18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mercedes ustrzelił szofera

Duczki1234 • 2024-04-25, 06:49
Celownik na masce ma swoją funkcję specjalną


Jarazz

2024-04-25, 16:52
biegu86 napisał/a:

Jedna zaleta to fakt, że z babą w domu nie siedzi bo tak kłócili by się codziennie. Kolega co dużo jeździł w każdym ciekawym mieście miał jakąś dupe. Jeździł to tu to tam do pracy i przy okazji sobie por*chał.



Przy drodze zawsze stoją jakieś grzybiarki, a na parkingu parkingowe

Nemrod90

2024-04-25, 19:07
smc napisał/a:

Zastanawiam się, czy nie kupić zestawu i nie zostać kierowcą zawodowym. Mam na oku Actrosa, nowy wraz z naczepą typu firanka. Za cenę jednego mieszkania mógłbym zwiedzać świat.
Co o tym myślicie?



Opcja dla desperatów, praca kierowcy nie ma absolutnie żadnych plusów - zwiedzisz tylko zaszczane, śmierdzące parkingi, gdzie będziesz miał spore szanse zostać pobity i okradziony, pieniądze zarobisz marne jak na oddanie niemal całego czasu wolnego, a finalnie zostaniesz brzuchatym, bezzębnym alkoholikiem z depresją i zniszczonym kręgosłupem. Nie wchodź w to bagno, jak pojeździsz kilka lat, to będzie już bardzo ciężko się z niego wygrzebać i przebranżowić. Ja wytrzymałem pół roku i rzuciłem to w p*zdu, szkoda życia.

Adamsadistic

2024-04-25, 22:33
j***ny myślał że zatrzyma ciężarówkę ciałem

smc

2024-04-25, 23:25
Dzięki, Koledzy.

Odpuszczam. Mogłem zrobić największy błąd w swoim życiu...

Wombat212

2024-04-26, 00:01
smc napisał/a:

Dzięki, Koledzy.
Odpuszczam. Mogłem zrobić największy błąd w swoim życiu...



Sadol też u poradzi czasem. Pomysl może o kierowcy autobusu. Zrób D i też w trasy w fajne miejsca pojedziesz

baronturbina

2024-04-26, 08:44
KewinDeBrujne napisał/a:

Szwagier pracuje 3 tyg trasa i 1 tyg w domu - głównie Holandia. Może i zarobi ok. 12k na rękę ale to jest ch*j nie robota. Robi tylko tak ze względu, że jest kredyt, z którym trzeba się uporać. W domu z kolei samotnie żona z dwójką małych dzieci gdzie jak wraca to się cały tydzień kłócą. Szkoda życia. Jeśli masz inne opcje to odpuść.


Tak. Mam znacznie inne opcje.

juhc_nimda

2024-04-26, 08:48
Duczki1234 napisał/a:

Kuzyn już 10 lat w międzynarodówce . W tym czasie;
-rozwod
- alimenty
- alkoholizm
- brak pomysłu na życie jak wraca na 3 /4 dni albo balet
- problemy z kręgosłupem oraz jelitami
-
Ogólnie śpisz w budzie szczasz na koło polecam



Sąsiad 20 lat na miedzynarodówce.
Miezkanie w krakowie,
Dom pod krakowem,
Mieszkanie nad morzem,
Mieszkanie w Bułgarii
4 samochody.
Zona dwoje dzieci. Żyją razem bez problemu.