18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mdlejąca pielęgniarka od szczepionki na COV19

AdamBrown • 2020-12-18, 22:10


Szczepionka na COVID bezpieczna, przecież widać że bezpieczna. :D

T3RMINATOR

2020-12-18, 22:20
Zabrakło jej tlenu przez tą j***ną maseczkę.

plastic

2020-12-18, 22:20
klasyczny przykład wyssania duszy za pomocą kamery.

Payan

2020-12-18, 22:22
To chyba ta polka z UK.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-18, 22:23
Może przemęczenie, może pie**olca dostaje od takich debili jak Ty...
Gdzie tam dowód, że to od szczepionki???

Bourbonable

2020-12-18, 22:29
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Może przemęczenie, może pie**olca dostaje od takich debili jak Ty...
Gdzie tam dowód, że to od szczepionki???



Każde pogorszenie zdrowia w okresie do 40 dni od podania szczepionki powinno być zakwalifikowane jak j***nym odczyn poszczepienny. Co za tym idzie sam jesteś debilem deklu.

POPEJE

2020-12-18, 22:40
fajnie zdemolowała szczepienia :)

petru23

2020-12-18, 22:41
Powinni jak w stanach. Najpierw przedstawiciele rządu się szczepią.
I najlepiej niech zdechną.

andrzejrobert75

2020-12-18, 22:41
Bourbonable napisał/a:

Każde pogorszenie zdrowia w okresie do 40 dni od podania szczepionki powinno być zakwalifikowane jak j***nym odczyn poszczepienny. Co za tym idzie sam jesteś debilem deklu.



W Polin na glowie staniesz i nikt Ci NOP nie uzna,a lekarz az się zapluje jak to zasugerujesz.

pazuzu

2020-12-18, 22:44
A ja się chętnie zaszczepię, nie ma żadnych podstaw żeby się bać tej szczepionki

Bourbonable

2020-12-18, 23:02
pazuzu napisał/a:

A ja się chętnie zaszczepię, nie ma żadnych podstaw żeby się bać tej szczepionki



małp, szczurów nigdy za dużo do testowania leków.

AdamBrown

2020-12-18, 23:05
pazuzu napisał/a:

A ja się chętnie zaszczepię, nie ma żadnych podstaw żeby się bać tej szczepionki



No przecież że nie ma, nawet Firma Pfizer nie widzi zadnych podstaw, od razu sobie zastrzegła, że nie ponosi odpowiedzialności za skutki tej szczepionki, nie wiem czy napisali to na kartoniku, ale tak sobie zastrzegli.
Tak sie zachowuje jak panienka na wydaniu, chcieliście szczepionki, to ją zrobiliśmy, ale czy działa? jak działą? i czy nikomu nie zaszkodzi to my nie wiemy, i nas to nie obchodzi. Kase już wzieli. :D

Znawca_Cipek

2020-12-18, 23:26
Abstrach*jac od tematu glownego, to naprawde nikt by nie r*chal?? To ja rezerwuje! :)

Póki ciepła!

Pandemio-psychoza

2020-12-18, 23:27
AdamBrown napisał/a:

No przecież że ...Kase już wzieli.



Czy ona tam się chwali, że ją "wyszczepili"?

pazuzu

2020-12-18, 23:30
AdamBrown napisał/a:

No przecież że nie ma, nawet Firma Pfizer nie widzi zadnych podstaw, od razu sobie zastrzegła, że nie ponosi odpowiedzialności za skutki tej szczepionki, nie wiem czy napisali to na kartoniku, ale tak sobie zastrzegli.
Tak sie zachowuje jak panienka na wydaniu, chcieliście szczepionki, to ją zrobiliśmy, ale czy działa? jak działą? i czy nikomu nie zaszkodzi to my nie wiemy, i nas to nie obchodzi. Kase już wzieli.



Jak byś nie był takim ignorantem w tej dziedzicie to byś wiedział że to normalna procedura bo to nie oni potwierdzaja jej bezpieczeństwo i działanie. Takimi rzeczami zajmują się niezależne ośrodki badawcze i monitorujące badania kliniczne takie jak SMO, CRO które podlegają rygorystycznym wymaganiom prawnym. Tak więc to nie firma produkująca robi badania i nie ona dopuszcza szczepionkę do obrotu. Czyli ona nie ponosi odpowiedzialności