18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Między nami zwierzętami z dubbingiem

no1cat • 2013-10-20, 18:22
Giza i Ruciński robią dubbing. Sadyzmu nie stwierdziłem niestety ale śmieszne (relatywnie)

Szoqn

2013-10-20, 18:30
Czy ktoś NAPRAWDĘ się z tego śmieje? Czy NAPRAWDĘ ktoś tam siedzi na widowni i śmieje się z ich żartów? Co oni im wsypują do napojów? Czy ten typ w okularach to nie jest jakiś vloger [czy jak tam oni się k***a zwą] z yt, który robił z siebie pajaca w programie dla dzieci? W pewnym momencie się wkurzył i powiedział "k***a", wtedy zaczęła się jego wielka scenowa kariera? Giza ma strasznie starannie przygotowane teksty i to jest przerażające, bo on naprawdę jest najlepszy w Polsce, a nigdy mnie nie rozśmieszył, co tylko pokazuje z czym mamy do czynienia. Brzmi sztucznie. Polski język kompletnie nie nadaje się do stand up'u. Coś w tym jest. By stand up był dobrze odebrany, musi brzmieć luzacko i naturalnie. Nasz język jest zbyt dostojny, a przy okazji trudny. Ciężko jest wyraźnie mówić po polsku, a wyraźna mowa na scenie brzmi oficjalnie i kompletnie nie współgra z prezentowanym stylem. I żeby nie było, że jestem jakimś internautą, siedzącym wygodnie i obrażającym gości, którzy coś robią. Zajmuję się tłumaczeniami stand up'ów zza oceanu i naprawdę oglądałem chyba z 70% wszystkich po kilka razy :/ Tutaj nie chodzi o śmianie się do rozpuku, stand up polega na przedstawianiu prawdy życiowej w wyolbrzymionej i lekko zdeformowanej formie. Tymczasem polski stand up ciągle bazuje na żartach. ŻARTACH. Nie wierzę, że jacyś ludzie specjalnie jadą samochodem dalej jak 20 km, kupują bilety, oglądają coś takiego i się z tego śmieją.

pisage

2013-10-20, 18:34
@up
musisz być strasznie sfrustrowanym człowiekiem...

Szoqn

2013-10-20, 18:38
@up musisz być dobrym wyborcą

P.S muszę, bo stykam się na co dzień z takimi kretynami jak ty.

trabus

2013-10-20, 18:51
@up Rozwiązanie jest proste :D Jak chcesz to na priv udzielę info jak pętlę zawiązać :)

golip

2013-10-20, 18:54
Szoqn napisał/a:

Nie wierzę, że jacyś ludzie specjalnie jadą samochodem dalej jak 20 km, kupują bilety, oglądają coś takiego i się z tego śmieją.


Czyli jeżeli coś nie śmieszy Ciebie to po prostu jest głupie i jeżeli ktoś się z tego zaśmieje znaczy, że jest debilem. No bo oczywiście Ty jesteś ekspertem bo tłumaczysz stand upy i jeżeli wszystkie nie są na jedno kopyto to są słabe.
k***a, różni wykonawcy, różny stand up. Jeden nam się podoba a inny nie ale podoba się komuś innemu, to chyba normalne, nie? Można powiedzieć, że mnie to nie bawi ale żeby obrażać ludzi, którzy jednak się z tego śmieją jest jak powiedzieć, że debilami są ci co jedzą kisiel bo mi kisiel nie smakuje.

ostatni

2013-10-20, 19:05
Ludzie uspokójcie się, polski kabaret dzisiaj to dno. Nawet nie jest śmieszny, o wyższych celach tej formy scenicznej nawet nie wspominam. Bo to co napisał kolega wcześniej to prawda, kabaret w swojej luźnej zabawnej formie ma nas kształcić, czy raczej dawać spojrzenie na ważne sprawy z innej perspektywy. W latach 80. tak było, nawet lepiej, bo wszystkie siły kabaretowe skupiły się na walce z komuchami i cenzurą. Dzisiaj na scenie mamy takiego ciapackiego tępego chomika, któremu stara pisze teksty 3 tygodnie przed występem i co dzień z nich odpytuje żeby ładnie nasrał na katolicyzm na scenie i dołożył jakiś żenujący żart o związkach damsko-męskich, o których nie ma pojęcia. Jeszcze Kabaret Moralnego Niepokoju kiedyś łapał poziom i robił skecze na jakiś konkretny temat. Potem Górski czy jak mu tam z tym drugim mieli nie najgorszy program na tvp2, ale cisnęli po donaldzie i program musiał zniknąć. Dlatego lepiej obejrzeć coś zza oceanu niż te słomiano-karykaturalne gówna.

15243

2013-10-20, 20:22
Jasne przecież (h)amerykanskie to jest najlepsze, angielski de best, a uzywanie slow c**a, ch*j, suka, walenie w dupsko itd. w kazdym w zdaniu to kwintesencja humoru dla osob inteligentnych, a polskie kabarety i stand upy to syf, bo artysci "na poziomie" go nie uzywaja i to jest niesmieszne i wgl. pie**olnijcie sie w glowe (tak, o tobie mowie Szoqn)

avalanch

2013-10-20, 20:27
pie**olicie smutki mnie się tam podobało ;) fakt niektóre kabarety są ch*jowe ale niektóre dają radę i wcale nie odbiegają od tych zagranicznych, a tym co się nie podoba smutny ch*j w smutna dupę ;)

An...........or

2013-10-20, 20:38
Wszędzie ten abelard p*zda, lekko już to wk***ia.
Modny się stał tylko dlatego,że po-obrażał sobie kler i to wsio.

go...........ek

2013-10-20, 20:40
Szoqn napisał/a:

Czy ktoś NAPRAWDĘ się z tego śmieje? Czy NAPRAWDĘ ktoś tam siedzi na widowni i śmieje się z ich żartów? Co oni im wsypują do napojów? Czy ten typ w okularach to nie jest jakiś vloger [czy jak tam oni się k***a zwą] z yt, który robił z siebie pajaca w programie dla dzieci? W pewnym momencie się wkurzył i powiedział "k***a", wtedy zaczęła się jego wielka scenowa kariera? Giza ma strasznie starannie przygotowane teksty i to jest przerażające, bo on naprawdę jest najlepszy w Polsce, a nigdy mnie nie rozśmieszył, co tylko pokazuje z czym mamy do czynienia. Brzmi sztucznie. Polski język kompletnie nie nadaje się do stand up'u. Coś w tym jest. By stand up był dobrze odebrany, musi brzmieć luzacko i naturalnie. Nasz język jest zbyt dostojny, a przy okazji trudny. Ciężko jest wyraźnie mówić po polsku, a wyraźna mowa na scenie brzmi oficjalnie i kompletnie nie współgra z prezentowanym stylem. I żeby nie było, że jestem jakimś internautą, siedzącym wygodnie i obrażającym gości, którzy coś robią. Zajmuję się tłumaczeniami stand up'ów zza oceanu i naprawdę oglądałem chyba z 70% wszystkich po kilka razy :/ Tutaj nie chodzi o śmianie się do rozpuku, stand up polega na przedstawianiu prawdy życiowej w wyolbrzymionej i lekko zdeformowanej formie. Tymczasem polski stand up ciągle bazuje na żartach. ŻARTACH. Nie wierzę, że jacyś ludzie specjalnie jadą samochodem dalej jak 20 km, kupują bilety, oglądają coś takiego i się z tego śmieją.



nie mogę cie czytać idioto. Ciebie pewnie bawią przemowy w sejmie krecie. I ch*j kogo obchodzi twoje zdanie mnie bawi i ch*j

Nagar1

2013-10-20, 20:43
Szoqn no czop w dupe i spokój bedzie

Bagman

2013-10-20, 20:43
haha bardzo śmieszne. Jak ktoś lubi ten klimat to polecam BBC On the wild side. Podobne tyle że zwierzęta mówią po angielsku:)

franekimono

2013-10-20, 20:45
Szoqn napisał/a:

Czy ktoś NAPRAWDĘ się z tego śmieje? Czy NAPRAWDĘ ktoś tam siedzi na widowni i śmieje się z ich żartów? Co oni im wsypują do napojów? Czy ten typ w okularach to nie jest jakiś vloger [czy jak tam oni się k***a zwą] z yt, który robił z ...............



Japa koniu. Nie śmieszy cię to sp***alaj i nie oglądaj. :)

Uśmiałem się.

zagiel1111

2013-10-20, 21:04
Ale to jest naprawdę mocno ch*jowe...