18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mike Tyson , krótka piłka.

Zubar • 2012-10-24, 20:45
Dobry pocisk jakiejś piździe , tylko tłumaczenie z dupy...

Stasiw

2012-10-25, 00:13
To były czasy ciężkiej wagi, a teraz tylko Kliczko i Kliczko, walki z burakami... Żelazny Mike to był gość , polecam obejrzeć jego treningi.

CJ

2012-10-25, 00:21
this is how the black work

peersil

2012-10-25, 00:40
"będę cię dupczył aż mnie pokochasz" - k***a muszę sobie to zapisać i się wyuczyć :D

jarekddz

2012-10-25, 01:11
Do Mike mam szacunek. Jakkkolwiek. Media to są ch*je i potrafią rozdmuchać wszystko, aby tylko napisać, pie**olnąć aferę.
Gość zaczął karierę od zera, zdobył wszystko będąc zajebistym bokserem,
Pieniążki miał, mógł r*chać. Wiadomo jakie są tępe dzidy. Na bank chciała zostać przerżnięta. Poszła na suki, chciała kasę za to, bo jak dz**ka to dz**ka.
Każdy z Nas mając taki talent jak on, rżnąłby na potęgę, ale ZAWSZE znajdzie jakaś menda szukająca kasy. j***ć szmaty, szacun dla Mike. Taki k***a liliput, a rozj***łby każdego. Mistrz

Shock

2012-10-25, 01:53
Jak dla mnie legenda, nikt go nie zastąpi pod jakimkolwiek względem. W sumie to dzięki niemu trenuje boks.

rozkurw

2012-10-25, 02:17
linka do calego dokumentu ktos znajdzie?

BociaNq

2012-10-25, 06:23
Tyson (2008) Lektor PL

ul...........rt

2012-10-25, 08:24
djoshin napisał/a:

na koniec zostawiłem sobie coś bo wiadomo że znajdzie się parę osob co wiedzą wszystko najlepiej i wogóle są naj ale do rzeczy:w paru wywiadach nawet powiedział że szczerze żałuje tego co zrobił oczywiście pan filozof ulthard oraz bezetkabzk stwierdzą że nie powiedział dokladnie czego żałuje bo nie padło słowo gwałt z jego ust więc pewnie chodzi o coś innego



Po pierwsze pan ultharT.Po drugie skąd wiesz,że Ty akurat wiesz wszystko najlepiej?z TVN?

mihaueeek

2012-10-25, 11:40
jarekddz napisał/a:

Do Mike mam szacunek. Jakkkolwiek. Media to są ch*je i potrafią rozdmuchać wszystko, aby tylko napisać, pie**olnąć aferę.
Gość zaczął karierę od zera, zdobył wszystko będąc zajebistym bokserem,
Pieniążki miał, mógł r*chać. Wiadomo jakie są tępe dzidy. Na bank chciała zostać przerżnięta. Poszła na suki, chciała kasę za to, bo jak dz**ka to dz**ka.
Każdy z Nas mając taki talent jak on, rżnąłby na potęgę, ale ZAWSZE znajdzie jakaś menda szukająca kasy. j***ć szmaty, szacun dla Mike. Taki k***a liliput, a rozj***łby każdego. Mistrz



Reprezentujesz wysoki poziom.

ziemniak1311

2012-10-25, 12:39
Głupie murzyny. Potrafią tylko kraść i się naparzać. Szkoda że nie ma już niewolnictwa. Chciałbym mieć jednego albo dwóch murzynów którzy by dla mnie służyli.

Momk

2012-10-25, 12:45
macleod napisał/a:

I to jest najlepsze w pojęciu rasizmu:

- Ty biały dupku... - wszystko jest OK.
- Ty czarny dupku...- jesteś rasistą :lol: .




A w którym miejscu mówi biały dupek? W orginale jest "white boy". Co to w gimbazjum już nie uczą angielskiego?

Elanez

2012-10-25, 20:53
I dobrze mu powiedział patrząc na reakcje zwrotną.

macleod

2012-10-25, 22:18
Momk napisał/a:




A w którym miejscu mówi biały dupek? W orginale jest "white boy". Co to w gimbazjum już nie uczą angielskiego?



Nie wiem czego uczą w gimnazjach bo za moich czasów tego wynalazku nie było.

Natomiast określenie "white boy" bardzo często, w określonej wymowie oznacza "białasie", co znaczy mniej więcej to samo co murzynu tylko my się o to nie obrażamy :mrgreen: .
Żeby nie być gołosłownym => http://translate.google.pl/#pl/en/bia%C5%82as

To może teraz ty odpowiedz jak zaliczyłeś ten angielski w swoim gimnazjum? :kawa: