18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miłośnicy offroadu

Flodzia • 2021-05-14, 15:51

Takie trasy się długo pamięta :-D

koras24

2021-05-14, 20:19
Halman napisał/a:

bo co k***a? nie można mieć tutaj konta od ponad 10 lat i widzieć jaką metamorfozę przeszedł z zajebistej strony w parodię samego siebie?? chyba jesteś zwyczajnie za głupi by to ogarnąć. Rzygam takim jak ty prymitywami co by tylko doj***ć Halmanowi. Penis flodzi czeka na takich ssaczy jak ty. Bez odobioru.



Ma racje, przynajmniej nie wpie**ala tiktoka i innyh fejków a jak obciągasz flodzi to obciągaj jeden z drugim a nie spermisz.

robsonx79

2021-05-14, 20:26
Wchodzę na główną, a tam poczekalnia.

Jesse.Pinkman

2021-05-14, 20:27
Halman napisał/a:

bo co k***a? nie można mieć tutaj konta od ponad 10 lat i widzieć jaką metamorfozę przeszedł z zajebistej strony w parodię samego siebie?? chyba jesteś zwyczajnie za głupi by to ogarnąć. Rzygam takim jak ty prymitywami co by tylko doj***ć Halmanowi. Penis flodzi czeka na takich ssaczy jak ty. Bez odobioru.


Czysta hipokryzja - sam jesteś często jak taka Flodzia więc wrzuć na luz i nie pie**ol o tym, że sadistica nie ma bo ja tu wchodzę w komentarze i leję ze śmiechu z twojego bólu dupska i to się nie zmienia od lat :)

NolaanX

2021-05-14, 20:34
Ostatni zwracam szczególną uwagę na to kto wstawił film zanim go obejrzę, żeby się przypadkiem nie zapomnieć i nie dać piwa Flodi lub Halmanowi

hamusq

2021-05-14, 20:34
k***a, sie prujecie jak by bylo o co, dla niecierpliwych i nerwowych, obejrzyjcie koncowke filmiku xD

ritu4l

2021-05-14, 21:03
Halman był dwa razy w TVNie więc tego. Szacunku trochę gnoje, zwłaszcza do stacji :-)

Kujda

2021-05-14, 21:05
Był Land Rovyr - ni ma Land Rovyra, ot życie przewrotne.

Halman

2021-05-14, 21:34
Karmazon napisał/a:

Halman był dwa razy w TVNie więc tego. Szacunku trochę gnoje, zwłaszcza do stacji


faktycznie, zapomniałem;

NolaanX

2021-05-15, 02:15
Halman napisał/a:

faktycznie, zapomniałem;



Wybuch jądrowy to ty miałeś chyba w gaciach jak Cię pokazali we Faktach :cumshot:
Serio, wybuch jądrowy i wszystko stoi? :homer:

ZajętyPelikan

2021-05-15, 12:20
Halman napisał/a:

pierwotna grafika z awatarem flodziarza została usunięta z powodu; 'zgłoszenia praw do grafiki awatara"



ja to bym się wykłócał, bo dopóki Flodzia nie zarejestruje grafiki itp, to sobie może prawa wsadzić w dupę...