18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Medal Of Honor - Warfighter //GROM

matiskate • 2012-07-09, 13:07
Nowy montaż do reklamy krajowej (?) ukazujący fragmenty akcji GROM'u. Dla wszystkich tych co to nie wierzą w polskie wojsko.



Sprawdzałem jest tylko 1 filmik o tej grze i nie grom'owski a ogólny.

Kl...........lo

2012-07-09, 13:11
Ale co ma k***a gra do realnej postaci wojska danego kraju?
Nie żebym był jednym z wojskowych sceptyków ale ten opis jest po prostu ch*jowy

adiemus36

2012-07-09, 13:22
Grom, to akurat, jedna z najlepszych grup do zadań specjalnych, na świecie. Ogromny powód do dumy :)

Roszp

2012-07-09, 13:24
matiskate napisał/a:

Sprawdzałem jest tylko 1 filmik o tej grze i nie grom'owski a ogólny.


Tak mi się tylko wydaje, że to może być równie dobrze SAS czy SOG albo inne gówno.
Jednym słowem ten film też mi bardzo ogólnie wygląda.

tribal216

2012-07-09, 13:35
gdzie czasy pikseli na comodore? piwo

Pa...........an

2012-07-09, 13:48
Duży plus za polski akcent chociaż to jest akurat zasługą operatorów Navy SEALs, którzy wymogli na twórcach gry wprowadzenie do niej również polskich jednostek (piękny gest pokazujący jakim uznaniem cieszą się nasi komandosi wśród swoich kolegów po fachu z USA).


Co do samej gry to raczej będzie przeciętna - skrypt na skrypcie, liniowo tunelowa struktura map, żenująco kiepskie AI, niski poziom trudności i niemożność przeskoczenia półmetrowego płotka... Frostbite 2.0. może uratuje trochę multi, ale tryb dla jednego gracza będzie pewnie 3-4 godzinny i będzie "na raz".

master2711

2012-07-09, 14:13
@up nic dodać nic ująć

ru_ziolo

2012-07-09, 18:21
Gdzie tu na filmiku widać GROM ?Poza napisami GROM na końcu między innymi formacjami SF ?

Pater patriae

2012-07-09, 18:40
Cytat:

Dla wszystkich tych co to nie wierzą w polskie wojsko.



Ekhm... GROM jest JEDYNĄ niestety dumą polskiego wojska, powstał dzięki gen. Petelickiemu, ale niestety jest on teraz coraz bardziej niszczony, oczywiście jak można się domyślić przez polityków, którzy wciskają tam swoich ludzi, na wskutek czego weterani z GROMu odchodzą i już niedługo pewnie nie będzie jedną z trzech najlepszych jednostek specjalnych na świecie. Oczywiście żaden dziennikarz się tym nie zainteresuje i tego nie nagłośni bo przecież trzeba zbadać co matka Madzi jadła na obiad...

Faktem jest, że polskie wojsko nie jest w stanie samodzielnie obronić naszego państwa przed żadnym poważnym agresorem, więc nie rób ludziom nadziei.

BarnabaTheDog

2012-07-09, 19:28
@up


Skoro zacząłeś temat, to dodajmy:

-marynarka wojenna nie istnieje, jest żartem

-lotnictwo - F16, to jedyne zdolne do dotrzymania kroku wrogim myśliwcom samoloty, które mamy na stanie, a mamy ich malutko.

-piechota+czołgi+zmotoryzowani - coś koło 100 tys. chłopa. Rosomaki, to nawet niezłe transportery, jakieś T-90 jako czołgi chyba mamy jeszcze. Ogólnie za słabo.

-GROM + jeden pułk komandosów (bordowe berety) + FORMOZA (takie NAVY SEAL's) - wybitne jednostki, ale one nie stanowią o obronności kraju.

Teoretycznie to jest tak, że Niemcy czy Ukraina rozjechaliby nas w tydzień prawdopodobnie, a z Białorusią, to może byśmy mieli 50/50.

Wojsko jest w opłakanym stanie, mamy więcej generałów i oficerów, niż armia CHIN(!!! oni mają chyba z milion zawodowego woja)... Nie patrzcie na mnie krzywo, ja nie jestem malkontentem, ale lepiej, żeby ludzie wiedzieli, w jakim stanie jest instytucja odpowiedzialna za bezpieczeństwo ich kraju.

Ranger

2012-07-09, 20:06
Cytat:

Ekhm... GROM jest JEDYNĄ niestety dumą polskiego wojska,



Cóż, w krótkich żołnierskich słowach - pie**olisz. GROM to kiedyś byli fajne chłopaki, jak dopiero się rozkręcał i mało kto miał o nich pojęcie. Natomiast teraz jednostka ta jest zbieraniną plecaków(czyli tych co mają znajomości) i lanserskich pozerów, którzy na siłę chcą być jak SAS czy Navy SEAL's. A oliwy do ognia dolewa MON, który z tej jednostki robi sobie kampanię marketingową.

Osobiście wolę FORMOZĘ. Chłopaki robią swoje, nie wychylają się i nie nawalają sobie fotek na misjach zagranicznych żeby zaszpanować. Niestety sprzętu mają mało, bo większość zgarnia GROM do kręcenia reklam ...

Sl...........nx

2012-07-10, 20:37
Ale dla pewnego płezydenta członkowie GROMu to nie są żołnierze.

si3l

2012-07-11, 00:37
@BarnabaTheDog
Z Białorusią też mielibyśmy po piździe, bo białorusinów wspieraliby ruscy swoim sprzętem, a nawet ludźmi. Kto tam rozpozna czy to rusek czy białorusek. I szczerze wątpię w to czy ktoś z sojuszu bym nam pomógł. Nie ich wojna.

marvin82

2012-07-11, 00:41
Oczywiście polski odział na mapie umieścili gdzieś kolo Moskwy...

krzychu6

2012-07-11, 00:42
Ja w Polskie wojsko wierzę. Sęk w tym, że oni biją się gdzieś u Arabów a naszego kraju nie ma kto bronić.