18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metal Vs Punk Różnice

Komarzysta91 • 2012-12-22, 10:27
Gość prezentuje różnice w graniu Punk'a i Metalu

Jak mówi teoria zaslyszana punk to "trzy akordy i darcie mordy"
do Metalu nie znam żadnej teorii


Vicious111

2012-12-22, 16:10
@goolman

Oceniać swoją miarą mnie nie musisz , tym samym żegnam bo właśnie udowodniłeś mi jaki jesteś płytki

Pozdrawiam.

hszanu

2012-12-22, 16:20
aż sobie włączę Analogsów ;]

Komarzysta91

2012-12-22, 16:27
Analogs to gatunek Oi o ile dobrze kojarze

SadystycznyRoman

2012-12-22, 16:33
Cytat:

Z góry do wszystkich hejterów jeżeli macie zamiar pisać że muzyka gitarowa to nie muzyka tylko bezmyślne napie**alanie w struny to od razu sp***alać wielbić swoich "didżejów" którzy wrzucą wam płytę w odtwarzacz przekręcą dwa potencjometry a trzecim będą napie**alać w te i nazad żeby to co ODTWARZAJĄ różniło się od oryginału lub poprzestawiają "kwadraciki" w "ejdżeju" aby usatysfakcjonować swoich wykwintnych słuchaczy.

Muzyk tworzy muzykę a nie przerabia gotowce...



c**a z Ciebie, mówisz o hejterach a sam nim jesteś, nawet nie wiesz jak trudne jest to jak to nazwałeś "poprzestawianie kwadracików", sam próbuję coś robić i to nie jest takie łatwe jak się wydaje, zresztą ch*ja się znasz jeśli sądzisz że ktoś tu tylko przestawia kwadraciki, większość remixów ma całkiem inny motyw niż orginalna piosenka więc wszystko trzeba robić od nowa, po za tym czy żaden "didżej" nie zrobił jeszcze własnego utwory?

P.S. j***ć metalowe gówno.

kalosz90

2012-12-22, 16:38
@Lord Gutek

Laiho??

A tak poza tym, to gościu świetnie gra.

oumn

2012-12-22, 16:41
fejk. Punk nie gra solowek :D

MareKSG

2012-12-22, 17:55
Czemu metale muszą wyglądać jak zarośnięte małpy i zachowywać się jak podludzie?

conterplarque

2012-12-22, 17:59
tworzenie muzyki elektronicznej na samplerach czy innych syntezatorach tez wymaga wyczucia rytmu i sporego nakładu pracy wiec nie rozumiem hejtu 'brudasów'. Tak, brudasów, bo ten post chyba mial na celu WALKE ZE STEREOTYPAMI, a widze ze tylko je utrwala

Bard_Zerald

2012-12-22, 18:10
Nie ogarniam, dlaczego metali się wyzywa od brudasów.
Jak ma się takie długie włosy trzeba je myć codziennie. Innymi słowy musisz brać codziennie prysznic. Czasem można zaszaleć i myć co 2 dzień ale wtedy drugiego dnia masz już przetłuszczone troche i wyglądają strasznie.
Trzeba je też czesać, itd. A zwykle od brudasów wyzywają ich goście w śmierdzących dresach stojący pod sklepami od których walić na kilometr potem albo w najlepszym razie konkretną ilością tanich dezodorantów.

No ale ch*j.
Metal na mój gust wygrał. Punk jest zwykle ch*jowy, nieciekawy rytmicznie ani melodycznie.
Bywają fajne piosenki, ale dużych wartości muzycznych to raczej nie mają.

Gość faktycznie jest lekko małpiasty, ale fajnie gra bardzo.

bachi1997

2012-12-22, 18:32
@Frosnborn bo się wczuwa, nie myśli o tym jak wygląda, tylko skupia się całym sobą na muzyce. Wiem, bo sam gram na gitarze i nie raz pie**olnę fejsa jak małpa XD

Miki6830

2012-12-22, 18:33
Defect napisał/a:

Pewnie tutaj większość kojarzy punka z jakimiś pop-rockowymi zespolikami amerykańskimi typu Green Day, Good Charlotte czy inny Sum41. Odpowiedź brzmi: to gówno to nie jest punk!
Posłuchajcie czegoś takiego jak Sham 69, Sex Pistols. Albo np. Polski "Defekt Muzgó" i dopiero oceniajcie gatunek


A gdzie Uliczny Opryszek? Dezerter? Włochaty?

Lord Gutek

2012-12-22, 18:41
kalosz90 napisał/a:

@Lord Gutek

Laiho??

A tak poza tym, to gościu świetnie gra.



No k***a, a jakże by inaczej, moim zdaniem jeden z najlepszych!

Komarzysta91

2012-12-22, 19:01
Bard_Zerald, Potwierdzam 2 Lata miałem kudly długie wiem ile to jest pie**olenia a ten Mistrzu na filmie ma kręcone co +20 do plątania się ich ma

amb

2012-12-22, 19:03
punk vs. metal... tico vs. matiz... maslo czy margaryna k***a...
metale mysla, ze umieja grac*. panczury maja to w dupie, a i tak sie dobrze bawia.

*tak, niektorzy umieja, ale na pewno nie slayer

a w ogole, na gitarze moze grac kazdy, odkad wymyslono przester i pochodne.