18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miłość, miłość w Zakopanem

McQurwa • 2021-02-14, 21:40
Turysta na Krupówkach w czasie policyjnej interwencji przystawiał funkcjonariuszowi telefon pod samą twarz. Policjant w pewnym momencie stracił panowanie nad sobą i zamachnął się na turystę "z byka".


:lubieplacki:




Zenonn

2021-02-15, 00:47
Wiewór napisał/a:

Nie trafiłeś przegrywie. Trzy koła to ja mam dziennie w swojej knajpie. Tak, teraz w pandemi. Normalnie nie klepie takiej biedy



Fajfusie, to nie ja jestem przegrywem, tylko ty. Tymbardziej mi cię szkoda, że jesteś tak ograniczony zarabiając 90k miesięcznie. Aczkolwiek pewnie nie odróżniasz przychodu od dochodu, taki z ciebie miastowy, wykształcony panicz ze sztuczną szczęka. Bywaj zdrow

Emilian89

2021-02-15, 01:19
Zenonn napisał/a:

Fajfusie, to nie ja jestem przegrywem, tylko ty. Tymbardziej mi cię szkoda, że jesteś tak ograniczony zarabiając 90k miesięcznie. Aczkolwiek pewnie nie odróżniasz przychodu od dochodu, taki z ciebie miastowy, wykształcony panicz ze sztuczną szczęka. Bywaj zdrow





Umarłem xD pewnie płaci swoim kelnerka w kalafiorowej

leonx2

2021-02-15, 06:25
jakby mnie tak pedał j***ny przystawiał telefon, to zęby by zbierał po całych Krupówkach

mygyry

2021-02-15, 07:50
Wiewór napisał/a:

Nie trafiłeś przegrywie. Trzy koła to ja mam dziennie w swojej knajpie. Tak, teraz w pandemi. Normalnie nie klepie takiej biedy



Serio? Raz, że chwalenie się kasą w internecie to proszenie się o problemy, dwa że to k***a szczyt cebuli(jak jakiś murzyn z kilkoma dolcami w ręce)

(w zakopcu głównie banda nowobogackich, którzy myślą, że to takie cool i trendy wrzucić focie na insta spod Tatr, w necie co drugi post o ch*jowymi dico polo a potem zapie**alają na zenka z jedynką w zakopanym)

CzerstWybut

2021-02-15, 07:57
Wiewór napisał/a:

Nie trafiłeś przegrywie. Trzy koła to ja mam dziennie w swojej knajpie. Tak, teraz w pandemi. Normalnie nie klepie takiej biedy



Kolejny sadolowy bogacz

:roll:

Klasyka, im mniej masz tym więcej próbujesz pokazać jak dużo masz.

tfujdiler

2021-02-15, 08:52
Być stróżem prawa to jest pomysł durny, więc wszyscy razem "j***ć policyjne kórwy" !!!

patrykw17

2021-02-15, 20:40
Zbysław napisał/a:

Powinni ich tam pałować pedałów j***nych



i cyk 60 groszy pisior dostał