18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mike Tyson , krótka piłka.

Zubar • 2012-10-24, 20:45
Dobry pocisk jakiejś piździe , tylko tłumaczenie z dupy...

djoshin

2012-10-24, 20:49
wyzywa go od pedałów a sam by go dupczył o co k***a smoluchowi chodzi

człowiek o gołebim sercu pie**olenie człowiek o gołębim sercu nie siedzi za gwałt

Bugini

2012-10-24, 20:58
@up ch*j z tym czy ma gołębie serce czy nie ale pięściarz wymiatacz, myślę, że na nawet obecnie by cie połamał na miękko za smolucha

macleod

2012-10-24, 21:02
I to jest najlepsze w pojęciu rasizmu:

- Ty biały dupku... - wszystko jest OK.
- Ty czarny dupku...- jesteś rasistą :lol: .

bezetkabzk

2012-10-24, 21:24
Nie wiadomo jak było z tym gwałtem. Koleś był napchany kasą, a zawsze znajdzie się ktoś kto chcę wydoić. Wystarczy, że kazał jej sp***alać, bo go wk***iała to w odwecie złożyła pozew, a rzeczą oczywistą jest to, że uwierzyli zapłakanej i "biednej" kobiecie, niż gościowi, który łamał szczęki na ringu jak leci. Można dyskutować lecz raczej nie ma w tym sensu.

kih0n

2012-10-24, 21:38
Nie poj***ło mu się w głowie z byle czego, hajs, fałszywi przyjaciele, presja. To nie są niedzielne treningi tylko gruby biznes, a ten czarny wystylizowany ciul Don King jest przykładem największego cwaniactwa.

djoshin

2012-10-24, 21:58
@bezetkabzk pobrali wymaz z pochwy po gwalcie i porównując go z dna tysona wynik był pozytywny

i jego uśmiechnięta morda w radiowozie jak się bawi kajdankami w drodze do paki mówi sama z asiebie

ul...........rt

2012-10-24, 22:10
@up
To że wymaz z p*zdy go pogrążył to niczego nie udowadnia.Równie dobrze mógł ja r*chać bo mu dała dupy,a potem oskarżyła go o gwałt.Jak byś miał tyle kasy co On i był znanym bokserem to też byś miał wyj***ne na psy i uśmiechał się w kajdankach.

djoshin

2012-10-24, 22:24
na koniec zostawiłem sobie coś bo wiadomo że znajdzie się parę osob co wiedzą wszystko najlepiej i wogóle są naj ale do rzeczy:w paru wywiadach nawet powiedział że szczerze żałuje tego co zrobił oczywiście pan filozof ulthard oraz bezetkabzk stwierdzą że nie powiedział dokladnie czego żałuje bo nie padło słowo gwałt z jego ust więc pewnie chodzi o coś innego

mihaueeek

2012-10-25, 00:07
ulthart napisał/a:

@up
To że wymaz z p*zdy go pogrążył to niczego nie udowadnia.Równie dobrze mógł ja r*chać bo mu dała dupy,a potem oskarżyła go o gwałt.Jak byś miał tyle kasy co On i był znanym bokserem to też byś miał wyj***ne na psy i uśmiechał się w kajdankach.



Sęk w tym taki, że niestety ale ostatnio kiepsko u niego z kasą ;) co skutkuje między innymi udziałem w Kac Vegas i Kac Vegas w Bangkoku. Dorabia jak się tylko da, rozwody i sprawy sądowe są kosztowne przynajmniej w USA ;) .

Grillowany

2012-10-25, 00:08
To jakiś dokument? Bo zapowiadał się ciekawie - niech ktoś z łaski zarzuci tytułem, prosiłbym ;) .

mamo kupe

2012-10-25, 00:09
Co to jest czarne i nie wychodzi z więzienia ?



paner666

2012-10-25, 00:09
@macleod to proste, biały to komplement tak samo jakbyś powiedział kobiecie, że jest szczupła to się nie obrazi, natomiast jak powiesz, że jest gruba to chociaż byłaby spasłą krową to i tak się obrazi. Po prostu prawda w oczy kole.