18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mefedron Mnie Rozpier...

maciejpp • 2018-04-11, 10:41




Film wrzucony z youtube dodany zostal 4 kwietnia 2k18 opisu brak ale dodam od siebie cos


NA filmie widzimy goscia mocno zniszczonego ktory lezy kolo smietnika i wie jak MEFEDRON SMAKUJE!

~DMT

2018-04-11, 10:50
Ależ sk***iel wystrzelony... Szacun dla nagrywającego, że nie bał się podejść do takiego pakera :szydera:

koneserharda

2018-04-11, 11:21
Arab na detoksie po roku obcowania w Rosji

nowynick

2018-04-11, 11:39
k***a i taki jest skutek zabraniania ludziom narkotyków. Zapaliłby jointa czy wciągnął kreskę, nawet jakby go ostro wzięło to najwyżej by półmaraton przebiegł, ale na pewno aż tak by go nie spizgało.

A tak biorą ludzie jakieś byle gówno co tylko dostępne, produkowane w jakiś garażach przez "chemików", czystość to ma żadną, pewnie z połowa komponentów, która nie przereagowała wymieszana z produktem.

PS No i były by dodatkowe wpływy z akcyzy, ja się pytam: czemu k***a nie?

krzyks_07.0

2018-04-11, 12:08
danielbiel1988. Wyczuwam doświadczenie w temacie :lol:

nowynick. Gdyby zalegalizowali narkotyki i obłożyli je akcyzą to i tak kwitłby czarny rynek. Dla narkomanów liczy się cena i końcowy efekt. Owszem. Legalizacja miękkich mogłaby trochę ogarnąć problem. Póki co zjeby nawet w celach leczniczych robią problemy. Twarde narkotyki zawsze będą problemem.

mateusos

2018-04-11, 12:22
pie**olicie koles poszedl wyslac list a wy ze nacpany :shock:

landryn86

2018-04-11, 13:12
maciejpp napisał/a:





Film wrzucony z youtube dodany zostal 4 kwietnia 2k18 opisu brak....



Nosz Kurrrr! nie można napisać normalnie jak człowiek 2018?? :idzwch*j:

BKKWK

2018-04-11, 13:42
maciejpp napisał/a:

4 kwietnia 2k18



Taka data nie istnieje.

Juzef_Rzelazin

2018-04-11, 13:46
jak tu się dziwić, że Poczta Polska polecone dostarcza dwa tygodnie, skoro listonosz taki odpalony

100Burned

2018-04-11, 14:18
nowynick napisał/a:

k***a i taki jest skutek zabraniania ludziom narkotyków. Zapaliłby jointa czy wciągnął kreskę, nawet jakby go ostro wzięło to najwyżej by półmaraton przebiegł, ale na pewno aż tak by go nie spizgało.

A tak biorą ludzie jakieś byle gówno co tylko dostępne, produkowane w jakiś garażach przez "chemików", czystość to ma żadną, pewnie z połowa komponentów, która nie przereagowała wymieszana z produktem.

PS No i były by dodatkowe wpływy z akcyzy, ja się pytam: czemu k***a nie?



Mefedron pod warunkiem że czysty jest najbezpieczniejszym draxem zaraz obok zioła. Absolutnie nie powoduje agresji (jak feta u wielu) ani wstrętu do jedzenia (jak feta) ani całkowicie nie uniemożliwa spania (jak feta). Poza wzmożonym odczuwaniem empatii, potrzeby rozmowy na tematy trudne na trzeźwo nie powoduje napływu poj***nych pomysłów.

Dodatkowo żelbetonowy ku*as i zupełny brak ograniczeń w zakresie jego wykorzystywania gratis. 8-)

Mefix dawniej był stosowany w terapiach różnych zaburzeń i w zasadzie nadal powinien być stosowany. Na pewno nie ma tylu skutków ubocznych co j***na mianseryna, którą nawet pediatra potrafi przepisać.

Moim zdaniem powinien być w ograniczonych ilościach zupełnie legalny. Właściwości uzależniające są znikome z uwagi na to że powyżej pewnej ilości praktycznie nie działa i nie ma sensu go przyjmować przewlekle.

Wiadomo jak się zeżre za dużo na raz to powygina ale z wszystkim tak jest.

Jak coś to kolega mi o tym powiedział, z doświadczenia własnego tego nie wiem. :piwo:

~Velture

2018-04-11, 15:14
MaszAyahuaskę napisał/a:

Ależ sk***iel wystrzelony... Szacun dla nagrywającego, że nie bał się podejść do takiego pakera :szydera:


Człowieku do takiego ćpuna to lepiej nigdy nie podchodzić i pomijając jego zapadłą klatę i 10cm bica to kłania się zdrowy rozsądek.
Nie wiesz co takiemu może odpie**olić, nie wiesz na co jest chory i nie możesz przewidzieć czy zaraz k***a ci nie wyskoczy ze strzykawką z ch*j wie czyją krwią i ci nie zaktualizuje bazy wirusów albo nie wbije ci tulipana w szyję aby skroić ci portfel i komórkę.

Obok takiego czegoś to przechodzisz i idziesz w swoją stronę bez jakichkolwiek rozmów.

Wiewór

2018-04-11, 15:43
Mógł po smieciarke zadzwonić.