18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miał smaka na steka

~Sunday • 2022-01-08, 23:59

Szybko mu przeszło :-D

sothis

2022-01-09, 21:28
Karmazon napisał/a:

Nie, masz normalny planik gazowy, nie musisz nic rozpalać ani kupować brykietu co 2 grille, bardzo szybko się robi a w smaku nikt nie odróżni co jest grillowane na węglu a co na gazie, wiem bo już robiłem eksperymenty z tym Matury pseudo samce alfa niech się pie**olą z węglem do usranej śmierci



Jak nie odróżniasz czegoś pieczonego nad węglem od pieczonego na gazie, to myślę że nie odróżniłbys też steka wołowego od parówek z biedronki.
Co czyni Cię idealnym konsumentem :)

sir_nick

2022-01-10, 11:54
sothis napisał/a:

Jak nie odróżniasz czegoś pieczonego nad węglem od pieczonego na gazie, to myślę że nie odróżniłbys też steka wołowego od parówek z biedronki.
Co czyni Cię idealnym konsumentem




Masz chyba mylne pojęcie na temat nowoczesnego grilla gazowego. Sam byłem sceptycznie nastawiony do gazowego grilla, ale po roku użytkowania stwierdzam, że to najlepsze rozwiązanie! Jak w grillu gazowym używasz wiórków wędzarniczych (np. z drewna wiśniowego, jabłoni, bukowego) to smakowo nie odróżnisz.
Jak pisali grill gazowy jest czystszy, można ustawić stałą temperaturę na kilka godzin, nie ma popiołu na produktach, nie ma przypalonych kawałków bo węgiel "zapalił się" od spływającego tłuszczu, możesz szybciej grillować bo nie czekasz aż węgiel pokryje się popiołem, itp.