18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mieleńskie śmiecie i popłuczyny

czarnyblack • 2017-07-30, 20:24
Dzisiaj koleżanka przesłała mi takie o to zdjęcia. Para kiepów - wiek około 24 lata, wj***ła się w nocy zapewne po pijaku do namiotu na plaży, przez otwory które wycieli w plandece. Leżeli nago jedno na drugim. pie**olone gównojady byli na tyle bezczelni, że po zwróceniu uwagi, że rozpie**olili namiot, odpowiedzieli, że to już jest stare i tak było. Oczywiście swoje truchła przy wychodzeniu przeciskali przez te właśnie dziury zrobione przez nich. Szkoda niestety, że nie zrobiła zdjęć ich gorszych mord, bo zapewne bym je tutaj wrzucił. Niestety sp***olili i żadnych konsekwencji z tego nie poniosą...






Krak

2017-07-31, 10:43
Nie ma nic ładniejszego na plaży niż stada namiotów, trampolin...

czerczil

2017-07-31, 11:12
wolal bym spac pod chmurka na plazy, niz w takim pie**olniku

Radbug

2017-07-31, 11:58
Czyli podsumujmy. Włamali się, zniszczyli namiot wycinając w nim dziury, nie przyznali się do winy i ucekli a twoja koleżanka debilka robi zdjęcia piasku, plaży, dupy a nie twarzy? Aha...

Zcarg

2017-07-31, 12:04
trzeba było im przyj***ć a nie zdjęcie zrobić i płakać na sadolu

czarnyblack

2017-07-31, 12:34
Dwójka bólodupców na górze, jakbym ja był na miejscu to zapewne jedno i drugie wyłapałoby sprzęgło, a w takim wypadku koleżanka zadzwoniła, po pomoc i czekała aż ktoś przyjdzie, bo chyba nie będzie się szarpać z dwójką dojezdnych śmieci. W międzyczasie porobiła zdjęcia, a pech chciał że to ludzkie ścierwo wstało, ubrało się i poszło.

orzeszek_swin

2017-07-31, 23:52
A na ch*j ten namiot na plaży ??
Rezerwacja miejsc czy co ??
Skoro namiot na plaży pusty sam bym się wj***ł spać :D

Spookyy

2017-08-01, 20:55
Dobrze , że przeczytalem bo już myślałem , że to jakiś azyl dla uchodźców :)

OxY

2017-08-02, 02:24
Do Mielna jeździ się na balety do bajki, bo dobrą muzą łupią i jest w miarę fajnie na tematycznych imprezach. Co do patologii to obecna w pełnej krasie i okazałości. Sam tam przywożę patologiczne zachowania po alkoholu jednak bez większych strat czy tam krzywd dla osób postronnych bo najczęściej cierpię ja :D W następnym przypadku walić w p*zdę taką sp***olinę jak na zdjęciu i dodatkowo skroić z fantów na poczet strat!

Liton

2017-08-05, 21:31
Dupsko jak szafa trzydrzwiowa..