18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Menel żre karmę dla psa

pytolsky • 2022-06-23, 11:07
Co tu dużo mówić, jaka karma Tropi jest, każdy widzi, ale nie każdy dostąpi zaszczytu spróbowania


Beka_XD

2022-06-23, 19:44
Szkoda chłopa. Mam nadzieję, że cymbała nagrywającego, który to upublicznił spotka ten sam los.

psylofit

2022-06-23, 19:50
Za gnoja lubiłem podj***ć troche suchego Pedigree Pal mojemu foksiowi. Zajebista przekąska.

kocur

2022-06-23, 20:38
IdiNaHui napisał/a:

k***a, ale kto je pasztety i konserwy? Zwierzęta zwane p0lakami?



ja jem , własnej roboty .

ps. zwierzeta to za Bugiem

TylerPL

2022-06-23, 21:23
Ja zrobilem raz spaghetti z Whiskasem z wołowiną (galarete na durszlaku odcedzilem) i sosem Bolońskim ze słoika i jedynie mogę powiedzieć, ze malo slone (bez smaku) sa te kawalki miesa. Sucha karma dla kotow jest znacznie smaczniejsza niz ta z puszki. A ciasteczka dla psów raz wyciagnałem na przwrwie w szkole i jak sie koledzy dobrali to nie mialem serca im mówić ze to z zoologicznego sklepu są.

Bul_od_bytu

2022-06-23, 21:48
Słucha się go miło jak Makłowicza polskiej patologii

silwerbalk

2022-06-23, 22:09
k***a to jest lepsze niż pasztetowa która tak z lubością wpie**alacie .... Zobaczcie sobie na skład karmy ..... Szynka ktorą tak wpie**alacie ma więcej syfu niż ta karma

Fekalix.Kloaka

2022-06-23, 22:26
KoniecZartow napisał/a:

Lepszą opcją jest steakhouse, wiejska zagroda czy taste of the wild, chociaż wole brać psom tej pierwszej firmy. Szczególnie gdy są na barfie.



meatlove i moim zdaniem nic lepszego, no oczywiście poza barfem dla kota dać nie można\


Oponka

2022-06-23, 22:29
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Nie zdziwiłbym się gdyby ta karma miała mniej syfu i chemii, uszlachetniaczy i konserwantów niż te nasze "ludzkie" pasztety i konserwy, które wpie**alamy.



bo tak jest :amused: UE nałożyło srogie restrykcje na wszelką karmę dla zwierząt i nie może ona mieć żadnych uzupełniaczy smaku, spulchniaczy i innej chemii. za to w zwykłym chlebie może być pół tablicy mendelejewa. nic dziwnego, że chlebek szkodzi zwierzątkom :krejzi:

focusek

2022-06-23, 22:29
jak tak dalej pojdzie to bedziecie sie bic o ta k***a karme dla psow tak was k***a pis w dupe wyjebie :D

Coonor

2022-06-23, 23:04
Menel nie menel jak dla mnie sposób wypowiedzi na całkiem dobrym poziomie.

kaczmarzgr

2022-06-24, 00:22
Wszystko ok, każdy je to co lubi, albo na co go stać, ale co do k***y nędzy znaczy "bardzo horyzontny danie drugie"? Zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Cipczan

2022-06-24, 08:16
freddy.krueger napisał/a:

Ogólnie to żarcie dla psa jest robione w innej klasie nie musi ale może zaszkodzić dla człowieka ... Z mojej pracy była delegacja w marsie w którym robi się takie przetwory smród gorszy zniż z oczyszczalni ścieków



Zaszkodzić dla człowieka i smród gorszy zniż. Opamiętaj się!
P.S. Byłem w tych zakładach, ale na halach produkcyjnych. Nie śmierdziało. Może wasza delegacja kontrolowała odpady?

Smokw

2022-06-24, 09:59
baronturbina napisał/a:

Racja hahah!... wymiona lepiej brzmią niż kopyta i inne tego typu



Ty w ogóle wiesz co to są wymiona?

AbsolutnyBrakKarku

2022-06-24, 10:03
Bul_od_bytu napisał/a:

Słucha się go miło jak Makłowicza polskiej patologii



Makłowicz z Radomia już przeniósł się do wieczności niestety.

Amg19

2022-06-24, 15:06
Kilka lat temu w Tarnobrzegu w czterech bodaj punktach serwowali zapiekanki tylko z taką zawartością. Wszystkim smakowały, sądząc po kolejkach kupujących.