18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miał smaka na steka

~Sunday • 2022-01-08, 23:59

Szybko mu przeszło :-D

radek225

2022-01-09, 00:23
W pierwszej albo drugiej części Oszukać przeznaczenie było to dużo lepiej zrobione :lol:

sothis

2022-01-09, 00:47
Miałem jak debil pytać, co to tak pie**olnelo. Ale przypomniałem sobie, że mam jakieś resztki mózgu i obejrzałem grilla dokładniej. Grill. Na gaz. k***a, jeszcze na energię słoneczna niech zrobią.....
Grill powinien być na węgiel w wersji hetero facet ub na prąd dla kobiet, pedałów i ludzi mających mało czasu.
Po co na gaz, żeby takie filmy były? ;p

Quassar

2022-01-09, 00:56
sothis napisał/a:

Miałem jak debil pytać, co to tak pie**olnelo. Ale przypomniałem sobie, że mam jakieś resztki mózgu i obejrzałem grilla dokładniej. Grill. Na gaz. k***a, jeszcze na energię słoneczna niech zrobią.....
Grill powinien być na węgiel w wersji hetero facet ub na prąd dla kobiet, pedałów i ludzi mających mało czasu.
Po co na gaz, żeby takie filmy były? ;p



W domu też masz piec na węgiel do gotowania jedzenia ?



Dobra żartowałem też zdecydowanie wole na ogniu boczek robiony :D

Agoreth

2022-01-09, 01:00
sothis napisał/a:

Miałem jak debil pytać, co to tak pie**olnelo. Ale przypomniałem sobie, że mam jakieś resztki mózgu i obejrzałem grilla dokładniej. Grill. Na gaz. k***a, jeszcze na energię słoneczna niech zrobią.....
Grill powinien być na węgiel w wersji hetero facet ub na prąd dla kobiet, pedałów i ludzi mających mało czasu.
Po co na gaz, żeby takie filmy były? ;p



Bo na gaz jest czyściej, szybciej i wygodniej, taniej i nie wiem co tam jeszcze, a że gość nie potrafi takiego grilla obsługiwać, to już inna sprawa.

radek225

2022-01-09, 02:41
sothis napisał/a:

Miałem jak debil pytać, co to tak pie**olnelo. Ale przypomniałem sobie, że mam jakieś resztki mózgu i obejrzałem grilla dokładniej. Grill. Na gaz. k***a, jeszcze na energię słoneczna niech zrobią.....
Grill powinien być na węgiel w wersji hetero facet ub na prąd dla kobiet, pedałów i ludzi mających mało czasu.
Po co na gaz, żeby takie filmy były? ;p



Muszę Cię rozczarować ale grill na energię słoneczną to żadna nowość. Też miałem grill na gaz. Świetna opcja gdy za oknem pada, masz w dupie rozpalanie, a masz ochotę na coś grillowanego.

brylant1412

2022-01-09, 07:21
i jeszcze żona go od p*zdy wyzwie ze nawet steka nie umie usmażyć

sqnk

2022-01-09, 08:24
bo grill na gaz to gówno nie grill...

alucard321

2022-01-09, 09:55
Mam nadzieję, że mu tą k***a pedalską grzywkę przysmarzyło.

baronturbina

2022-01-09, 10:15
sqnk napisał/a:

bo grill na gaz to gówno nie grill...


Samochody na gaz to gówno nie samochody. Jak to mówią „gaz do kuchenek, ropa do traktorów” :-D

radek225

2022-01-09, 11:20
baronturbina napisał/a:

Samochody na gaz to gówno nie samochody. Jak to mówią „gaz do kuchenek, ropa do traktorów”



Polska dla Polaków
Kreta dla kretynów
Ziemia dla ziemniaków
Kiwi dla kiwi
Księżyc dla księży......

Olashenco

2022-01-09, 13:31
radek225 napisał/a:

Muszę Cię rozczarować ale grill na energię słoneczną to żadna nowość. Też miałem grill na gaz. Świetna opcja gdy za oknem pada, masz w dupie rozpalanie, a masz ochotę na coś grillowanego.



Mnie trapi czy to nie jest aby tak że do takiego grilla wsypuje się węgiel, a gazem tylko rozpala, żeby się nie pie**olić z podpałką?
Bez sensu na samym gazie, tak to ja se w kuchni nad palnikiem kiełbaskę mogę zrobić

sothis napisał/a:

Miałem jak debil pytać, co to tak pie**olnelo. Ale przypomniałem sobie, że mam jakieś resztki mózgu i obejrzałem grilla dokładniej. Grill. Na gaz. k***a, jeszcze na energię słoneczna niech zrobią.....
Grill powinien być na węgiel w wersji hetero facet ub na prąd dla kobiet, pedałów i ludzi mających mało czasu.
Po co na gaz, żeby takie filmy były? ;p



Grill na prąd, k***a! Aż mi się srać zachciało. Zanim to gówno cokolwiek zdziała zdążysz skoczyć akurat rachunki za prąd zapłacić.

ritu4l

2022-01-09, 20:23
Olashenco napisał/a:

Mnie trapi czy to nie jest aby tak że do takiego grilla wsypuje się węgiel, a gazem tylko rozpala, żeby się nie pie**olić z podpałką?



Nie, masz normalny planik gazowy, nie musisz nic rozpalać ani kupować brykietu co 2 grille, bardzo szybko się robi a w smaku nikt nie odróżni co jest grillowane na węglu a co na gazie, wiem bo już robiłem eksperymenty z tym :-> Matury pseudo samce alfa niech się pie**olą z węglem do usranej śmierci :)