18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mężczyzna nie ma prawa być pedałem

13...........10 • 2015-02-16, 16:05
Wystąpienie byłej wokalistki grupy T.A.T.u Julii Wołkowej w programie "Wykrywacz kłamstw"


byzyn

2015-02-16, 18:40
Przeciez tu chodzi tylko i wyłącznie o jej hipokryzje. :facepalm3:

Edit:
@up
:ok:

Podłączam się

No dobrze prawi sucz lesbijski sa zajebiste!! a pedałow jebac eee znaczy sie nie bo ee o co tu w ogole chodzilo :roll: ?


Spalić wszystkich do ch*ja

bigosamigos77

2015-02-16, 18:46
Rosjanie mają pewną cechę, która też łączy się z najeżdżaniem innych państw, tj nie pie**olą się :) Która z naszych pseudo gwiazd by tak powiedziała? Nikt bo nie dość, że nikt by nie miał odwagi to jeszcze pro pedalskie lobby w mediach itd. by ich zniszczyło ;) U nas nie wolno mówić, źle na gejów u nich na Władka, dlaczego więc twierdzimy że mamy wolność słowa? ;)

byzyn

2015-02-16, 18:49
@up ja pie**ole wy naprawde uważacie, że lesbijski sa spoko a pedały nie?

Tu trzeba się zdecydować albo homoseksualizm sie akceptuje albo nie.

napalmaster

2015-02-16, 18:51
Miles87, sadistic to portal raczej nie dla ciebie, życze ci zebyś złapał HIVa od jakiegoś przewierconego 15-krotnie pedała, nie pozdrawiam, ch*j ci w dupe .. aj zapomniałem, w ucho, bo najwyraźniej w dupe to ci przyjemność.

Miles87

2015-02-16, 18:56
@napalmaster
kolejny rocznik 90 up i kalectwo intelektualne? k***a czy to jest opóźnienie po czarnobylu czy może w patologicznych dzielnicach wałbrzycha podłączono internet? Dostałbyś pstryczka w nos i byś się złamał dziecko. Zaraza XXI wieku ale całkiem zabawna.

McMenel

2015-02-16, 18:57
Miles87 napisał/a:

@McMenel

Jesteś na sadolu tutaj się nie dyskutuje bo inteligencja jest źle widziana. Można się tylko z gimnazjalistów pośmiać.



Właśnie do tego zmierzam. Wyobraź sobie debilne odpowiedzi na mojego posta. Gwarantuje co najmniej 2x bardziej debilne wypowiedzi niż teraz...
No i już są idiotyczne komentarze. Nic tylko śmiać się z ich głupoty.

Sa...........er

2015-02-16, 19:16
jebac argumenty, jak ktoś tak czuje w srodku

ja tak czuję i wszyscy tak czują i ch*j, próba argumentacji prowadzi do anarchii, genderowania i parady gejów, nie i ch*j

SharpSe

2015-02-16, 19:17
Co za tępa k***a. Sama się pie**oliła z koleżanką z zespołu. Jest pedałem tylko damskim. I nie pie**olcie tutaj jak co poniektórzy że lesbijska miłość jest ok. Bo to jest hipokryzja lvl kosmos.

4h...........ch

2015-02-16, 19:18
Bycie lesbijką jest mniej inwazyjne :D

Madroxx

2015-02-16, 19:36
Pedały na sadolu ????????? Koniec świata......

piotrek_poldek

2015-02-16, 19:36
No hipokryzja bije trochę po oczach , jednak widocznie babka wewnętrznie czuje co jest normalne .
"Hipokryzja to hołd składany cnocie przez występek"