18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Media społecznościowe to stan umysłu

sebsossj • 2018-06-09, 20:50
Oto zbiór postów z mediów społecznościowych ze zmarłymi.
Większość z nich pochodzi z hameryczki.




spoiler


Reszta w komentarzach

Mors_Nigra

2018-06-10, 12:36
Bo ja wiem, nic specjalnego, chcą mieć ostatnie zdjęcie czy coś. Różnie traktowano zmarłych przez te setki tysięcy lat naszego istnienia, i różne cyrki z nimi odpie**alano. I już lepiej jak strzelają sobie selfie, niż niektóre rzeczy które ongiś robili :amused: Dla przypomnienia, jeszcze na przełomie XIX i XXw modne było ubieranie zmarłego w normalne ciuchy, ustawianie go do zdjęcia jakby żył i robienie sobie rodzinnego zdjęcia razem ze zmarłym. Także tego...

PS: A co do wrzucania do neta, to są dwa speierdolenia umysłowe w tym. Jedno to takie, że ktoś wrzuca wszystko co się da bo chce mieć atencję, uzależnia się od niej i wrzuci nawet zmarłego dziadzia i babunie, nie dla tego, że nie szanował ich, ale nie może się powstrzymać, wrzucanie wszystkiego, stało się dla niego niezbędne jak oddychanie. Drugie sp***olenie to takie, że maaaasa ludzi traktuje fejsa jak np swój album zdjęć, w końcu można się szybko podzielić z ciocią fotami z wakacji, bo pytała jak było, etc. Tylko, że nie pomyślą o tym, że a) na pejsie są nie tylko z rodziną, b) mają profil ustawiony na publiczny, więc takim suchym dziadzią dzielą się z całym światem, a nie tylko ciocią Madzią która nie mogła przybyć na pogrzeb i chciała by zobaczyć dziadzie ostatni raz.

EdmundKemper

2018-06-10, 13:52
Zj***ne pokolenie zj***nych mediów społecznościowych.

Justynka99

2018-06-10, 13:58
Z kategorii "nic zaskakującego" - zdecydowana większość tych idiotów to osoby religijne.

atocha8

2018-06-10, 14:58
Stany pie**olca !!!!

DoubleBorger

2018-06-10, 17:02
I po ch*jka czekać ze śmiercią do takiego stanu, żeby nie móc z łóżka wyjść, jak można się rozerwać w towarzystwie kilku islamców

D3Ton

2018-06-11, 15:16
Jeszcze trasę konduktu powinni oznaczyć na Endomondo...

Wiewór

2018-06-11, 15:24
S4motN1kt napisał/a:

Obrazek

Coś mi tu nie pasuje... :lol:


k***a nie wiedziałem :(
RIP Jet Li.

sa...........os

2018-06-12, 21:55
Przestałem już nadążać za zapie**alającą degradacją moralną i intelektualną.

sumka

2018-06-12, 23:45
sanctusdiavolos, Zasadniczo zmieniło się jedynie to że teraz ci wszyscy idioci są widoczni dla każdego a tak poza tym wszystko po staremu.