18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mieliśmy dostać pieniądze...2000 euro

Mr.Drwalu • 2015-12-31, 10:07


Słyszałem w telewizji, że Unia Europejska daje każdemu 2 tysiące euro. Ale gdzie są te pieniądze i gdzie jest ten serdeczny uścisk, gdzie jest przywitanie? Od miesiąca nie dostaliśmy pieniędzy.- żali się jeden z uchodźców.

mygyry

2015-12-31, 10:12
Dziesiątki tego typu filmów, wypowiedzi uchodźców, sprzeciw społeczeństwa, ale oni k***a dalej tego nie widzą i nawet nie próbują zrozumieć, że polityka nadgorliwej pomocy sama powoduje ten problem

nowynick

2015-12-31, 10:20
to w Albanii jest jakaś wojna :shock:

"nie dostaliśmy pieniędzy, rozwiążcie dla nas ten problem" no k***a mistrz socjalu :D

meloox

2015-12-31, 10:25
...65 lat temu niemcy mieli lepiej zorganizowany transport. Po szynach i wiecej osob zabierali :D

KillerLaugh

2015-12-31, 10:32
up. Najwyraźniej za mało, bo nie wykorzystane sytuacje się mszczą.

nowynick

2015-12-31, 10:36
DiCarpio napisał/a:

up. Najwyraźniej za mało, bo nie wykorzystane sytuacje się mszczą.



Za mało chyba o Twoich dziadków... pomyśl zanim coś napiszesz...

jebacmuzulmanow

2015-12-31, 11:25
j***ne nieroby pasożyty pie**olone jak ja nienawidzę tych uchodźców!!!

nowynick

2015-12-31, 11:33
jebaczydowimuzulmanow napisał/a:

j***ne nieroby pasożyty pie**olone jak ja nienawidzę tych uchodźców!!!



na nagraniu nie ma ani jednego uchodźcy... Rozróżniajcie tych co sp***alają przed bombami i tych co jadą po "obiecane" 2 000 euro...

wbijam

2015-12-31, 12:00
up.
Raczej rozróżniajcie Islam,tych po 2000 tyś euro i pracowitych chrześcijan z Albaniii których jest tam 30%z górką.

Psilocke

2015-12-31, 12:04
k***a kto, gdzie i przed czym sp***ala?
Bombami?
Chyba tymi co je sami skonstruowali i boją się, że pie**olenie mu w lepiance.
Może 5% tego co trafia do Europy to uchodźcy. Reszta liczy tylko na kasę i spokojnie by sobie poradziła tam skąd przylazla.

nowynick

2015-12-31, 12:10
wbijam napisał/a:

up.
Raczej rozróżniajcie Islam,tych po 2000 tyś euro i pracowitych chrześcijan z Albaniii których jest tam 30%z górką.



a tak słyszałem o tym, albańscy chrześcijanie to rzeczywiście sami lekarze, inżynierowie i profesorowie... zupełnie jak Polacy :trollencjusz:

poza tym są wyjątkowo łatwi do rozróżnienia od pozostałych Albańczyków, poznasz ich po Bogu w sercu i wierze w oczach...

wbijam

2015-12-31, 12:17
up.
Dlatego częstować ich na granicy wieprzowiną.
Ale jak nie widzisz różnicy między islamem a każdą inną religią to Twój problem.



amaimon

2015-12-31, 12:44
nie trzeba było umierającej matki zostawiać...

Pu...........re

2015-12-31, 13:46
Religia tu nie ma nic do rzeczy, ale wychowanie. Mieszkańcy krajów dawnej Jugosławii to dzikusy i w cokolwiek by nie wierzyli to i tak zawsze będą dzikusami. W takim środowisku się wychowali i tacy na zawsze zostaną. Religia to tylko głupi pretekst. Czym się różni fanatyk islamski który upie**oli łeb za to że nie wierzysz w to co on od latynosa, który codziennie się modli, biega z krzyżykiem na szyi i zastrzeli dziecko bo weszło na rewir jego ekipy? Dla mnie tylko pochodzeniem, ale obydwoje są dzikusami. A na bałkanach jest ten sam burdel co teraz w Syrii. Sąsiad sąsiada zabijał za to skąd pochodzi. Niezależnie od wiary jaką wyznają są dzikusami i nic tego nie zmieni.

saves

2015-12-31, 15:33
Albańczycy, Syryjczycy... Ten sam sort w różnym opakowaniu.