera. Ludzie w większości to fleje, brudasy. Pozbawieni są kultury, jakichś zasad, szacunku do cudzej pracy, poszanowania wspólnego dobra. Wstyd, po prosty wstyd.

Że niby bez takich śmieciarzy niektórzy by nie mieli pracy? Guzik prawda. Bez tego chodniki się brudzą, drzewa gubią liście, nanosi się piach. Czy chociażby ta trawa po koszeniu. Zdmuchnąć trzeba, a samo to się nie zrobi. Więc bez obaw, bez syfiarzy też jest wystarczająco dużo roboty.

Pozdro

FunkyKoval

2013-07-25, 10:29
Jak to jest, że idzie sobie gość i pije piwo. Wypił piwo i wywalił butelkę na trawnik. Jak niósł pełną butelkę piwa, to nie była ona ciężka, a jak wypił piwo, to nie ma już siły donieść pustej butelki do najbliższego kosza? Albo podobna sytuacja do palącego papierosy. Jak paczka była pełna, to nie była ciężka i nosił w kieszeni, jak wypalił faje, to już nie da rady donieść pudełka do kosza, tylko wypie**oli na chodnik.

bartoszbarto

2013-07-25, 10:34
Widzę że z sadola już chyba NIC nie zostało, żal dupe ściska

Kuriki

2013-07-25, 10:34
Mnie jest zwyczajnie głupio syfić w miejscu publicznym i za cholerę nawet papierka nie wyrzucę na chodnik. k***a mać, przecież wszyscy korzystamy z chodników i trawników. Na ch*j sobie nawzajem uprzykrzać życie?

ChytraBabaZRadomia

2013-07-25, 10:39
bartoszbarto napisał/a:

Widzę że z sadola już chyba NIC nie zostało, żal dupe ściska



Pamiętaj na sadolu zawsze jest pełna kultura :mrgreen:

kooloo

2013-07-25, 10:46
" za parę lat to gówno stanie się świetnym nawozem" to nie torebka foliowa latem znika w ciągu paru dni głupcze