18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Męska Choroba

St...........el • 2012-08-13, 23:56
George Carlin postrzega męskość w dość oryginalny sposób, lecz trudno odmówić mu spostrzegawczości i racji odnośnie kilku spraw.


brylant1412

2012-08-15, 06:58
pie**oli bez sensu a mnie tak dynia napie**ala po wczorajszym

prukla

2012-08-15, 07:41
Jedyne rzecz gorsza od feministek to sfeminizowani kolesie. Jesli tak bardzo jest przekonany o nieprzydatnosci mezczyzn gatunkowi ludzkiemu czemu jeszcze nie strzelil sobie w leb, kretyn.

b00mba

2012-08-15, 08:45
idioci i lewackie ścierwa wmawiają młodemu pokoleniu, że agresja jest rzeczą złą. Tak samo rasizm, adorowanie kobiet i tym podobne. Prawda jest taka że mężczyzna musi być agresywny, ponieważ on ma być fundamentem dla rodziny, ma jej bronic przed napastnikami itp. Co do rasizmu, według mnie nie jest konieczny ale również jest zdrowy. Tak jak ojciec rodziny chce jak najlepiej dla swoich dzieci tak państwo dla narodu,i dalej przedstawiciel rasy x chce żeby jego rasa miała się najlepiej. Powodem istnienia człowieka jest przetrwanie jego rasy. Gdy zabraknie miejsca na ziemi lub surowców do wykorzystania jedna rasa zapanuje i wymorduje drugą.Co do adorowania kobiet-Kobiety są stworzone jako istoty słabsze nie dlatego, że jest to jakaś ułomność tylko dlatego gdyż mają inny cel do spełnienia w naturze-wychowywanie dzieci.

Kluska

2012-08-15, 08:49
lubię go.
karykatyzuje on pseudo- inteligentne dowody w sposób naprawdę śmieszny ;D
jakbym widział trolownię na forach dyskusyjnych ;)

kalibko

2012-08-15, 10:48
Ta pie**olona femitranzwestytka uważa że powinienem sobie zakładać rureczki stac przed pie**olonym lustrem i ze w piątek po robcie nie mogę zalć mordy i wydymać jakiejś głupiej laski w aucie kolegi
Sorrry Ale ni h*ja

kuba124

2012-08-15, 11:03
Agresje i konkurencje mamy we krwi(mężczyźni), więc wątek odnośnie wpajanych nam zasad przez ojców jest niepotrzebny.
Jeżeli chodzi o sutki u mężczyzn, to równie dobrze można powiedzieć, że kobiety nie powinny mieć orgazmu, poza tym łechtaczka jest pozostałością po penisie.

blendziooh

2012-08-15, 11:09
Na początku była kobieta. Była tak poj***na, że facet z jej ciała postanowił sp***olić i wziąć to co najlepsze, w tym mózg. I tak powstał mężczyzna. I to wyjaśnia, czemu baby są tak poj***ne.

Nie oglądajcie filmiku, ma 6:30 a jest jedynie pie**oleniem jakiegoś typa.

Nabs

2012-08-15, 11:12
Cytat:

Prawda jest taka że mężczyzna musi być agresywny, ponieważ on ma być fundamentem dla rodziny, ma jej bronic przed napastnikami itp.


nie musi być agresywny żeby bronić swojej rodziny. Do obrony nie jest potrzebna agresja, agresja jest potrzebna w przypadku ataku. A dzięki agresywności to właśnie mężczyzna bije swoją żonę, swoje dzieci. A między innymi alkohol, czy narkotyki są jednymi z głównych czynników zwiększających agresje.

Cytat:

Co do rasizmu, według mnie nie jest konieczny ale również jest zdrowy.


Jakieś konkretne przykłady, czy tylko tak pie**olisz, bo tak uważasz?

Cytat:

Co do adorowania kobiet-Kobiety są stworzone jako istoty słabsze nie dlatego, że jest to jakaś ułomność tylko dlatego gdyż mają inny cel do spełnienia w naturze-wychowywanie dzieci.


Po naszych olimpijskich sztangistkach, bym nie powiedział że są słabe. Dam sobie nawet rękę uciąć, że jakbyś miał taką kobietę, to by cię okresowo napie**alała, aż byś tracił przytomność. Zarówno facet jak i kobieta, mogą być albo słabi, albo silni. Organizm ludzki potrafi się dostosować, im cięższe wymagania mu stawiamy, tym ciężej pracuje. Są zarówno cherlawe kobiet, jak i cherlawi faceci, i różne rzeczy za to odpowiadają, począwszy od genów, kończąc na trybie życia.

Weź swoje poj***ne teorie i wsadź sobie w dupę, bo głupszych dawno nie słyszałem.

Odnośnie tematu, nie ze wszystkim się zgadzam z gościem, ale po części ma racje. No bo będąc facetem, wcale nie jest łatwo. I sam to sobie uświadomiłem na pogrzebie swojego ojca, kiedy wszyscy inni płakali, a ja nie potrafiłem, bo uczono mnie że tylko baby płaczą, a ja jestem facetem, i muszę być silny. Miałem wtedy jakieś 15 lat.

Kuriki

2012-08-15, 11:16
Na odzew super samców nie trzeba było długo czekać :nietoperz:

dagothar

2012-08-15, 11:17
@b00mba
Państwo to twór sztuczny, wymyślony po to, żeby banda młodych debili dała się zarżnąć dla czyjegoś "wyższego celu". Nie ma możliwości, żeby przypisywać mu wolną wolę i chęci "wspomagania" swoich "dzieci".
Rasizm to chora ideologia, szkoda się aż zniżać do tego poziomu.
Znalazłeś cel i powód istnienia człowieka? Gratuluję, filozofom się to nie udało.

@kuba
Łechtaczka pozostałością po penisie? A, rzeczywiście! Przecież każdy zaczyna jako mężczyzna...

KamykHC

2012-08-15, 11:33
Pierwszy raz pie**oli od rzeczy.

kuba124

2012-08-15, 11:33
@dagothar

W zasadzie zaczynamy jako biseksualne istoty idealnie przystosowane do powstania dziewczynki lub chłopca. Łechtaczka jest tylko pozostałością po tym co mogłoby istnieć w większej postaci gdyby z płodu powstał chłopiec. ;)

TheColt

2012-08-15, 11:34
prukla napisał/a:

Jesli tak bardzo jest przekonany o nieprzydatnosci mezczyzn gatunkowi ludzkiemu czemu jeszcze nie strzelil sobie w leb, kretyn.


Może dlatego że nie żyje...

dagothar

2012-08-15, 11:46
@kuba
'Pozostałość' nie mówi się na coś co 'mogłoby być' ale nie było, tylko na coś, co było, ale już tego nie ma. W tym kontekście to słowo raczej nie pasuje, nie uważasz?

@niektórzy inni
Czy wy, ludzie, nie macie poczucia humoru? Nie umiecie docenić inteligentnego dowcipu? Czy dla was szczyt komedii to płytkie skecze jakichś kiczowatych kabaretów?
Nauczcie docenić to, jak ktoś wam wytyka błędy, i opinie, z którymi się nie zgadzacie, bo to przez nie rozwiniecie się intelektualnie.