18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miłość, miłość w Zakopanem

McQurwa • 2021-02-14, 21:40
Turysta na Krupówkach w czasie policyjnej interwencji przystawiał funkcjonariuszowi telefon pod samą twarz. Policjant w pewnym momencie stracił panowanie nad sobą i zamachnął się na turystę "z byka".


:lubieplacki:




Zbysław

2021-02-14, 21:51
Powinni ich tam pałować pedałów j***nych

Riben

2021-02-14, 21:51
a turysta sobie prawie zęby wybił tym telefonem xD

CzerstWybut

2021-02-14, 22:18
To jest ta najbrutalniejsza policja w europie :roll:

aaaaaaaaaaaaaa

2021-02-14, 22:28
Żona do policjanta:
-kochanie, zrób mi to, co najbardziej lubisz.
No to jebnął jej z bańki.
Może to jego chłopak?

mygyry

2021-02-14, 22:47
Młodzi wykształceni z wielkiego miasta... Moja noga w tym spędzie bydła zakopiański nie postanie

Osiem_gwiazdek

2021-02-14, 23:38
W USA gliny jak ktoś ich nagrywa puszczają z telefonu muzykę z prawami autorskimi i jak nagrywający puszcza to w YT to jest albo usuwane albo wyciszone :D

JaTylkonaChwile

2021-02-14, 23:40
Zbysław napisał/a:

Powinni ich tam pałować pedałów j***nych



zgadza sie ale jesli sprobujesz tak zrobic bedziesz mial zarzuty o napasc na funkcjonariusza :(

Wiewór

2021-02-15, 00:01
mygyry napisał/a:

Młodzi wykształceni z wielkiego miasta... Moja noga w tym spędzie bydła zakopiański nie postanie



Doj***les. Wykształceni w Zakopanem. Do zakopca jeździ największa patola, margines i bydło. Same bezzębne wieśniaki.

Policjant powinien ponieść karę. Nie ma prawa tracić nerwów na służbie.
Mogli gościa spisać i ukarać ale nie miał prawa go atakować. k***y z pisowskiego ZOMO sobie coraz bardziej pozwalają a ich bezkarność jest przerażająca.

Cryo

2021-02-15, 00:03
Z jednej strony pijane bydło, a z drugiej rozjuszone karki w mundurach. Jedni warci drugich.

JaTylkonaChwile

2021-02-15, 00:07
Wiewór napisał/a:

Doj***les. Wykształceni w Zakopanem. Do zakopca jeździ największa patola, margines i bydło. Same bezzębne wieśniaki.
Policjant powinien ponieść karę. Nie ma prawa tracić nerwów na służbie.
Mogli gościa spisać i ukarać ale nie miał prawa go atakować. k***y z pisowskiego ZOMO sobie coraz bardziej pozwalają a ich bezkarność jest przerażająca.



Policjant nie ma prawa tracic nerwow na sluzbie? Co Ty bredzisz?
Jakbys byl tak napie**olony jakąś metą, mefedronem lub mialbys wstrzykniętą marichuane - jak polowa tych policjantow, to byc palowal rowno, nie patrzac czy to bandyta, ksiadz, czy Twoja stara... oni bez cpania to mogliby jeszcze jakies serce okazac, zrozumiec ludzi... dlatego musza wpie**alac jakies koksy.

Zenonn

2021-02-15, 00:29
Wiewór napisał/a:

Doj***les. Wykształceni w Zakopanem. Do zakopca jeździ największa patola, margines i bydło. Same bezzębne wieśniaki.


Co nie zmienia faktu że ich na to stać, a Ty siedzisz przed oplutym monitorem w jakiejś klitce należącej do starych i zazdrościsz. Idź do roboty, nazbieraj, pojedź, wywal 3k płn na weekend i może się poczujesz lepiej.

Adrian92

2021-02-15, 00:37
Zbysław napisał/a:

Powinni ich tam pałować pedałów j***nych



Ponieważ? Ktoś tutaj chyba tęskni za komuną, albo zwyczajnie był pałowany jako dziecko :) W obu przypadkach współczuję :)

Wiewór

2021-02-15, 00:38
Zenonn napisał/a:

Co nie zmienia faktu że ich na to stać, a Ty siedzisz przed oplutym monitorem w jakiejś klitce należącej do starych i zazdrościsz. Idź do roboty, nazbieraj, pojedź, wywal 3k płn na weekend i może się poczujesz lepiej.



Nie trafiłeś przegrywie. Trzy koła to ja mam dziennie w swojej knajpie. Tak, teraz w pandemi. Normalnie nie klepie takiej biedy