18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Miłośnicy offroadu

Flodzia • 2021-05-14, 15:51

Takie trasy się długo pamięta :-D

Lobo24

2021-05-14, 16:18
I tak nie nieźle. Jak TFL Truck testowało tego nowego Defendera to 3 razy odmówił posłuszeństwa zanim w ogóle dojechał na teren testu.

Halman

2021-05-14, 16:59

pierwotna grafika z awatarem flodziarza została usunięta z powodu; 'zgłoszenia praw do grafiki awatara"

o k***a, pie**olnąłem z fotela ze śmiechu... :szloch:

Presty

2021-05-14, 17:19
To ma być ofroad? W automacie? Z czystym wnetrzem? W krótkich spodniach i klapeczkach?
Autor filmu i lajkujący nie maja pojecia o offroadzie.

NiemiecWaszPan

2021-05-14, 18:04
Halman napisał/a:

pierwotna grafika z awatarem flodziarza została usunięta z powodu; 'zgłoszenia praw do grafiki awatara"

o k***a, pie**olnąłem z fotela ze śmiechu...



Nie zesraj się. Wrzucaj te swoje równie zj***ne, co flodziarza wrzuty, a jak nie, to :idzwch*j: (PAN sobie skreśl).

Halman

2021-05-14, 18:18
NiemiecWaszPan napisał/a:

Nie zesraj się. Wrzucaj te swoje równie zj***ne, co flodziarza wrzuty.


przeliczyłeś sie robaczku spod kamienia. sram już na ten serwis rozrywkowy dla klas 1-3

Tobiahus96

2021-05-14, 18:19
k***a ta Flodzia to petarde opie**ala dla admina chyba żeby móc takie sraczki tu wrzucać.

NiemiecWaszPan

2021-05-14, 18:35
Halman napisał/a:

przeliczyłeś sie robaczku spod kamienia. sram już na ten serwis rozrywkowy dla klas 1-3



a komentarzyki dalej piszesz, jakbyś sam chodził do czwartej klasy...

DarioLee

2021-05-14, 18:40
Flodzia Flodzia Flodzia czasem Ci się coś uda dodać ciekawego ale to nie dzisiaj..

To jest jeszcze sadistic czy jakiś kwejk czy inne gówno ..?

wojtas09999

2021-05-14, 19:22
Na końcu pozdrawiają całego sadola :lol:

Jesse.Pinkman

2021-05-14, 19:23
Halman napisał/a:

przeliczyłeś sie robaczku spod kamienia. sram już na ten serwis rozrywkowy dla klas 1-3


W jednym temacie - jestem weteranem sadistica
W drugim temacie - sram na ten serwis

Ty masz typie rozdwojenie jaźni czy jaki ch*j? Zmień leki albo dilera bo masz nieźle nasrane we łbie :)

Halman

2021-05-14, 19:30
Jesse.Pinkman napisał/a:

W jednym temacie - ,,jestem weteranem sadistica
W drugim temacie - sram na ten serwis.



bo co k***a? nie można mieć tutaj konta od ponad 10 lat i widzieć jaką metamorfozę przeszedł z zajebistej strony w parodię samego siebie?? chyba jesteś zwyczajnie za głupi by to ogarnąć. Rzygam takim jak ty prymitywami co by tylko doj***ć Halmanowi. Penis flodzi czeka na takich ssaczy jak ty. Bez odobioru.

NiemiecWaszPan

2021-05-14, 20:04
Halman napisał/a:

bo co k***a? nie można mieć tutaj konta od ponad 10 lat i widzieć jaką metamorfozę przeszedł z zajebistej strony w parodię samego siebie?? chyba jesteś zwyczajnie za głupi by to ogarnąć. Rzygam takim jak ty prymitywami co by tylko doj***ć Halmanowi. Penis flodzi czeka na takich ssaczy jak ty. Bez odobioru.




EksporterZła

2021-05-14, 20:06
Halman napisał/a:

bo co k***a? nie można mieć tutaj konta od ponad 10 lat i widzieć jaką metamorfozę przeszedł z zajebistej strony w parodię samego siebie?? chyba jesteś zwyczajnie za głupi by to ogarnąć. Rzygam takim jak ty prymitywami co by tylko doj***ć Halmanowi. Penis flodzi czeka na takich ssaczy jak ty. Bez odobioru.



na twoim miejscu akurat bym się cieszył, z bongmana i wielu innych też cisnęli a teraz wspominają z łezką w oku. Tutaj inaczej niż przez ciśnięcie nie dojdziesz do hall of fame (patrz jak Flodzia szybko się tam wdrapuje :D )