18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mikrochipy w banknotach euro

T34v2 • 2012-09-25, 23:26


Wspaniała UE troszczy się o finanse swoich obywateli. Niebieską hołotę interesuje jak kiedy i gdzie wydaje się pieniądze, czy legalnie i żebyś przypadkiem na lewiznie czegoś nie obżenił, bo okradniesz panstwo :hitlerzaba:

Zrobiłbym test na 10zł ale mam za bardzo uj***ną kuchenke i wstydze się to filmować. Jeszcze k***a ożyje, albo co...

dla tych co oprócz patrzenia i oglądania potrafią jeszcze czytać(albo chociaż składać literki) bonus:

http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/MIKROCHIPY-RFID-DZIS-W-BANKNOTACH-EURO-I-DOLARACH-CHIPY-IDENTYFIKUJA-JUZ-ZWIERZETA-CZY-JUTRO-ZAZNACZA-KAZDEGO-CZLOWIEKA-3608

hamusq

2012-09-26, 04:43
makarybenc napisał/a:

bez paska to ci ch*ja wymienią to "ełro" tępy ślązoku.


Ziom euro to euro, orynalne, przyjac musza! Chwalig gosci co niszcza system! :)

brylant1412

2012-09-26, 05:45
zamało k***a mówia k***a

nanab

2012-09-26, 06:04
Moshe napisał/a:

Teraz jest pytanie jak udowodnić przedsiębiorcy, że dany banknot trafił do niego w wyniku umowy na czarno, kiedy gość obraca załóżmy dziesiątkami tysięcy.


Przeca każden cip w takim pieniodzu ma czytnika palców dżipesa i dyktafona, technika taka tera że te bankiery wszysko wiedzo

Joseph_Fritzl

2012-09-26, 06:41
Ziomek, w jajkach k***a są chipy, bez kitu... Sprawdz sam.

snik0

2012-09-26, 07:24
RFID w banknotach EURO nie jest tajemnicą światową, chyba że jesteś warszawiaczkiem co poza tefałenem nic nie widzi.

http://counterfeitdetector.blogspot.com/2007/07/rfid-tagged-euro-banknotes-now-in.html

Teoretycznie chip zawiera numer seryjny banknotu. Ułatwia to prace bankomatowi, umożliwia szybkie sprawdzenie fałyszywki. Podobna zasada może być stosowana w obecnych banknotach bez chipu, wymaga tylko skanowania numerów seryjnych.

Jeśli chodzi o nadużycia to śledzić można ruch pieniądza spradzając przy jakich czytnikach RFID i kiedy się pojawiał

wudun

2012-09-26, 08:44
Zróbcie sobie hełmy z foli aluminiowej, cholera wie co dentysta wam tam wsadził.

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jaka moc obliczeniowa potrzebna by była aby śledzić ruch każdego pieniądza w samej strefie euro.

Gienek2

2012-09-26, 08:49
ahahah jak włożyłem talerz z odblaskami to też iskrzyło

zonk

2012-09-26, 09:24
snik0 napisał/a:

RFID w banknotach EURO nie jest tajemnicą światową, chyba że jesteś warszawiaczkiem co poza tefałenem nic nie widzi.

http://counterfeitdetector.blogspot.com/2007/07/rfid-tagged-euro-banknotes-now-in.html

Teoretycznie chip zawiera numer seryjny banknotu. Ułatwia to prace bankomatowi, umożliwia szybkie sprawdzenie fałyszywki. Podobna zasada może być stosowana w obecnych banknotach bez chipu, wymaga tylko skanowania numerów seryjnych.

Jeśli chodzi o nadużycia to śledzić można ruch pieniądza spradzając przy jakich czytnikach RFID i kiedy się pojawiał



k***a przecież tych czytników musiało by być na pęczki, wszędzie w każdym miejscu, żeby każdy centymetr kwadratowy powierzchni był w ich zasięgu, a to jest niemożłiwe.

MadDave

2012-09-26, 09:35
Musicie przestać jarać gdy jesteście przy gotówce , swoją drogą kiedyś był temat na hardzie jak zbakany synek szukał w głowie ojca chipów ... widać jesteście na dobrej drodze .

Kwiatmajster

2012-09-26, 09:40
Poza tym zasięg dziania RFID jest niewielki więc przechodząc metr od sklepu i trzymając portfel w kieszeni gdzie masz plik, dajmy na to 10 banknotów, system nie będzie w stanie zaczytać wszystkiego. po pierwsze zasięg, po drugie śmieci elektromagnetyczne.

inna sprawa, że albo antena w banknocie będzie duża i łatwa do wykrycia albo w czytniku, żeby dostarczyć niezbędną energię drogą powietrzną do układu, który będzie musiał nadać swoje unikalne ID.

Roszp

2012-09-26, 10:03
Qui Pro Quo napisał/a:

Ziomek, w jajkach k***a są chipy, bez kitu... Sprawdz sam.


A tam w jajkach, w jajach! Sam widziałem na hardzie jak gość usuwał jaja żeby czipy powyjmować.

dback

2012-09-26, 10:13
Kiedyś włożyłem kurczaka z mikroczipem!

początkowo myślałem, że przez moją nieuwagę nie zauważyłem aluminiowego podszycia tego worka a tu k***a mi czipa włożyli! :shock: ten film mi otworzył szeroko oczy.

Novac

2012-09-26, 10:20
Nie no co za typy. A może jak by troszkę ruszyli mózgownicą to by zauważyli że zjarali aluminiowy pasek znajdujący się pomiędzy warstwami papieru?! Wiem bo sprawdzałem na 5 euro;)

Światłocień

2012-09-26, 11:07
T34v2 napisał/a:


Wspaniała UE troszczy się o finanse swoich obywateli. Niebieską hołotę interesuje jak kiedy i gdzie wydaje się pieniądze, czy legalnie i żebyś przypadkiem na lewiznie czegoś nie obżenił, bo okradniesz panstwo :hitlerzaba:

Zrobiłbym test na 10zł ale mam za bardzo uj***ną kuchenke i wstydze się to filmować. Jeszcze k***a ożyje, albo co...

dla tych co oprócz patrzenia i oglądania potrafią jeszcze czytać(albo chociaż składać literki) bonus:

http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/MIKROCHIPY-RFID-DZIS-W-BANKNOTACH-EURO-I-DOLARACH-CHIPY-IDENTYFIKUJA-JUZ-ZWIERZETA-CZY-JUTRO-ZAZNACZA-KAZDEGO-CZLOWIEKA-3608



Teodorr

2012-09-26, 11:37
Ludzie nieopętanie zażywający środki pobudzające zawsze będą szukać teorii spiskowych.. Taka... hmm natura