18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Menel żre karmę dla psa

pytolsky • 2022-06-23, 11:07
Co tu dużo mówić, jaka karma Tropi jest, każdy widzi, ale nie każdy dostąpi zaszczytu spróbowania


ebeebe_ebeebeebe

2022-06-23, 13:35
k***a ludzie, ja kupiłem ostatnio psu karme suchą... Purizon Black Agnus ...
20% świeżej wołowiny Black Angus, 19% świeżego łososia, 18% kurczaka (suszonego), 8% indyka (suszonego), ziemniak (suszony), batat (suszony), 7% tłuszczu drobiowego, 3% mięsa kaczki (suszonego), 3% białka drobiowe (hydrolizowanego), groszek, 1% jajo (suszone), 1% oleju z łososia, siemię lniane, łupiny nasion babki płesznik, jabłka (suszone), marchew (suszona), żurawina (suszona), zioła suszone (szpinak, tymianek, oregano, szałwia, pietruszka, majeranek, rumianek, nasiona anyżu, kozieradka, nagietek, mięta pieprzowa), inulina z cykorii.


k***A ZERO KONSERWANTÓW... a pachnie tak że za każdym razem jak nakładam psiakowi... to mam ochotę wpie**olić xD

baronturbina

2022-06-23, 13:37
ebeebe_ebeebeebe napisał/a:

k***a ludzie, ja kupiłem ostatnio psu karme suchą... Purizon Black Agnus ...
20% świeżej wołowiny Black Angus, 19% świeżego łososia, 18% kurczaka (suszonego), 8% indyka (suszonego), ziemniak (suszony), batat (suszony), 7% tłuszczu drobiowego, 3% mięsa kaczki (suszonego), 3% białka drobiowe (hydrolizowanego), groszek, 1% jajo (suszone), 1% oleju z łososia, siemię lniane, łupiny nasion babki płesznik, jabłka (suszone), marchew (suszona), żurawina (suszona), zioła suszone (szpinak, tymianek, oregano, szałwia, pietruszka, majeranek, rumianek, nasiona anyżu, kozieradka, nagietek, mięta pieprzowa), inulina z cykorii.
k***A ZERO KONSERWANTÓW... a pachnie tak że za każdym razem jak nakładam psiakowi... to mam ochotę wpie**olić xD


Nic Cię przed zjedzeniem nie powstrzymuje! To jest w Twojej głowie i tylko tam.

discoteq

2022-06-23, 14:33

Mendaszek

2022-06-23, 15:24
Jak bylem na studiach i mieszkalem ze znajomymi to czesto wieczorem na gastro robilismy sobie kanapki. Oczywiscie byl jeden typ, ktory zawsze jadl nasze kanapki na krzywy ryj, typu: 'ooo kanapki, wezme sobie jedna'. W koncu poszlismy do sklepu po kocia karme, zrobilismy z nia kanapki i polozylismy na stole. Nie trzeba bylo dlugo czekac, ziomek wstal i wzial sobie kanapke. Jak konczyl ja jesc to pokazalismy mu filmik z calego procesu - zakup kociej karmy, smarowanie kanapek itd. Wiecej juz nie chcial jesc naszych kanapek, ale dopoki nie pokazalismy filmu to zajadal sie i nawet przez mysl mu nie przeszlo, ze z kanapka jest cos nie tak, wiec te karmy musza byc calkiem smaczne

ifheowna

2022-06-23, 16:07
Jak inflacja tak będzie zapie**alać to taka karma będzie rarytasem jak kawior...

Cipczan

2022-06-23, 16:11
Mendaszek napisał/a:

Jak bylem na studiach i mieszkalem ze znajomymi to czesto wieczorem na gastro robilismy sobie kanapki. Oczywiscie byl jeden typ, ktory zawsze jadl nasze kanapki na krzywy ryj, typu: 'ooo kanapki, wezme sobie jedna'. W koncu poszlismy do sklepu po kocia karme, zrobilismy z nia kanapki i polozylismy na stole. Nie trzeba bylo dlugo czekac, ziomek wstal i wzial sobie kanapke. Jak konczyl ja jesc to pokazalismy mu filmik z calego procesu - zakup kociej karmy, smarowanie kanapek itd. Wiecej juz nie chcial jesc naszych kanapek, ale dopoki nie pokazalismy filmu to zajadal sie i nawet przez mysl mu nie przeszlo, ze z kanapka jest cos nie tak, wiec te karmy musza byc calkiem smaczne



A ja to nuda na studiach. Wódka, zabawa i panienki. Jak trzeba było to książka. Ale ze mnie to taki nudziarz.

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-23, 16:12
Aaaa ch*j z tym :D
Ja raz konserwę mielonkę jadłem 1 rok po terminie i k***a żyje :D

IdiNaHui

2022-06-23, 16:26
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Nie zdziwiłbym się gdyby ta karma miała mniej syfu i chemii, uszlachetniaczy i konserwantów niż te nasze "ludzkie" pasztety i konserwy, które wpie**alamy.


k***a, ale kto je pasztety i konserwy? Zwierzęta zwane p0lakami?

MisiaXD

2022-06-23, 16:32
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Nie zdziwiłbym się gdyby ta karma miała mniej syfu i chemii, uszlachetniaczy i konserwantów niż te nasze "ludzkie" pasztety i konserwy, które wpie**alamy.



Skład:
mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% drób), zboża, substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, cukry.

Składniki analityczne:
wilgotność 82%, białko surowe 6,5%, tłuszcz surowy 4%, popiół surowy 2,5%, włókno surowe 0,3%.

freddy.krueger

2022-06-23, 18:31
Ogólnie to żarcie dla psa jest robione w innej klasie nie musi ale może zaszkodzić dla człowieka ... Z mojej pracy była delegacja w marsie w którym robi się takie przetwory :P smród gorszy zniż z oczyszczalni ścieków

Critical_Mass

2022-06-23, 19:12
Tak chwali że witaminki i że mmmmmmmmmm a wygląda jak pół dupy zza krzaka.

vortexture

2022-06-23, 19:12
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Nie zdziwiłbym się gdyby ta karma miała mniej syfu i chemii, uszlachetniaczy i konserwantów niż te nasze "ludzkie" pasztety i konserwy, które wpie**alamy.



Problem w tym, że o ile jedzenie przeznaczone dla ludzi w UE ma dość wyśrubowane normy to żarcie dla psów niekoniecznie.
Znaczy to tyle, że jak będąc człowiekiem i zajadając smaczne paróweczki objadasz się świńskimi pazurami to jedząc karmę Trop żresz jeszcze gorzej. Zrobić krzywdy może nie zrobi ale raczej nie traktowałbym tego jako głównego źródła pożywienia, jeżeli tylko jest dostępne coś innego.

kothletino

2022-06-23, 19:16
A co wy ich uświadamiacie, niech wpie**alają karmę dla zwierząt! :mrgreen:
Będzie więcej wstawek. :D

szczecin123

2022-06-23, 19:17
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Nie zdziwiłbym się gdyby ta karma miała mniej syfu i chemii, uszlachetniaczy i konserwantów niż te nasze "ludzkie" pasztety i konserwy, które wpie**alamy.



I tu masz rację. Jakby był taki syf jak w ludzkim jedzeniu to pies czy inny kot by zdechł

MrMorus

2022-06-23, 19:22
Potrafią ludziom sól drogową do kiełbasy sypać, a wy myślicie, że w karmie dla psów będzie to co na etykiecie.