18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mieleńskie śmiecie i popłuczyny

czarnyblack • 2017-07-30, 20:24
Dzisiaj koleżanka przesłała mi takie o to zdjęcia. Para kiepów - wiek około 24 lata, wj***ła się w nocy zapewne po pijaku do namiotu na plaży, przez otwory które wycieli w plandece. Leżeli nago jedno na drugim. pie**olone gównojady byli na tyle bezczelni, że po zwróceniu uwagi, że rozpie**olili namiot, odpowiedzieli, że to już jest stare i tak było. Oczywiście swoje truchła przy wychodzeniu przeciskali przez te właśnie dziury zrobione przez nich. Szkoda niestety, że nie zrobiła zdjęć ich gorszych mord, bo zapewne bym je tutaj wrzucił. Niestety sp***olili i żadnych konsekwencji z tego nie poniosą...






~Velture

2017-07-30, 20:44
Jedną dziurę jestem w stanie zrozumieć ale na ch*j wycinali drugą?

czarnyblack

2017-07-30, 20:46
Łącznie były ich trzy. Zapewne zrobili sobie okna żeby był przewiew i drzwi żeby wejść. Geniusze innymi słowy ;)

mygyry

2017-07-30, 20:47
Po ch*ju te zdjęcia zrobiła... :facepalm:

jbone

2017-07-30, 22:18
gówno prawda nie historia.jak już wycinam to wycinam do ziemi żeby łatwo szło się iść odlać w nocy do morza bez przekładania ciała przez taki otwór.chyba ze to włamywacze typu :wytniemy małą dziurkę to nikt się nie skapnie.

ar...........21

2017-07-30, 22:33
to nieszczęsne Mielno wykreowane na polskie St. Tropez przyciąga co roku patologię z całej Polski, nic fajnego

jazeck

2017-07-31, 01:35
Cza było parafanem odgrodzić plaszę s namiotamy unitral hotel i ile gwiazdek za spanie w plandece...

Wiki: "Nazwę Mielno wprowadzono urzędowo w 1947 r.[4] Poprzednią niemiecką nazwą było Großmöllen[5]. Komisja Ustalania Nazw Miejscowości przyjmując nazwę nawiązała do wyrazu „mielizna” ..."

weryfikator4

2017-07-31, 08:44
Jak nie masz zdjęć "twarzy"?!.... przecież masz.

waloos

2017-07-31, 09:21
Kto normalny jeździ do Mielna na wakacje?
Przecież to jest zlot patologii z całej Polski.

Jorgen88

2017-07-31, 10:13
jazeck napisał/a:

Cza było parafanem odgrodzić plaszę s namiotamy unitral hotel i ile gwiazdek za spanie w plandece...

Wiki: "Nazwę Mielno wprowadzono urzędowo w 1947 r.[4] Poprzednią niemiecką nazwą było Großmöllen[5]. Komisja Ustalania Nazw Miejscowości przyjmując nazwę nawiązała do wyrazu „mielizna” ..."


no jasne...2017...cza, parafanem,plaszę,s,namiotamy...a wika bardziej poprawna od ciebie...k***a wracaj do szkoły albo do lola czy czego tam sobie chcesz :homer: :badyl:

PS za ch*ja nwm czego pie**olisz o powstaniu nazwy :ok***a:

spinaczel

2017-07-31, 10:27
szkoda,że nie zrobiła zdjęcia z przybliżeniem tej dupy...