18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metal Vs Punk Różnice

Komarzysta91 • 2012-12-22, 10:27
Gość prezentuje różnice w graniu Punk'a i Metalu

Jak mówi teoria zaslyszana punk to "trzy akordy i darcie mordy"
do Metalu nie znam żadnej teorii


PRG

2012-12-22, 19:25
Metal - przerost formy nad treścią

skandal89

2012-12-22, 19:52
k***a co za debile takie filmy robią, ludzie w temacie itak wiedzą a resztę to ch*j obchodzi, w ogóle utożsamianie się z subkulturą jest dziecinne jak dla mnie, ja wyrosłem z bucia punkiem jak miałem z 16 lat teraz słucham wszystkiego, rock, rap czy metal, nie ważne jaki gatunek, ważne, żeby muzyka była dobra.

j***ć hejterów.

Pizkes

2012-12-22, 20:29
Proszę, zajebisty metal, prosto z Polski! Tak, to są polskie zespoły!

[/video][video]

[video]
[/video]

BialyMadball

2012-12-22, 20:59
Jak czytam te wasze komentarze to mam ochotę pawia puścić... Nie ma złej muzyki i gatunków. Są tylko złe zespoły i ludzie o ch*jowym guście. Porównywanie dwóch gatunków (które są od siebie całkowicie różne) jest bezcelowe. Sam słucham metalu, rocka, hardcore, hip-hop, drum'n'bass i inne gatunki... Każdy z nich ma w sobie coś dobrego.

A osoby, które wyzywają tego typa od brudasów, tylko pokazują swoje intelektualne dno... I polecam kanał tego gościa na YouDupie, bo ma sporo dobrych utworów.

NieLubieRyb

2012-12-22, 21:58
@pentak, ~bongman i reszta

potwierdza sie moje przekonanie ze wiekszosc ludzi sluchajacych metalu jest mocno ograniczona gatunkowo.

-o qrwa metal moj ulubiony gatunek. szybko trzeba dac komenta z ostrzezeniem dla elektro-zjebow zanim zacznie sie pocisk na ten no ukochany moj gatuneczek.

nosz qrwa krew mnie zalewa. co do muzulanow, murzynow, zydow ze trzeba ich cisnac iwg odraza, niemcow, ruskich usa i reszte ktora jebie nas od tylu wq dupe, ze rzad trzeba rozjebac itd. jestesmy wszyscy tu zgodni.

A jesli chodzi o muzyke to nich*ja sie nie mozecie pogodzic.

Jezeli sami nie jestescie tolerancyjni wobec kogos kto slucha czegos innego to sami tolerancji nie oczekujcie.
AMEN


Komarzysta91

2012-12-22, 23:45
Tu jeden z naszych też wymiata na gitarze

Polka dziadek (melodia lata z radiem)

Ciesin

2012-12-23, 00:46
Jak dla mnie to power metal i naciągany punk. Ale co ja tam się znam. Z wioski jestem, a gitarę to tylko na weselu widziałem :<

A jeśli chodzi o ten niepotrzebny spór pomiędzy punkiem i metalem, moja odpowiedź brzmi Dezerter ;]

daromaniak

2012-12-23, 02:09
Oba gatunki wymiataja

sylwek1191

2012-12-23, 10:42
dwa akordy i darcie mordy

_AdA_

2012-12-23, 21:38
W sumie właśnie o to chodzi w punku, żeby był śmieciowy, ale należy pamiętać o tym, że to właśnie z niego wziął się metal, thrash metal dokładniej - wg filmu "headbangers cośtam. " :D

A tak btw, pomyślałam, że metal jest jak żarcie. możesz powiedzieć "lubię jeść", ale nikomu to nic nie mówi, bo jest tyle rodzajów jedzenia itp. itd. Tak samo z metalem - jest tyle przeróżnych gatónków i to właśnie jest w nim piękne.