18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mefedron Mnie Rozpier...

maciejpp • 2018-04-11, 10:41




Film wrzucony z youtube dodany zostal 4 kwietnia 2k18 opisu brak ale dodam od siebie cos


NA filmie widzimy goscia mocno zniszczonego ktory lezy kolo smietnika i wie jak MEFEDRON SMAKUJE!

niefartt

2018-04-11, 17:24
koleś zalogował się na poczcie i próbował wysłać maila a Wy od razu że naćpany :/

Justynka99

2018-04-11, 17:38
No ja aż tyle z kolegami o narkotykach nie rozmawiam, żeby wydać jakąś precyzyjną diagnozę, ale moim zdaniem to gość jest po prostu pijany i pewnie oprócz tego coś zażył.

pi...........ta

2018-04-11, 18:26
k***a na 10 m bym nie podszedł do takiego podludzia. Tą zakrwiawioną ręką machnie i ch*j wie gdzie trafi i zarazi HIVem albo innym gównem.

adrianm90

2018-04-11, 18:26
K Ci się z zerem pomyliło

bodzio667

2018-04-11, 19:29
2k18 oznacza 2180. Wiem, bo jestem omnibusem.

100Burned

2018-04-11, 20:58
dnbpl napisał/a:

aż specjalnie założyłem konto czytając komentarz osobnika, który pisze, że mefedron jest bezpieczny obok marihuaniny.. widziałem mnóstwo zmarnowanych życiorysów przez chorobę wywołaną tym specyfikiem

tutaj konkrety na temat mefa:

https://www.youtube.com/watch?v=0vM0VSZ7mBs



Koleżko WSZYSTKO bez umiaru, zbyt często i zbyt dużo zrujnuje człowieka. Żarcie z maca, solarium, wóda, fajki i długo by wymieniać.

Miałem na myśli że mefix na tle innych dragów takich jak koks, feta, meta, hera i inne jest względnie bezpieczny. Nie uzależnia aż tak bardzo, nie męczy szczególnie po, nie powoduje harcorowych objawów uzależnienia fizycznego, kolega mówił że da się go przyjmować latami od czasu do czasu i potem wracać do normalnego życia.

Dzisiaj już nie mam czasu ale jutro opisze wrażenia, w końcu znajm je z pierwszej ręki od kolegi :D

I pamiętajcie- wszystkie narkotyki są złe i ich nie zażywajcie. Nie polecam. Narkotyki to zuo i dzieło szatana. Uważam tak ja, 100Burned ;)

dnbpl

2018-04-11, 21:31
100Burned napisał/a:


Nie uzależnia aż tak bardzo, nie męczy szczególnie po, nie powoduje harcorowych objawów uzależnienia fizycznego, kolega mówił że da się go przyjmować latami od czasu do czasu i potem wracać do normalnego życia.

Dzisiaj już nie mam czasu ale jutro opisze wrażenia, w końcu znajm je z pierwszej ręki od kolegi :D



ma bardzo duży potencjał uzależniający ponieważ jest w ch*j mocny a działanie trwa stosunkowo krótko, peak jest po około 1,5h więc pojawia się ciśnienie na dorzutkę.

koleś z filmiku jak najbardziej mogl byc po 4-mmc albo alfa-pvp

a Ty koleszko zostań przy thc bo po tym nie da się wrócić do normalności a osoby, które się wj***ły powtarzają jak mantrę: gdybym tylko mógł zrezygnować z pierwszego razu...

StaryIdiota

2018-04-12, 00:06
Jak Wy lubicie pie**olić, niestety mefedron ma skutki uboczne- sam jestem tego przykładem. Wszystko w dużych ilościach szkodzi, poraża mnie Wasza głupota, odnośnie mówienia, że to coś należy zalegalizować. Powoduje problemy natury psychicznej, na granicy wykolejenia: silne depresje, nerwice, nerwice lękowe, lęki, nerwice natręctw. Pierwszy miesiąc, nawet dłużej po którymś tam przedawkowaniu, nie można w ogóle spać, wciąż masz uczucie, że zaraz umrzesz, nie możesz oddychać, ogromny ból w klatce piersiowej...długo by wymieniał. Pojawiają się problemy skórne. Do tej pory nie piję alkoholu, bo organizm nie przyjmuje, a minęło kilka dobrych lat. Chcesz się upie**alać, to śmiało, ale nie mów innym, że narkotyk jest czymś nieszkodliwym, szczególnie, iż tutaj mamy ostatnio dużo młodych osobników, więc trzeba uważać. Dla tych, co brali i nic im nie było może się to wydawać śmieszne. Dodam, że nie tylko na mnie tak podziałało, znam również inne osoby, znam również takie, które po dużej ilości nie miały dużego problemu, więc nigdy nie wiesz, jak się to skończy.

adamaniedam

2018-04-12, 00:21
I pamiętam wszystko:

Że znaczek był z Belwederem,
A jak wrzucałem list do skrzynki,
To przechodził tatuś Halinki,
I jeden oficer też wrzucał,
Wysoki - wysoki,
Taki wysoki, że jak wrzucał, to kucał

maciejpp

2018-04-12, 22:43
grubo porobiony co nie?

raistpol

2018-04-13, 03:53
k***a, czy to ja jestem tak nacpany że za ch*j nie rozumiem co typ mowi, czy to on to tak robi