18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miłośnik hulajcipki elektrycznej

Flodzia • 2023-11-14, 17:50
postanowił naładować swoje gówno w domu


Con4terPro96

2023-11-14, 17:53
nie mam pojęcia co on tam w ręku niósł ale ewidentnie farta nie miał - pewnie zapie**alał z tym 5km wioską i nic - a tylko wsiadł do windy gdzie nie ma jak uciec i jebudu - Boże daj mi tyle szczęscią w totka co ten gość miał z tym ch*jostwem w ręku :D

flejtuch

2023-11-14, 17:58
Każdemu europosłowi trzeba taką dać

Maniecky

2023-11-14, 18:42
Dlatego unikam chinskiego gowna jak czarny pracy. Oni zawsze slyneli ze szmelcu ale ich chinskie standardy spadly radykalnie na ryj odkad ten cwe*owato wygladajacy p*zdus przejal dyktature i odkad dostali sankcje na sprowadzanie czesci elektronicznych, a sami ch*ja potrafia pomimo ze ich propaganda twierdzi inaczej. Do tego dochodzi fakt ze typowy chinczyk ma wyj***ne na blizniego.


Con4terPro96 napisał/a:

nie mam pojęcia co on tam w ręku niósł ale ewidentnie farta nie miał - pewnie zapie**alał z tym 5km wioską i nic - a tylko wsiadł do windy gdzie nie ma jak uciec i jebudu - Boże daj mi tyle szczęscią w totka co ten gość miał z tym ch*jostwem w ręku


Mala gimnastyka dla Twojego mozgu... tytul mowi nam ze hulajpipa chce naladowac cos w domu...wiec to co trzyma w reku to "bat...?"

Brawo., a jakbys mial takie szczescie do totka jak on do baterii to bys wygrayl "chu....?"

SirMajkel

2023-11-14, 18:45
Najlepszy rodzaj inhalacji jak ktoś chce pozbyć się płuc.

Duczki1234

2023-11-14, 18:54
Wkoncu odpowiedź na rosyjskie mobilne krematoria :-)
Chińska podręczna krematornica jednorazowego użytku

Siriuz

2023-11-14, 18:58
Maniecky napisał/a:

Dlatego unikam chinskiego gowna jak czarny pracy. Oni zawsze slyneli ze szmelcu ale ich chinskie standardy spadly radykalnie na ryj odkad odkad ten cwolowato wygladajacy p*zdus przejal dyktature i odkad dostali sankcje na sprowadzanie czesci elektronicznych, a sami ch*ja potrafia pomimo ze ich propaganda twierdzi inaczej. Do tego dochodzi fakt ze typowy chinczyk ma wyj***ne na blizniego.



Bo oni standardów nie mają. Jako kupujący sam wyznaczasz normy i jak kupujesz u najtańszego sprzedawcy to dostajesz jakość odpowiednią do ceny. Trzeba sobie wyłuskać rzetelnych sprzedawców i producentów, i od nich kupować.

Natomiast co do sankcji, to je dostali właśnie dlatego, że zaczęli budować rzeczy, których inni nie ogarniają i to jest jedyny sposób jaki Ameryka ma aby powstrzymać ich postępy, tylko że gówno to da, nawet nie wiem czy spowolni. Chiny niemal natychmiast po wprowadzeniu ograniczeń na import chipów dofinansowały mocno własny przemysł półprzewodnikowy. Amerykanie być może tylko ich zmobilizowali jeszcze bardziej.

myku89

2023-11-14, 19:56
Doskonałe wyczucie czasu :-)

CzarnyAdolf

2023-11-14, 20:20
Bateria czekała na odpowiedni moment

ellsworth

2023-11-14, 20:40
Siriuz napisał/a:

Bo oni standardów nie mają. Jako kupujący sam wyznaczasz normy i jak kupujesz u najtańszego sprzedawcy to dostajesz jakość odpowiednią do ceny. Trzeba sobie wyłuskać rzetelnych sprzedawców i producentów, i od nich kupować.
Natomiast co do sankcji, to je dostali właśnie dlatego, że zaczęli budować rzeczy, których inni nie ogarniają i to jest jedyny sposób jaki Ameryka ma aby powstrzymać ich postępy, tylko że gówno to da, nawet nie wiem czy spowolni. Chiny niemal natychmiast po wprowadzeniu ograniczeń na import chipów dofinansowały mocno własny przemysł półprzewodnikowy. Amerykanie być może tylko ich zmobilizowali jeszcze bardziej.



Tak, k***a! Jak raz spłonę w windzie kupując u X, to następnym razem kupię u Y. Ja pie**olę! Myślisz czasem choć trochę?!? Po to są właśnie standardy bezpieczeństwa, żeby nie testować bezpieczeństwa produktu na sobie, tylko producent winien to zrobić ZANIM wprowadzi go do obrotu.

Siriuz

2023-11-14, 21:25
ellsworth napisał/a:

Tak, k***a! Jak raz spłonę w windzie kupując u X, to następnym razem kupię u Y. Ja pie**olę! Myślisz czasem choć trochę?!? Po to są właśnie standardy bezpieczeństwa, żeby nie testować bezpieczeństwa produktu na sobie, tylko producent winien to zrobić ZANIM wprowadzi go do obrotu.



Może zwykła naklejka? Ja sobie sam mogę przetestować produkty. Chcesz, to kupujesz u "atestowanych" sprzedawców, płacisz 10x więcej i ufasz, że testy zostały należycie przez kogoś wykonane :)

smc

2023-11-14, 22:21
ellsworth napisał/a:

Tak, k***a! Jak raz spłonę w windzie kupując u X, to następnym razem kupię u Y. Ja pie**olę! Myślisz czasem choć trochę?!? Po to są właśnie standardy bezpieczeństwa, żeby nie testować bezpieczeństwa produktu na sobie, tylko producent winien to zrobić ZANIM wprowadzi go do obrotu.




Selekcja naturalna. W ten sposób wyginęli klienci najtańszych rozwiązań i te firmy splajtowały.

ProVVe

2023-11-14, 23:13
Przeciez ten ch*j jak nie odszukal guzika do drzwi to sie tam udusil

Rak.Odbytu

2023-11-15, 00:34
Siriuz napisał/a:

Bo oni standardów nie mają. Jako kupujący sam wyznaczasz normy i jak kupujesz u najtańszego sprzedawcy to dostajesz jakość odpowiednią do ceny. Trzeba sobie wyłuskać rzetelnych sprzedawców i producentów, i od nich kupować.
Natomiast co do sankcji, to je dostali właśnie dlatego, że zaczęli budować rzeczy, których inni nie ogarniają i to jest jedyny sposób jaki Ameryka ma aby powstrzymać ich postępy, tylko że gówno to da, nawet nie wiem czy spowolni. Chiny niemal natychmiast po wprowadzeniu ograniczeń na import chipów dofinansowały mocno własny przemysł półprzewodnikowy. Amerykanie być może tylko ich zmobilizowali jeszcze bardziej.


O, widzę, że i na akumulatorach się znasz i na międzynarodowym handlu też. A jest coś od czego nie jesteś ekspertem?