18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mężczyzna nie ma prawa być pedałem

13...........10 • 2015-02-16, 16:05
Wystąpienie byłej wokalistki grupy T.A.T.u Julii Wołkowej w programie "Wykrywacz kłamstw"


McMenel

2015-02-16, 16:09
O k***a ale to głupie... Tak głupich i idiotycznych argumentów to jeszcze nie słyszałem. A k***a oglądałem filmy z Rayam Comfortem i Ericiem Hovindem.

SaDa26

2015-02-16, 16:14
up Aj tam pie**olisz. . . ogolnie dobrze prawi - chłop ma być chłopem , nie p*zdą.
Może jesteś pedałem ? ^^
PIWKO ! :)

Miles87

2015-02-16, 16:48
a co k***a w rosji miała powiedzeć? k***a że się rżnęła z koleżanką? Archipelag gułag by poznała od 2 strony. Mentalność rosji to k***a XVII w. U nas na szczęście to się powoli zmienia ale jak każdy wie wszędzie jest odłam niedoboru myślenia typu korwin i jego zwolennicy.

PatrolZG

2015-02-16, 16:53
Zgadzam się, lesbijki mogą być, ale muszą być w miarę ładne. Brzydkim lesbom i pedałom mówię stanowcze NIE ! Tak dla ładnych lesbijek, nie dla zboczeń !

Pater patriae

2015-02-16, 17:15
Miles87 napisał/a:

a co k***a w rosji miała powiedzeć? k***a że się rżnęła z koleżanką? Archipelag gułag by poznała od 2 strony. Mentalność rosji to k***a XVII w. U nas na szczęście to się powoli zmienia ale jak każdy wie wszędzie jest odłam niedoboru myślenia typu korwin i jego zwolennicy.



Widzę, że już nie możesz się doczekać następnej parady dziwolągów i zapięcia w dupę przez kilkunastu innych, brudnych pedałów. Obyś złapał HIVa. :tecza:

cys23

2015-02-16, 17:20
Dobrze powiedziała. Argumenty też przyjęła dobre. Proste, ale dobre.

Loaloa

2015-02-16, 17:20
No dalej kołtuny, przeprowadźcie się do Rosji. Tam większość przyklaskuje poglądom wam bliskim.


lapps

2015-02-16, 17:37
Miles87 napisał/a:

a co k***a w rosji miała powiedzeć? k***a że się rżnęła z koleżanką? Archipelag gułag by poznała od 2 strony. Mentalność rosji to k***a XVII w. U nas na szczęście to się powoli zmienia ale jak każdy wie wszędzie jest odłam niedoboru myślenia typu korwin i jego zwolennicy.



przeciez powiedziala, ze corce by pozwolila byc lesba, a sama sie ze swoim biseksualizmem nie kryje :facepalm:

paranoje masz pedale nitk cie nie przesladuje...

Grzegorz.C

2015-02-16, 17:44
ale jak emeryturka będzie głodowa to sobie hipokrytka przypomni o synu racja? ;)

fyrku

2015-02-16, 17:53
Ja pierdziu , jak ona wygląda. Co za stary świniak. Wolę ją taką pamiętac. Są cycuszki :)


McMenel

2015-02-16, 18:27
Cytat:

up Aj tam pie**olisz. . . ogolnie dobrze prawi - chłop ma być chłopem , nie p*zdą.
Może jesteś pedałem ? ^^
PIWKO ! :)


A co ci k***a jego mać do tego co robię we własnym łóżku ??

Cytat:

Zgadzam się, lesbijki mogą być, ale muszą być w miarę ładne. Brzydkim lesbom i pedałom mówię stanowcze NIE ! Tak dla ładnych lesbijek, nie dla zboczeń !


Mam nadzieję iż to jest ironia bądź jakaś forma trollingu bo właśnie bijesz na głowę ten filmik.


Cytat:


Widzę, że już nie możesz się doczekać następnej parady dziwolągów i zapięcia w dupę przez kilkunastu innych, brudnych pedałów. Obyś złapał HIVa. :tecza:


Ocho argumenty na poziomie. Rynsztoka ale jednak...

Majesty

2015-02-16, 18:38
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, stare porzekadło ciągle żywe :D

Miles87

2015-02-16, 18:40
@McMenel

Jesteś na sadolu tutaj się nie dyskutuje bo inteligencja jest źle widziana. Można się tylko z gimnazjalistów pośmiać.